Otherside – podrobnosti o dlouho očekávaném prodeji pozemků v metaverzu Bored Ape Yach Club

3 min read

Projekt Otherside, vytvořený Yuga Labs, je v těchto dnech jedním z nejočekávanějších v sektoru Metaverse. Bude mít potenciál rozšířit velkou Bored Ape Yacht Club komunitu. Metaverzum otevírá své brány k prodeji ve 17:00 30. dubna.

Pozemky v metaverzu Otherside jsou již připraveny na prodej

Podle Yuga Labs bude možné pozemky Otherside zakoupit pouze s kryptoměnou ApeCoin (APE), alespoň při spuštění. V důsledku toho vzrostla poptávka po kryptoměně.

Jak se blíží spuštění, Yuga Labs odhalila nové informace týkající se prodeje pozemků. Cena každého pozemku bude 305 APE. Také prodej již nebude probíhat v holandském formátu aukce, jak bylo původně zamýšleno.

Holandská aukce je druh aukce, ve které dražitel začíná s vysokou cenou, poté postupně klesá. Ceny se stále snižují, dokud není některý kupující ochoten zaplatit dosaženou částku. Pokud není nikdo ochoten zaplatit, cena nadále klesá, dokud nedosáhne minimální ceny. Toto je minimální cena akceptovaná pro tento prodej, ze které již nebude možné dále snižovat.

Společnost Yuga Labs nejprve plánovala uspořádat tento typ aukce na prodej pozemků na Otherside, ale změnila názor. Při prvotním prodeji byl rovněž stanoven limit dvou pozemků na peněženku.

Tímto společnost doufá, že zajistí, aby většina investorů měla přístup k pozemkům. 

Podle oznámení bude na Otherside k dispozici k prodeji 55 000 NFT. V této úvodní části pouze pro ty, kteří provedli ověření identity (KYC) na oficiálních stránkách projektu. 

Jakmile bude odeslána počáteční vlna transakcí a síť se začne uklidňovat, zvýší se limit na úrovni peněženky, aby umožnil druhou vlnu, třetí atd. než budou včechny pozemky prodány. Každé zvýšení limitu na peněženku bude oznámeno na oficiálních kanálech Otherside: @OthersideMeta na Twitteru a Discord: discord.gg/the-otherside

Budou NFT po 70 letech bezcenné? Problém s autorskými právy

Roman

Napsat komentář