NFT ke hře Doomsday season 2 budou od 15. května na trhu

3 min read

Po úspěšné první sezóně, ve které nejlepší hráč vyhrál 255 ETH, se hra Doomsday rozhodla vydat druhou sérii od 15. května.

Doomsday je hra o přežití, ve které hráči žijí pod městy na pokraji apokalypsy.

Doomsday sezóny 2 NFT, které budou raženy 15. května

Ve hře probíhá Apokalypsa, meziplanetární trosky bombardují Zemi a ničí přeživší, dokud nepřežije pouze jediný bunkr.

První sezóna běžela na mainnetu Ethereum. Nová sezóna však poběží na Polygonu, což povede k nižším poplatkům a rychlejším interakcím se hrou ve druhé sezóně.

Navíc podle vývojářů budou zničené bunkry automaticky převedeny na sběratelské NFT na vedlejším řetězci Polygon a hráči si zachovají plné vlastnictví.

Existuje celkem 38 611 bunkrů, jeden pro každé město na světě, a 1 000 přeživších. Více přeživších může bydlet ve stejných bunkrech, ale po začátku sezóny je nelze přesunout.

Sazba za bunkry je 60 MATIC. Každý booster bunkru bude začínat na 60 MATIC a zdvojnásobí cenu.

Doomsday

Hráč, který získá první cenu, obdrží 85 % poplatků z mintingu za bunkry a vývojáři projektu obdrží 14 % ze zisku. Nakonec se zbývající 1% rozdělí mezi ostatní výherce podle pravidel zveřejněných týmem.

Během hry bude každé 3-4 minuty shozena nová bomba v určitém okruhu na mapě. Pád je náhodný a ovlivní několik bunkrů najednou.

Tímto způsobem hráči v okruhu zásahu, kteří potvrdí zásah, obdrží 6 MATIC jako pobídku. V útočném okruhu nelze bunkry posílit ani evakuovat.

„Jakékoli bunkry mohou být evakuovány, pokud nejsou v dosahu výbuchu a čekají na potvrzení zásahu. Bunkr bude zničen, ale majitel obdrží podíl z ceny. Až bude zničeno více bunkrů, mělo by to zvýšit cenu pro ty, kteří zůstanou.“

Doomsday sezóny 2 NFT, které budou raženy 15. května

Kromě toho lze bunkry také prodávat. V první sezóně hráč prodal jeden z nejlepších 1% přeživších bunkrů za 4,3 wETH v hodnotě přes 13 000 dolarů.

Kryptoměny UP a DOWN na Binance – Jak fungují pákové tokeny (BLVT) a jak vydělat peníze?

Roman

Napsat komentář