Analytik označil nejlepší play-to-earn hry, na které v květnu dávat pozor

3 min read

Analytik Nicholas Ross označil nejlepší play-to-earn hry, které sledovat v nadcházejícím měsíci.

Play-to-earn hry, které je dobré sledovat

První hrou na seznamu je Mines of Dalarnia, která oznámila, že 26. dubna 2022 vydá verzi podporující mainnet. To jistě prospěje nativnímu tokenu hry DAR.

„Třetí prodej pozemků Mines of Dalarnia byl konečným prodejem s 2 620 pozemky. Oficiální oznámení bylo učiněno v týdnu Miami NFT Event. Takže jsou vysoké šance na vzestup.

Trailer Mines of Dalarnia (2020) - YouTube

Za druhé, vyzdvihl projekt Illuvium, který oznámil prodej nových pozemků a novou kolekci NFT. Podle svého spoluzakladatele Kierana Warwicka je cílem stát se „CyptoPunky“ play-to-earn her. Bude tedy zajímavé sledovat, jak si token ILV povede.

Illuvium: Datum vydání, NFT, hratelnost... Vše, co o tom víme – The Whale Journal

Za třetí, Gods Unchained, který vydává novou sadu karet s názvem „Mortal Judgment“. To by mohlo tokenu GODS pomoci v dlaším růstu.

„Balíčky pro nejnovější rozšíření Gods Unchained od Mortal Judgment jsou nyní v prodeji se třemi novými klíčovými slovy a téměř 200 novými kartami. Kromě nových klíčových slov přináší Mortal Judgment další karty přidružené ke kmenům, které nabízejí další možnosti pro balíčky s kmenovou tématikou a několik nových meta balíčku, včetně Healing Nature a Weaken Deception.

Co je Gods Unchained a proč byste to měli hrát?  - Hraní 4. Hotovost

Kromě toho je analytik optimistický i ohledně Radio Caca a jeho tokenu RACA. Poukázal na to, že projekt spolupracoval s French Montanou na jeho nadcházejícím albu Montega.

„Navíc tým vyčlenil téměř 25 milionů dolarů na vývoj metaverse hry na motivy alba od Montany s názvem 2D Montega Metaverse. Neuvěřitelná podpora komunity Radio Caca a relativně vysoký objem obchodů přes 69 milionů dolarů naznačují býčí sentiment pro token RACA v nadcházejících měsících, takže bude dobré ho v květnu a později sledovat.“

Rádio Caca

Velikost bloku se v síti Cardano zvýšila o 10 % | Zástupce ECB srovnává krуptoměnу s finanční pуramidou

Roman

Napsat komentář