Nejlepší simulační hry na Web3 – Top 5

6 min read

Milujete hraní simulačních her, jako je Football Manager a Stardew Valley? Zajímá vás, jestli existuje něco podobného ve světě blockchainových her? Pak jste na správném místě, protože zde najdete možná nejlepší simulační hry na Web3, které lze právě teď hrát, ať už ve formě předběžného přístupu nebo v dokončeném stavu. Následující hry v tomto seznamu nejsou seřazeny v žádném konkrétním pořadí kvality.

Nejlepší simulační hry na Web3

  1. Pixels
  2. Soccerverse
  3. CropBytes
  4. BLOCKLORDS
  5. Sunflower Land

Pixels

Nejlepší simulační hry na Web3 - Top 5

Pixels je farmářská simulační hra inspirovaná Stardew Valley a RuneScape, která běží na síti Ronin. Hraje se jako Free2Play hra ve webových prohlížečích z pohledu shora dolů ovládáním 2D postavy v krásném pixelovaném MMO světě.  Ve hře můžete plnit úkoly a odemykat recepty, zatímco si užíváte pokojného shromažďování různých zdrojů a předmětů pro pěstování plodin na veřejných a soukromých farmách, sdílení odměn s ostatními hráči.

Hráči si mohou koupit svůj vlastní Farmland NFT a sklízet všechny odměny a zároveň pozvat přátele, aby zasadili plodiny a podělili se o kousek toho, co vypěstují na vaší půdě. Je také možné si pronajmout Farmland NFT, zatímco noví hráči jsou vybízeni, aby si koupili přizpůsobitelnou půdu Beginner Speck pomocí herních tokenů, které můžete získat prodejem sklizených plodin. Kromě farmaření jako hlavního dostupného odvětví mohou hráči sbírat zdroje také prostřednictvím jiných odvětví, mezi které patří těžba, dřevorubectví, včelařství a v budoucnu přibydou další. Při hraní a provádění různých akcí spotřebováváte energii, která se doplňuje konzumací jídla a každých 5 minut se zvyšuje o 1 %.

Soccerverse

Nejlepší simulační hry na Web3 - Top 5

Soccerverse je decentralizovaný simulátor fotbalového managementu, ve kterém se hráči mohou ujmout role manažera, hráčského agenta, hráčského influencera a akcionáře v plně autonomním MMO světě, kde každá role může získat podíl z odměn. Tento free-to-play titul, který byl spuštěn ve finální veřejné otevřené beta verzi v březnu 2024, zahrnuje 100 000+ hráčů a 3500+ klubů z více než 90 zemí. Převezměte kontrolu nad klubem a vybudujte svůj tým a taktiku a zároveň získejte podporu pro svá rozhodnutí od akcionářů klubu označovaných jako „influencers“.

Kluby fungují jako DAO, jejichž podíl si můžete zakoupit, abyste získali hlasovací právo, které vám pomohou s různými volbami, jako jsou jmenování manažerů. Kupte si podíl nadějného hráče, abyste se stali jejich agentem, a získejte odměny za to, že pomůžete uzavřít úspěšná vyjednávání o smlouvě a zároveň ovlivníte jejich morálku pro potenciálně lepší výkony. Pokud hledáte krypto verzi franšízy Football Manager, pak to může být nejpodobnější Web3 hra.

CropBytes

Nejlepší simulační hry na Web3 - Top 5

CropBytes je jedním z nejstarších farmářských simů Web3 dostupných na zařízeních Android a iOS od roku 2018. V roce 2022 se stala volně hratelnou, díky čemuž je přístupnější pro rozvoj vašeho zemědělského podnikání, když pěstujete plodiny, krmíte zvířata a sklízíte plodiny ve 3D světě, ve kterém využíváte produkty k těžbě tokenů CBX. Obchodujte aktiva s ostatními hráči na herním tržišti a použijte CBX k nákupu NFT.

Zatímco původně šlo farmářskou hra, CropBytes se nyní stává herním ekosystémem, který bude zahrnovat strategickou hru pro budování světa PvP s názvem CropBytes Conquest. Hráči se budou moci zapojit do tahových bitev 1v1 a zároveň se starat o svou vlastní zemi sestávající z různých typů biomů.

BLOCKLORDS

Nejlepší simulační hry na Web3 - Top 5

BLOCKLORDS je Free-to-Play středověká strategická hra, ve které vybudujete svou vesnici v mocnou pevnost ve světě řízeném hráčem.

Je k dispozici ke stažení zdarma na Epic Games Store pro počítače se systémem Windows v předběžném přístupu, hráči začínají jako Farmer Hero a rozvíjejí svou postavu podle požadovaného herního stylu a zároveň získávají více jedinečných hrdinů prostřednictvím hry a oficiálního tržiště, které vám pomohou zlepšit vaše čety, a rozšířit svou dynastii. Každý hrdina má jedinečné statistiky a vlastnosti, které mohou významně pomoci při shromažďování zdrojů a dobývání území. Hráči mohou tvořit různé typy Farm Squads a Battle Squads, aby zajistili maximální efektivitu a produktivitu v klíčových oblastech, jako je zemědělství, těžba, lov, velké bitvy a další.

Sunflower Land

Nejlepší simulační hry na Web3 - Top 5

Sunflower Land je farmářská hra běžící na Polygonu, ve které budujete svou farmu na svém vlastním ostrově. V tomto blockchainovém titulu, který se hraje z webových prohlížečů, pokojně pěstujete a vaříte jídlo, abyste dosáhly vyšší úrovně při rybaření, štípání dřeva a rozšiřování vašeho ostrova. Zvyšování levelů vám umožní odemknout nové oblasti, jako je Pumpkin Plaza, hlavní centrum, ve kterém můžete obchodovat s ostatními hráči, vyrábět různé předměty a plnit dodávky od různých NPC, abyste získali odměny.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář