Wild Forest spouští režim Arcade a Perky

3 min read

Arcade Mode je nový herní režim, ve kterém se proti sobě hráči Wild Forest postaví pomocí náhodně generovaných balíčků, které se mění každé 4 hodiny, zatímco Perky jsou speciální schopnosti jednotek, které v současnosti najdete pouze v tomto novém herním režimu.

Wild Forest spouští režim Arcade a Perky

Free-to-Play RTS hra běžící na blockchainu Ronin s názvem Wild Forest byla aktualizována uvedením perků a režimu Arcade, přičemž byly opraveny názvy jednotek a výsledky dokončení zápasů.

Arcade Mode: O čem je nový režim?

Arcade Mode je herní režim, ve kterém hrajete s náhodně vygenerovaným balíčkem namísto vlastního. Tento balíček je stejný pro všechny hráče v tomto režimu, přičemž nový balíček se generuje každé 4 hodiny. Balíček, se kterým můžete hrát uvidíte, než se střetnete se soupeřem.

Wild Forest spouští režim Arcade a Perky

Hraní tohoto režimu vyžaduje mít 500 trofejí, ale samotný režim nemá vlastní hodnocení ani žebříčky, o které byste se měli starat, takže si můžete užít hraní s náhodnými balíčky, které vám mohou pomoci odhalit silné kombinace jednotek. Vaše hodnocení hraním zde nezmění, ale vaše úkoly v rámci Battle Pass se v tomto režimu počítají, stejně jako denní výzvy.

Nejen, že můžete hrát se zábavnými náhodnými balíčky, ale všechny sestavy mají 200% sílu (5. liga) a všechny jednotky jsou upgradovány na úroveň 25 a přicházejí s náhodnými epickými a legendárními hodnostmi, takže tento režim je založen výhradně na dovednostech.

Wild Forest: Perks

Wild Forest spouští režim Arcade a Perky

Perks jsou speciální schopnosti, které se jednotkám náhodně odemykají, přičemž epické jednotky získají jeden perk a legendární jednotky navíc. Tyto schopnosti jsou v současnosti dostupné pouze v arkádovém režimu.

Bylo přidáno celkem 41 perků rozdělených do 3 skupin: Obecné (oranžové), Skupinové (zelené) a Jedinečné (modré) perky. Obecné perky jsou dostupné pro jakoukoli jednotku a zahrnují bonusy, jako je vyšší poškození nebo zdraví, zatímco skupinové perky jsou omezeny na konkrétní typy jednotek a jedinečné perky jsou dostupné pouze pro určité jednotky.

Wild Forest spouští režim Arcade a Perky

Wild Forest

Wild Forest je inovativní P2E (Play-to-Earn) hra, která hráčům umožňuje vydělávat kryptoměny prostřednictvím jejich herních aktivit. Hra se odehrává v kouzelném lese plném tajemných tvorů a rostlin. Hráči mají za úkol prozkoumávat les, sbírat vzácné předměty a plnit různé mise. Každý herní předmět je reprezentován jako NFT, což zajišťuje jeho jedinečnost a možnost obchodování na otevřeném trhu.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář