Na síti Polygon byla spuštěna hra Crypto Unicorns

6 min read

Od 2. května si hráči po celém světě mohou užívat své farmy Unicorn připojením svých peněženek k webu Crypto Unicorns. Ke hře je potřeba alespoň jedna země a noví uživatelé ji mohou získat prostřednictvím sekundárního trhu na OpenSea.

Abyste mohli efektivně hrát Crypto Unicorns, budete také potřebovat… jednorožce! Lze je získat na OpenSea.

Crypto Unicorns začaly prodávat na OpenSea v létě 2021 a rychle se staly jedním z nejobchodovanějších NFT na trhu. Jen o šest měsíců později Laguna Games navázali na svůj slib a vydali první hratelné MVP pro Crypto Unicorns.

Během první fáze spuštění bude k dispozici pouze farmáření. V budoucnu tým již plánuje implementovat turnaje…Rytířský, Závodní a PvP. Tato první iterace je nastavena tak, aby poskytovala užitečnost jejich tokenu a testovala jejich servery. 

Hra Crypto Unicorns

Země krypto jednorožců

Crypto Unicorns si klade za cíl být metaverzem vlastněný svými hráči prostřednictvím DAO. Hra však bude vydávána postupně, spolu s hlasovacím enginem a infrastrukturou DAO. 

Před koncem 4. čtvrtletí 2022 budou k dispozici všechny herní režimy. V tuto chvíli však jediné, co můžete dělat, je farmařit a sbírat materiály. Zasazením semen na vaše pozemky můžete vytvářet bobule. Jednorožci milují bobule a každý jednorožec má rád určité ovoce v závislosti na jeho třídě. 

Na síti Polygon byla spuštěna hra Crypto Unicorns

Farmářskou hru lze optimalizovat přiřazením jednorožců jako pracovníků. Takový pozemek bude generovat lepší a rychlejší výnos.

Hráči mohou také přidávat stavby, jako jsou stáje, dílny sběrateské tabulky a školky. Všechny budovy plní ve hře určitou funkci. 

Stáje umožňují přiřadit větší počet jednorožců budoucím činnostem na vaší farmě. Dílna umožňuje crafting. Gathering Charts (sběrateské tabulky) vám umožní prodávat a vyměňovat bobule a herní předměty. Školky umožňují chov.

Chov dvou jednorožců vyžaduje mléko jednorožce, Rainbow tokeny RBW a normální bobule. Volitelně mohou hráči při šlechtění přidat další bobule, aby ovlivnili výsledky. Každá použitá bobule zvyšuje pravděpodobnost, že novorozenec bude ze stejné třídy jako použité bobule.

Crafting
Farmaření
Gathering

Aktiva Crypto Unicorns

Jednorožci v krypto jednorožci

Dvěma hlavními aktivy Crypto Unicorns jsou hlavní hvězdy, samotní jednorožci a země. Obojí má specifické vlastnosti.

Jednorožci mohou mít jednu z 9 tříd rozdělených do tří typů tříd. Všichni jednorožci jedné třídy začínají se stejnými základními statistikami. Navíc všichni jednorožci mají sadu genů. Lepší geny povedou k vyšším statistikám. Každý jednorožec má 6 částí a celkem 18 genů.

Během chovu mohou jednorožci předávat své vlastnosti potomkům. Hráči mohou ovlivňovat proces rozmnožování pomocí booster packů, předmětů, které lze zakoupit na herním tržišti, nebo class berries (jak bylo zmíněno výše, každý Unicorn bude upřednostňovat určitý druh bobulí).

I když jsou jednorožci důležití, jsou ve skutečnosti sekundární NFT, pokud jde o hratelnost. Účinek vašich výnosů bude většinou záviset na synergii jednorožce s vaší zemí. 

Existují tři rarity Land NFT: 

  • Common Land (900 000 max.) je k dispozici v 9 různých typech (jeden pro každou třídu Unicorn). Při použití Jednorožce stejné třídy jako Země získává hráč buffy, díky nimž je sklizeň, sběr a crafting efektivnější. 
  • Rare Land (90 000 max.) se dodává ve 3 různých typech (jeden pro každou třídu). Vzácná země poskytne buffy pro každého jednorožce v rámci celé skupiny třídy. To dává hráči více možností, když chce maximalizovat své farmářské operace. 
  • Mythic Land (10 000 max.) přichází pouze v 1 typu a podporuje všech 9 tříd! Tento typ země je zdaleka nejvzácnější a nejcennější, protože se hodí pro všechny třídy Unicorn.
Na síti Polygon byla spuštěna hra Crypto Unicorns

Vlastnictví půdy, která odpovídá vaší třídě jednorožce, vám pomůže shromáždit více materiálů během výpravy, usnadní craftingovou stránku hry a také produkovat více bobulí – které je nutné spálit, abyste je mohli rozmnožit, společně se dvěma žetony hry.

Crypto Unicorns Tokenomika

RWB token

Crypto Unicorn nabízí ekonomiku se dvěma tokeny hostovanou na Polygon Network. Tým uvedl nízké transakční poplatky a uhlíkově neutrální příslib do roku 2022 jako hlavní důvody pro vývoj na nejpopulárnějším sidechainu Etherea.

$UNIM (Unicorn Milk) je token používaný k chovu a vývoji jednorožců a také k výrobě vysoce hodnotných předmětů a boosterů. Hráči vydělávají tuto měnu soutěží v různých akcích a turnajích. Při použití se spálí a vyjme ze nabídky. 

Použití jednorožčího mléka

$RBW (Rainbow Token) je token správy Crypto Unicorns. Celková nabídka je 1 000 000 a odměna komunity je nastavena na 30 %. Velcí držitelé tokenů (např. členové týmu a investoři) mají dlouhou dobu uzamčení, aby se vyhnuli inflačním pohybům.

RBW je primární token pro metaverzum Unicorn. Hráči mohou stakovat, aby získali sRBW a hlasovali o návrzích. Staking na delší období má za následek větší hlasovací sílu. Token lze také použít k nákupu předmětů a materiálů z Rainbow Marketplace, chovu jednorožců, placení vstupních poplatků do turnajů a mnoho dalšího.

Plány

Na síti Polygon byla spuštěna hra Crypto Unicorns

Laguna Games oznámily, že ve 2. čtvrtletí 2022 představí svou první bitevní smyčku (Jousting) a sociální funkce. 

Sociální prvky budou zahrnovat „Neighborhoods“, což je nový způsob spolupráce cechů nákupem pozemků a jejich spojením, aby se vytvořily silné synergie. To přichází jako doplněk k již plánovanému půjčování NFT na trhu.

Ve 3. čtvrtletí 2022 bychom mohli vidět první závody Unicorn Race a turnaje na široké škále tratí. Každá trať bude mít jedinečné vlastnosti, včetně povětrnostních podmínek. 

Na konci roku, ve 4. čtvrtletí 2022, vydají RPG 5v5 s PvE a PvP. 

Vydělávejte peníze pomocí krypto prohlížečů

Marketa Tesarkova

Napsat komentář