Free-to-play hra Spider Tanks – květnový souboj

4 min read

V květnu vzšla beta verze Free-to-play hry Spider Tanks, online bojové arény pro více hráčů (MOBA), která obsahuje dva týmy po pěti hráčích bojující o slávu a slepice. Předchozí verze vyžadovala, aby hráči vlastnili NFT Spider Tanks, ale nejnovější verze otevírají dveře všem hráčům, a to zdarma! Do hry by měly být brzy přidány možnosti play-to-earn, ale mezitím tým Spider Tanks nabízí týdenní ceny během května.

Free-to-play hra Spider Tanks

Spider Tanks, vybudovaný jako součást ekosystému Gala Games, hostil různé herní testy od svého prvního oznámení. Ale toto je poprvé, co spustil plně otevřenou beta verzi s možnostmi bezplatného hraní pro každého a zároveň umožbil majitelům NFT Spider Tanks, aby je vybavili pro bitvu! Toto je skvělý krok vpřed pro tuto hru PvP, která si vydělává.

Free-to-play hra Spider Tanks - květnový souboj

A i když Spider Tanks zatím neobsahují žádné vestavěné možnosti play-to-earn, v současné době běží událost May Mayhem, která nabízí velké týdenní výhry!

Cíl se týden od týdne liší. V prvním týdnu který (končí 9. května) je cílem odehrát co nejvíce zápasů. První týden jsou si všichni tanky rovni. Nejsou povoleny žádné speciální komponenty nebo upgrady. Počínaje týdnem dva však mohou hráči vybavit své speciální tanky Spider Tanks NFT a výplaty cen se rozdávají v úrovních podle vzácnosti tanku. Tímto způsobem vzácnější tanky nemají nespravedlivou výhodu. Cílem druhého týdne je nasbírat co nejvíce výher. Třetí týden jsou odměny založeny na dosažení statusu MVP. A v posledním týdnu hráči musí dosáhnout míru výher s alespoň 40 odehranými zápasy. Každý týden nabízí 250 tisíc dolarů v GALA tokenech jako ceny pro nejlepších 10-15 % hráčů!

Co je to Spider Tanks?

Snímek obrazovky Spider Tanks
střílet zabít

Spider Tanks je top-down, tanková MOBA. Spider Tanks, vytvořený jako součást ekosystému Gala Games, již nabízí bezplatnou beta verzi pro každého, kdo má účet Gala Games. Dva týmy po pěti hráčích bojují v různých mapách a herních režimech. (nápověda: Pokud vidíte kuře, je to pravděpodobně něco důležitého!)

Všichni hráči mají přístup k základnímu výběru vybavení. To zahrnuje tři různá těla tanků, každé s různými statistikami, a řadu možností pro výzbroj zbraní a vybavení. Spider Tanks není jen o střílení. Existují také léčivé schopnosti, štíty, neviditelné pláště a nálety… abychom jmenovali alespoň některé! Hra nabízí cvičný režim pro zvyknutí si na hru nebo vyzkoušení nových sestav.

Akce je plynulá a rychlá. Spider Tanks nabízí spoustu možností vybavení, a to i pro hráče bez NFT. Určitě existuje potenciál pro týmovou koordinaci a synergii tanků při hraní s přáteli.

NFT Spider tanks se dodávají v různých typech od těl tanků po zbraně, až po mapové kusy do továren. Mnohé z nich jsou limitované edice a některé jsou speciální spolupráce (včetně tanků Snoop Dogg!). Některé jsou pouze vizuální vzhledy, i když mnohé nabízejí bonusy nebo nový typ schopností.

Spider Tanks má plány na ekonomiku hraní a vydělávání, včetně play-to-earn, pronájmů pro vlastníky tanků, vlastnictví půdy ve formě map, vytváření komponent s továrnami a dokonce se můžete dostat do role císaře pro celou planetu! Token pro Spider Tanks bude SILK. Počáteční distribuce produkce by měla začít později v květnu.

https://www.youtube.com/watch?v=Azs9cm_gFo0

Kryptoměny UP a DOWN na Binance – Jak fungují pákové tokeny (BLVT) a jak vydělat peníze?

Roman

Napsat komentář