Mojo Melee Champion NFT zdarma

4 min read

Mojo Melee, čerstvě po svém Mojo Bowl Invitational Tournament, se připravuje na svůj první drop Champion NFT. Mincovna těchto Champion NFT, která se otevírá 3. března, je zcela zdarma, ale musíte být na seznamu, abyste ji získali!

Mincovna může být zdarma, ale bohužel, ne každý může získat jednoho z těchto šampionů. Chcete-li získat Mojo Melee Champion NFT během této mincovny, musíte být buď na whitelistu, nebo být označeni jako Mojo Elite.

Mojo Elite je speciální status Discord udělený aktivním členům komunity a přispěvatelům. Takže to není něco, co lze snadno koupit nebo získat. Stále však existují příležitosti k umístění na whitelist. Sledujte Planet Mojo na Twitteru a připojte se k jejich chatu Discord a sledujte různé soutěže a dárky.

Mojo Elite obdrží zaručenou mincovnu, ale pro ty, kteří jsou na Mojo List (whitelist), bude „kdo dřív přijde, ten dřív mele“, takže budete muset být rychlí!

A i když je Mojo Melee zdarma, po spuštění hry budou mít ti, kteří vlastní NFT, se kterými hrají, přístup k většímu potenciálu výdělku.

Mincovna začíná 3. března 2023 s první fází otevření pro Mojo Elite v 16:00 UTC a Mojo List o 30 minut později v 16:30 UTC. Tato mincovna Champions bude k dispozici prostřednictvím Magic Eden v síti Polygon.

Hruď šampiona Mojo Melee
Hruď šampiona Mojo Melee

Co je Mojo Melee?

Mojo Melee je automatická bitevní hra s fantasy tématikou. Hráči sestavují týmy kolem postavy Mojo skládající se z 1 jednotky Mojo, 4 jednotek šampionů a 2 kamenů kouzel.

Každý tým může do zápasu přinést až dva SpellStones. Každý kámen kouzel má speciální schopnost. Kameny kouzel se dělí do tří skupin — Přílohy, které se přikládají k jednotce, aby jí poskytly schopnost kamene kouzel, útočné kameny kouzel, které jsou umístěny na straně protivníka a ovlivňují nepřátelské jednotky v jejich dosahu, a týmové kameny kouzel, které poskytují týmové bonusy.

Typy kouzelných kamenů
Typy kouzelných kamenů

Mojos mají přístup k různým kamenům kouzel na základě jejich podtřídy. Mojo jsou automaticky nasazeni na začátku bitvy a nabízejí svému týmu pasivní bonusy.

Hráči obdrží deset zlatých na začátku každého kola. Jakékoli neutracené zlato se přenáší do dalšího kola. Během přípravné fáze hráči použijí své zlato k umístění jednotek a kamenů kouzel na bojiště. Hráči mohou upgradovat jednotky a kameny kouzel zakoupením dalších kopií a jejich umístěním na stejnou destičku. Hráči mohou vylepšit každou jednotku a kouzelný kámen až třikrát.

Jakmile jsou oba hráči připraveni, hra přejde do režimu automatické bitvy a týmy bojují, dokud nezbude jen jeden nebo dokud nevyprší čas. Každý typ jednotky má řadu různých statistik včetně zdraví, brnění, poškození při útoku a dokonce i priority cílení. To vše ovlivňuje chování týmu a výsledky během zápasu.

Jednotky mají speciální schopnosti, které se mohou spustit, když získají dostatek energie. Někteří šampioni dokonce začínají zápas s plnou energií! Kameny kouzel se aktivují jednou na začátku kola a okamžitě poskytují svůj buff nebo efekt.

Mojo Melee je momentálně ve free to play alfa fázi.

Chcete-li se dozvědět více o Mojo Melee, navštivte jejich webovou stránku.

Roman

Napsat komentář