Mobilní Testování: Gods Unchained Pre-Alpha

3 min read

Gods Unchained sspoučtí svou první veřejnou pre-alpha verzi pro svého nového mobilního klienta. Počínaje 24. únorem 2023 mohou pozvaní hráči vyzkoušet hru Gods Unchained na svém zařízení Android a poskytnout zpětnou vazbu, která týmu pomůže opravit chyby a zlepšit zážitek!

Mobilní testovaní: Gods Unchained

Sektor web3 zasahuje mobilní hráče z obou stran. Některé webové hry se přesouvají do mobilních zařízení jako Gods Unchained, zatímco jiné, již existující mobilní hry obsahují NFT a blockchainové tokeny.

Tento první mobilní alfa test Gods Unchained se otevře nejprve pro ty, kteří jsou ve zvolené Radě smrtelníků, a pro ty, kteří mají přístup na Mount Olympus (přístup k Mount Olympus je pro hráče s velkou sbírkou GU karet). Přístup k mobilní pre-alfa pro tyto lidi se otevře 24. února, zatímco ostatní se budou moci připojit 28. února. Každý, kdo hrál během února, má šanci dostat pozvánku.

Pozvaní obdrží odkaz ke stažení a také pokyny. Zkontrolujte svou e-mailovou schránku! Tento pre-alfa test běží po dobu jednoho měsíce do 22. března. Tým Gods Unchained žádá všechny účastníky, aby zanechali jakoukoli zpětnou vazbu, kterou mají, ve speciálním mobilním alpha Discord chatu.

Tento první test je také pouze pro Android. Verze pro iOS bude k dispozici v budoucnu.

Mobilní verze Gods Unchained je plně kompatibilní a propojená s desktopovou verzí. Mělo by mít všechny stejné herní funkce. Zatím je to jen skutečná hratelnost. The Forge, Star Store a další klientské funkce zatím nejsou v mobilní verzi dostupné. Alfa běží na hlavní síti, takže všechny odehrané zápasy se projeví na vašem herním účtu.

Pro více informací si můžete přečíst oficiální blogový příspěvek .

Hratelnost Gods Unchained
Hratelnost Gods Unchained

Co je Gods Unchained?

Gods Unchained  je volně hratelná sběratelská karetní hra. Gods Unchained, vytvořený na blockchainu Ethereum, používá řešení vrstvy 2 Immutable X pro obchodování bez transakčních poplatků. Hráči si ponechávají plné vlastnictví svých karet. Hráči mohou hraním hry získávat digitální karty „Core“. Když má hráč dvě identické základní karty, může je vymintovat do jedné karty. Tato karta je pak obchodovatelná na trzích.

Gods Unchained nabízí několik herních a monetizačních příležitostí. Hráči získávají karty tím, že jsou aktivní, vyhrávají balíčky při soutěžích ve víkendových turnajích a vydělávají tokeny GODS hraním denně.

S několika rozšířeními má Gods Unchained širokou škálu karet pro různé herní styly. Gods Unchained aktuálně prodává balíčky pro  Mortal Judgment. Hráči si mohou kupovat balíčky na oficiální stránce. Sekundární prodeje jsou k dispozici na Immutable X Marketplace a Token Trove.

Jak investovat do kryptoměn pomocí fundamentální analýzy

Roman

Napsat komentář