Playtest Tavern Games k P2E hře Mirandus

3 min read

Svět Mirandus se tak pomalu začíná formovat. Tým Mirandus provedl první technický test pro své hry Tavern na konci roku 2022 a nyní je připraven přinést hráčům plnohodnotnější herní test na začátku března 2023.

Jak funguje Mirandus

Tento test hry Mirandus je určen pro Tavern Games, sadu herních miniher pro zábavu hráčů. Pro tento test máme k dispozici Three-Eyed Snake – házení kostkami a sázení.

Tento playtest je otevřený pro každého s účtem Gala Games, jehož vytvoření je zdarma a nemá žádné požadavky KYC.

Hráči potřebují ke hraní Three-Eyed Snake měděné mince, a tak každý hráč obdrží 30 měděných mincí každých šest hodin. Hráči by také měli obdržet bonusy ke svému základnímu příjmu z měděných mincí na základě držby NFT a MTRM ve své peněžence. Na konci playtestu bude moci 10 nejlepších hráčů, kteří nasbírali nejvíce měděných mincí, získat první edici Tavern Tankard!

Playtest začíná dnes 2. března v 10:00 a potrvá týden do 9. března 22:00.

Jako součást technických aktualizací pro tento test používá házení kostkou spíše fyzikální engine Unity než statickou animaci. Docela v pohodě! Po spuštění hry se hráči budou moci zapojit do těchto Tavern Games ve své místní provozovně a zapojit se do hry s ostatními hráči, jejichž postavy jsou ve stejné taverně!

Playtest Tavern Games k P2E hře Mirandus

Kromě tohoto testu Tavern Games by měl brzy dorazit také větší playtest Mirandus, potenciálně později v březnu nebo dubnu.

Co je Mirandus?

Ve vývoji od roku 2020  je Mirandus  fantasy MMO od Gala Games. Mirandus, vytvořený pomocí Unity, je fantasy MMO z pohledu první osoby s otevřeným světem, kde hráči vlastní vše. Od oblečení přes obchody ve městech až po města samotná! Mirandus představuje komplexní, propojenou ekonomiku, kde hráči kromě dobrodruhů hrají také role kováře, lovce a správce tavern.

Dobrodruzi budou potřebovat jídlo, opravy brnění a nějaké lektvary, než se vydají na další dobrodružství. Kovář potřebuje dřevo od dřevorubce, řezník zase maso od sedláka. Existuje mnoho výrobních linek a hráči se mohou těšit z toho, že jsou farmáři, dobrodruhy, obchodníky nebo dokonce bardy !

Hráči s pozemky si vybírají, kam jej na mapě umístí. V blízkosti řeky pro zemědělství a obchod? Nebo třeba v horském průsmyku vybírat daně od každého, kdo tudy chce projet! Po spuštění hry bude pět citadel, největších měst v herním světě. Ty dávají majiteli právo vytvářet a vést vlastní frakci, vybírat daně z obchodu a tak dále.

bonusové výdělky z měděných mincí za alpha test

bonusové výdělky z měděných mincí za alpha test

https://www.youtube.com/watch?v=XRJoxvfeUCM

Takto ovládnete trh jako krypto obchodník

Roman

Napsat komentář