Příchází alfa P2E sci-fi hry Parallel

3 min read

Brzy dorazí další alfa! TCG play-to-earn hra se sci-fi tematikou – Parallel. Ačkoli jsou aplikace předběžného přístupu otevřeny pouze pro ty, kteří obdrží pozvánky, jsou otevřené všem.

Parallel neustále vydává nové balíčky každých pár měsíců. A nyní, konečně, sběratelé mohou vidět tyto karty v akci během předběžného přístupu, uzavřené alfa!

Hráči mohou požádat o předčasný přístup na https://parallel.life/earlyaccess/.

Tým Parallel uvedl, že plánované datum spuštění alfa verze je 28. února.

Specifikace pro hraní alfy jsou docela minimální. Windows 7+, 8G RAM, 3G místa na disku. I když si nemyslím, že byste museli vlastnit žádné NFT, abyste se mohli připojit k alfě, myslím si, že těm s velkými sbírkami karet může být udělen přednostní přístup.

Karty Parallel mají velmi výrazný, temný, umělecký styl. Karty si můžete koupit na OpenSea  od 1,50 USD za kus.

Zajímavé je, že Parallel spustil „faucet“ karet. Hráči, kteří aktivují faucet, mohou zdarma získat kartu NFT, přičemž platí pouze transakční poplatky. Naleznete jej na domovské stránce.

několik podepsaných karet v Parallel

Co je Parallel?

Parallel je sci-fi tématické TCG s některými zajímavými mechanikami.

Mnohé z nich jsou standardní věci, které v dnešní době očekáváme od digitálního TCG. Dva hráči sestaví balíček karet a pak se střídají v tazích a hraní těchto karet v souboji. Vyhrává hráč, který jako první sníží život svého protivníka na nulu. Karty jsou ve třech typech – jednotky, efekty (kouzla) a relikvie. Parallel nabízí pět ‚Paralel‘, které jsou podobné bohům / vyvolávačům / šampionům / atd.

Hráči sestavují balíčky po 40 kartách. Každý balíček může mít ve svém balíčku až tři kopie karty, s výjimkou legendary karet, které mohou být zahrnuty pouze jednou. Každý balíček může používat karty z jedné Paralely a také karty, které jsou označeny jako Universal. Hráči si navíc vyberou Paragon do svého balíčku. Paragon nabízí pasivní bonusy po celou dobu zápasu a pak také fungují jako jednotky ve hře se statistikami a potenciálně dalšími bonusy nebo efekty.

Systém many/energie v Parallel vyžaduje, aby hráči vykládali karty. Každá přiložená karta poskytuje v každém tahu energii navíc. Hráči začínají hru s nulovou energií, takže budou muset vložit alespoň jednu kartu. Hráči mohou vložit jednu kartu za tah a v tahu, kdy vloží kartu, si na konci svého tahu líznou další kartu.

Parallel obsahuje funkci Pla-to-Earn. Hráči, kteří vyhrají zápasy, obdrží tokeny PRIME. Parallel ale bude obsahovat i možnost bezplatného hraní.

Parallel také nabízí nástroj pro vytváření karet s názvem Payload. Hráči mohou za generování nových karet získat odměny v PRIME.

Immutable X Zavádí Immutable Passport

Roman

Napsat komentář