Mini Royale: Nations spouští 5. sezónu

5 min read

Mini Royale Nations spouští 5. sezónu své FPS, kterou můžete hrát v prohlížeči, s novým formátem klanových válek, novými hrdiny, novými zbraněmi, novými misemi, novým bitevním pasem a dokonce i novým editorem map! S námořním tématem Pirate Booty očekávejte v této sezóně zajímavé skiny hrdinů a zbraní!

Mini Royale: Nations spouští 5. sezónu

Je čas začít vydělávat s novými postavami a zbraněmi s námořní tématikou pomocí Pirate Booty, nejnovějšího sezónního obsahu pro Mini Royale Nations! Můžete skočit přímo do Mini Royale a začít hrát, bez nutnosti NFT. Ačkoli existují určité výhody, které přicházejí s vlastnictvím položek.

Hra Mini Royale Nations je zdarma – není potřeba žádný nákup. Ale k postupu přes bitevní průsmyk ohromně pomáhá vlastnictví NFT hrdiny. Existuje také řada misí, které vyžadují vlastnictví hrdiny nebo skinu zbraně.

Tato sezóna v Mini Royale Nations se točí kolem vlastnictví a mintování vzhledů postav a zbraní z nejnovější verze. Ty jsou vytvořeny z fragmentů, které lze získat ve hře z odměn za boj a mise, nebo je lze zakoupit prostřednictvím ‚Pirate Booty Drop‚. Zde si hráči kupují boxy, které obsahují náhodný výběr a vzácné fragmenty. Pokud nasbíráte dostatek fragmentů stejné vzácnosti a stejného hrdiny a můžete je spojit do použitelného herního předmětu, který lze také mintovat do NFT! Pro ty, kteří chtějí přeskočit montážní část, jsou Heroes k dispozici ke koupi od ostatních hráčů na Magic Eden.

Mini Royale: Nations spouští 5. sezónu

Co dalšího je nového v sezóně 5?

Mini Royale Nations také přidal PvE, režim kampaně, jako způsob, jak zapojit nové hráče do hry. Režim Kampaň dává hráčům určité cíle, kterých mají při hraní dosáhnout. Za splnění těchto cílů získáte body, které odemknou nové cíle a kapitoly. Po cestě hráči také vydělávají Orby a fragmenty.

Kromě toho se na herní servery dostává nová mapa. Toto je první mapa s názvem Paradisa, kterou navrhl někdo mimo tým Faraway. Očekávejte, že v blízké budoucnosti uvidíte více map, protože Mini Royale Nations plánuje zpřístupnit tvorbu map všem!

Nedávno Mini Royale Nations oznámil svůj program pro tvůrce. Tento program umožňuje hráčům vytvářet vlastní 3D skiny pro hru a prodávat je dalším hráčům. Před několika týdny učinili další oznámení založené na tvůrcích. Tentokrát o mapách. Mini Royale Nations ve spolupráci se společností Hiber chce, aby uživatelé vytvářeli své vlastní mapy pomocí Hiber 3D Editoru a importovali je do hry. Editor Hiber3D je již nabitý stovkami objektů a textur. Vyznačuje se systémem stavění drag and drop s cílem zpřístupnit tvorbu map všem.

Faraway spolupracuje s Hiber na vytvoření bezproblémového importního systému, který hráčům umožní vytvářet mapy speciálně pro Mini Royale Nations. Očekávejte, že tato funkce bude k dispozici již brzy!

Mini Royale: Nations spouští 5. sezónu
Battle pass 5. sezóny

Co je Mini Royale Ntions?

Mini-Royale Nations  je webová FPS běžící na blockchainu Solana vytvořeném společností Faraway. Hraní je zdarma, i když majitelé prémiových NFT získávají bonusové body do hodnocení Battle Pass s každým zápasem. Hra běží ve webovém prohlížeči a podporuje custom hry i soukromé zápasy.

Mini Royale Nations nabízí několik různých herních režimů, jako je Team Deathmatch, Battle Royale a Capture the Flag. Velikost týmu je maximálně pět hráčů, ale můžete hrát i s méně hráči. PvP zápasy jsou obecně rychlé a akční. Mini Royale Nations zahrnuje žebříčky a klanové (cechovní) soutěže.

Hráči hraním hry získávají zkušenosti s postavami, získávají body pro předání bitvy a zvyšují úroveň svých předmětů. Cestou také získávají speciální zbraně a skiny avatarů. Některé z nich mohou být mintovány do blockchainu jako NFT. Mini Royale Nations v současné době přijímá pouze peněženku Phantom pro připojení peněženky. Tým neustále pracuje na vylepšování hry a také na rozšiřování a upgradu herních vizuálů a map.

Mini Royale Nations nedávno přidal možnost pro uživatele vytvářet a zpeněžit své vlastní vzhledy avatarů a plánuje přidat také vytváření map do své sady uživatelských nástrojů.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

Vydělávejte a těžte NFT v Mini Royale: Nations

Tvořte a vydělávejte s Mini-Royale

Marketa Tesarkova

Napsat komentář