Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

11 min read

Kryptoměny jsou v posledních letech stále populárnější. A zatímco někteří krypto nadšenci raději investují do různých kryptoměn nebo startupů, jiní neustále hledají ty nejlepší bitcoinové hry, které jim přinesou nějakou odměnu.

Krypto hry jsou skvělou možností, jak vydělat Bitcoiny při používání mobilního telefonu u zábavné a poutavé činnosti. Nyní spousta her odměňuje mobilní uživatele hmatatelnými digitálními aktivy. Ale nejvděčnější hry jsou bitcoinové hry, protože BTC je nejcennější a nejoblíbenější kryptoměna na světě.

Pokud vás nebaví vydělávat satoshi bezcílným klikáním na bitcoinové faucety, můžete se při tom zkusit pobavit. Zde jsou některé z nejlepších bitcoinových her, které si uživatelé Android a iOS mohou nainstalovat do svých mobilních zařízení a vydělat nějaké Bitcoiny zdarma.

Pojďme společně zjistit, které jsou nejlépe platící bitcoinové hry.

Jak fungují bitcoinové hry?

Bitcoinové mobilní hry jsou založeny na technologii blockchain, která hráčům umožňuje vlastnit aktiva ve hře, která lze směnit za kryptoměny a skutečné peníze.

Samozřejmě, aby hráči mohli začít hrát bitcoinové hry nebo spíše vybrat ze hry odměny, musí mít bitcoinovou peněženku.

Hráči pak mohou začít hrát hru stejně jako jakoukoli jinou online hru. Hlavním rozdílem je, že se hraje o šanci vydělat kryptoměny.

Výhody hraní bitcoinových her

Hraní mobilních bitcoinových her může poskytnout řadu výhod, mezi nejznámější patří následující:

  • Při hraní poutavé a zábavné hry můžete získat Bitcoiny zdarma;
  • Můžete přispět k rozvoji nových trendů týkajících se hraní her a vydělat Bitcoiny;
  • Hraní bitcoinových her může povzbudit a rozšířit herní komunity;
  • Vzhledem k tomu, že všechny hry související s kryptoměnami, jako jsou bitcoinové hry, Play-to-Earn hry a mnoho dalších, jsou vyvíjeny na blockchainech, hraním bitcoinové hry podpoříte přijetí blockchainu;
  • Hraní bitcoinových her přináší hodnotu v reálném světě.

Typy bitcoinových her

K dispozici je několik typů bitcoinových mobilních her. Pojďme si tedy povědět o těch nejoblíbenějších.

Logické hry

Logické hry jsou podobné tradičním logickým hrám, ale odměňují uživatele Bitcoiny za dokončení různých výzev a úrovní.

Dobrodružné hry

Tyto hry poskytují hráčům pohlcující zážitek tím, že nabízejí různé mise a výzvy k dokončení a zároveň nabízejí odměny v BTC.

Strategické hry

Tyto hry vyžadují, aby hráči používali své strategické myšlení a rozhodovací schopnosti k plnění různých cílů a zároveň vydělávali Bitcoiny a další odměny.

Dovednostní hry

Dovednostní hry testují schopnosti hráčů v různých dovednostech, jako je reakční doba nebo koordinace ruka-oko, a nabízejí bitcoinové odměny za dosažení vysokých skóre.

Toto jsou jen některé z mnoha typů bitcoinových mobilních her, které jsou k dispozici, a neustále se vyvíjejí nové hry, které hráčům nabízejí větší rozmanitost a vzrušení.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 

Alien Run

Dostupné na:  Android a iOS .

Bitcoinové hry

Alien Run  je klasická arkádová hra s jednoduchou, ale návykovou hratelností. Hru spustil v roce 2016 vývojář mobilních her, který se spojil s Bitcoin Aliens, známým webovým faucetem.

Alien Run představuje mimozemského hrdinu jménem Daniel D’Alien, který musí skákat, uhýbat a učit se nové dovednosti prostřednictvím stovek vlastních úrovní. Toto dobrodružství může pokračovat donekonečna a během hraní můžete nasbírat odměnu až 1000 satoshi každých pět úrovní. Každou hodinu můžete hrát dvě sady po 10 úrovních.

Ve hře denně dostáváte nové mise s až osmi úrovněmi, kde můžete nashromáždit až 10 000 satoshi jako odměny. Po dokončení každé úrovně budete moci získat odměny.

Vaše mimozemská postava bude při průchodu úrovněmi nabývat na síle. Jak se úroveň obtížnosti postupem času zvyšuje, roste i množství Bitcoinů, které obdržíte.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

Každý hráč začíná hru bez jakýchkoliv nástrojů a bude muset získat cenné předměty, jako jsou Orby, Trump Cards nebo Mystery Cards. Ty lze zakoupit také od ostatních hráčů nebo z herního obchodu.

Atraktivní bonusová struktura této bitcoinové hry je dostatečná k tomu, aby udržela hráče v zapojení a motivovala je dostat se na vrchol.

CropBytes

Dostupné na:  Android a iOS .

CropBytes  je obchodní hra založená na farmaření v reálném světě. Můžete hrát hru, abyste vlastnili digitální aktiva a zvýšili produkci své farmy nebo je vyměnili s ostatními hráči za výnosy v kryptoměnách.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

V této hře můžete hrát roli obchodníka i investora.

Hlavním cílem obchodníka je vytvořit a co nejvíce rozvíjet farmu. Můžete nakupovat farmy, pěstovat plodiny a ovoce a sklízet je. Můžete je rozemlít, abyste získali jídlo pro krmení zvířat a sbírali extrakty.

Vaše zvířata musí být denně krmena, aby bylo zachováno jejich zdraví, a poskytovaly suroviny, jako je mléko, vlna, vejce, lanýže atd. Můžete spravovat nástroje pro jejich použití a prodej.

Se vším tímto zbožím vyrobeným na vaší vlastní farmě je můžete převést na CBX tokeny a generovat výnosy. CBX pak samozřejmě můžete převést na BTC.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

Jako investor můžete obchodovat s aktivy vyrobenými na farmě. Obchodování je nejlepší způsob, jak rozšířit své portfolio. Provádějte vypočítané obchody na trhu a získejte výnosy, stejně jako ve skutečném světě.

Pokud jste již hráli hry na farmářském simulátoru, tato hra vám bude velmi známá a budete si na ní moci vydělat. Můžete vydělávat vysoké příjmy, pokud budete brát každou práci.

Bitcoin Solitaire

Dostupné na:  Android a iOS .

Solitaire je jednou z nejpopulárnějších her na světě. Zdá se však, že Bitcoin Solitaire, hra, kde můžete vydělávat Bitcoiny, přidává hodnotu klasické hře. Spojuje hru, kterou mnoho lidí rádo hraje na telefonech, s možností vyhrát BTC.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

Hra vypadá jako klasická hra solitaire, kromě toho, že čím rychleji dokončíte některé úrovně, tím rychleji můžete v aplikaci vyhrát BTC.

Bodový systém je pojmenován po vývojářích Bling Studios, kteří na tomto titulu spolupracovali s PlayDay Studios. Herní body se tedy nazývají Bling Points, které můžete převést na BTC prostřednictvím Coinbase.

Hra má některá významná vylepšení, jako je herní režim „Klondike Solitaire“, díky kterému se hra stává návykovější a snadno hratelnou. Jedná se o jednu z nejlepších bitcoinových her, kde můžete vydělávat peníze hraním, a je k dispozici pro uživatele iOS i Android. Pokud jste nadšení pro Solitaire a další karetní hry, je to pro vás!

Tým PlayDay Studios vytvořil i další hry, kde můžete vyhrát Bitcoiny, některé z nich jsou  Bitcoin sudoku  a  Word Breeze .

Merge Cats

Dostupné na:  Android a iOS.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

Merge Cats  je možná nejjednodušší hra v tomto článku. Pokud jste rádi hráli Candy Crush, určitě si tuto hru oblíbíte, protože se jedná o alternativní verzi Candy Crush.

Za prvé, hned po vstupu do hry si budete muset koupit nějaké kočky za peníze ve hře – ne za skutečné peníze. Poté, co si je koupíte, budou vaše kočky létat po závodní dráze a vy vyděláte peníze pokaždé, když kočka dorazí do cíle.

Od začátku byste měli vědět, že si můžete koupit pouze omezený počet koček v závislosti na vaší úrovni. Také musíte sloučit kočky stejné úrovně, abyste vytvořili kočky vyšší úrovně. Koťátka vyšší úrovně jsou mnohem rychlejší a zvýší váš příjem za sekundu. Když získáte dostatek bodů, můžete odemknout další závodní dráhy a koupit rychlejší kočky.

Nativní měnou hry je „SOUL“, kterou můžete převést na BTC.

Bitcoin Pop

Dostupné na:  Android a iOS .

Bitcoin Pop  je další vynikající hrou pro svou jednoduchost, postavenou na klasické logické hře. Jakmile si přečtete následující řádky, pochopíte, o co jde.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

V této bitcoinové hře budete hrát roli vystřelovače bublin. Budete muset jednoduše mířit, srovnávat a praskat bubliny stejné barvy, abyste nasbírali požadovaný počet.

Bitcoin Pop otestuje vaše schopnosti koordinace ruka-oko a řešení hádanek. Probojujte se stovkami úrovní strategickým praskáním bublin, stříkáním šťávy a sbíráním stále více bodů. Bling Points, nativní token Bling Studios, vývojářů Bitcoin Pop, lze snadno vyměnit za BTC.

Pokud chcete hru, kterou můžete hrát ve chvílích nudy, například když jste v autobuse nebo máte nějaký volný čas, měli byste hrát Bitcoin Pop.

Můžete také vyzkoušet Bitcoin Blast,  Bitcoin BlocksSweet Bitcoin, všechny tyto hry mají vynikající hodnocení a jsou Bling Studios.

RollerCoin

Dostupné na: Desktop.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

RollerCoin je jedním z nejpopulárnějších simulátorů těžby Bitcoinů, které byly kdy vyvinuty. Hlavní myšlenkou RollerCoinu je soutěžit s ostatními uživateli s cílem vyhrát BTC.

Avšak místo těžby BTC, aby generovali více coinů, musí hráči plnit různé úkoly, aby byli odměněni Bitcoiny.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

RollerCoin má některé jedinečné funkce, díky nimž uživatelů stále přibývá. Projekt například nabízí blokovou odměnu každých 5 minut. Odměna je obvykle rozdělena mezi hráče podle jejich těžební síly. Těžební síla se může zvýšit v závislosti na tom, kolik úkolů uživatel dokončí.

Kromě toho RollerCoin vyzývá uživatele tím, že jim dává úkoly související s opravami datového centra, náklady na klimatizaci nebo účty za elektřinu. Takové realistické úkoly mohou hráče zaujmout ještě více a odměny nabízené RollerCoinem je jistě motivují.

Bitcoin Bounce

Dostupné na: Android a iOS .

Bitcoin Bounce je extrémně snadné hrát, a to je velká výhoda. Pravidla jsou docela jednoduchá: uživatelé musí odrazit bitcoiny z jedné plošiny na druhou, aniž by spadli. Tímto způsobem jsou schopni vyhrát kryptoměny zábavným a jednoduchým způsobem.

Nejlépe platící bitcoinové hry pro uživatele Android a iOS 2023

Navíc v Bitcoin Bounce mohou hráči najít THNDR tikety, které je mohou dostat do denních loterijních událostí. Denní loterie nabízejí výrazně vyšší odměny; sbírání THNDR tiketů tedy může být jednou z důležitých věcí.

Je důležité si uvědomit, že pokud je hráč vybrán v denní loterii, dostane zaplaceno prostřednictvím Lightning Network. Uživatelé jsou tedy povinni vlastnit kompatibilní kryptopeněženku. Některé možnosti mohou být Bitcoin Lightning Wallet, Blue Wallet, Wallet of Satoshi nebo Breez.

Bitcoin Bounce je skvělá hra, kterou můžete hrát, abyste získali významné bitcoinové odměny docela přímočarým způsobem.

Nejlépe platící bitcoinové hry – závěr 

Pokud máte náladu hrát nějaké hry na telefonu, vydělat si Bitcoiny a přitom se bavit, vyzkoušejte jednu z nejlépe platících bitcoinových her uvedených v našem článku. Bitcoinové hry zábavným způsobem, jak vyhrát další digitální aktiva, a jakmile najdete jednu hru, která vyhovuje vašim přáním, jsme si jisti, že budete chtít získávat stále více odměn.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář