Tvořte a vydělávejte s Mini-Royale

4 min read

Mini-Royale přináší do své uživatelské základny nový systém vytváření a vydělávání. Nemusíte být ani hráčem. Každý, kdo má oko a schopnosti vytvářet skvělé, vlastní skiny, může vydělávat peníze jejich prodejem ve hře!

Tento systém umožňuje uživatelům vytvářet vlastní vzhledy herních postav a zbraní a získávat procento z příjmů z prodeje!

Dostat zaplaceno jako modder není ve světě běžného hraní vždy snadné. Web3 hraní však tyto staré narativy v mnoha ohledech bourá. A jedním z nich je monetizace obsahu vytvořeného uživateli. Moddeři již nemusí zakládat Patreon a žádat o dary. Nyní mohou snadno získat právoplatnou část tržeb z jejich výtvorů!

Tvořte a vydělávejte s Mini-Royale

Faraway, mateřská společnost hry Mini-Royale, otevírá první fázi svého systému Creator. Tento systém se bude časem rozšiřovat, ale prozatím jsou výtvory omezeny na textury (skiny) pro stávající postavy a zbraně ze 4. sezóny z Mini-Royale.

Systém je otevřený všem. Každý si může stáhnout balíček postav, vytvořit si vlastní textury a odeslat je k přijetí. Tvůrci, jejichž obsah bude přijat, obdrží 50 % SOL vynaložených na jejich položky!

Tvůrci mohou také požádat o to, aby se stali Sponzorovaným tvůrcem, jakmile budou mít na trhu pět schválených vzhledů. Sponzorovaní tvůrci mohou nechat své výtvory uvést na oficiálním trhu Faraway Marketplace (již brzy), aby se mohli lépe zviditelnit. A také si mohou otevřít svůj vlastní, personalizovaný obchod a získat 90 % tržeb, které tam provedou! Sponzorovaní tvůrci navíc dostávají každý měsíc garantovaný příjem ve výši 250 USDC! Nemohou však jen tak sedět a počítat své volné peníze. Sponzorovaní autoři musí udržovat výstup alespoň 10 schválených výtvorů každý měsíc.

vytvářet vlastní vzhledy pro hrdiny 4. řady
vytvářet vlastní vzhledy pro hrdiny 4. řady

Kde nají vlastní skiny?

Prozatím jsou tyto vlastní vzhledy k dispozici pouze prostřednictvím stránky postav ve hře. Vyberte položku 4. sezóny ve svém inventáři a ve spodní části budou různé dostupné možnosti.

Farway také plánuje vybudovat Farway Shop, webové tržiště, kde si tvůrci mohou přizpůsobit výlohu k propagaci svých výtvorů.

Tvořte a vydělávejte s Mini-Royale

Co je Mini-Royale?

Mini-Royale  je webová FPS vytvořená na blockchainu Solana. Hraní je zdarma, i když majitelé prémiových NFT získávají bonusové body do hodnocení Battle Pass s každým zápasem. Hra běží ve webovém prohlížeči a podporuje veřejné hry i soukromé zápasy.

Mini-Royale nabízí několik různých herních režimů, jako je Team Deathmatch, Battle Royale a Capture the Flag. Velikost týmu je maximálně pět hráčů, ale můžete hrát i s méně hráči. PvP zápasy jsou obecně rychlé a akční. Mini-Royale zahrnuje žebříčky a klanové (cechovní) soutěže.

Hráči hraním hry získávají zkušenosti s postavami, získávají body a zvyšují úroveň svých předmětů. Cestou také získávají speciální zbraně a skiny avatarů. Některé z nich mohou být mintovány do blockchainu jako NFT, jakmile budou vyrovnány. Mini-Royale v současné době přijímá pouze peněženku Phantom pro připojení. Tým neustále pracuje na vylepšování hry a také na rozšiřování a upgradu herních vizuálů a map.

Chcete-li se o Mini-Royale dozvědět více, navštivte jejich  webovou stránku.

Jak zalistovat token a vytvořit pool likvidity na Uniswap v roce 2023 – průvodce pro začátečníky

 

Roman

Napsat komentář