MegaWorld spouští minting Unit NFT – vytvářejte své jednotky v budovách a vydělávejte

3 min read

29. června MegaWorld spusil možnost mintovat Unit NFT, čímž dláždí cestu pronajímatelům do jejich virtuálního světa. To také souvisí s nadcházející fází alfa, která pro hráčské postavy představuje questy ve hře.

MegaWorld před pár týdny představil možnost vytvářet vlastní budovy. Nyní se připravují na spuštění další fáze a majitelům budov na zakázku umožní mintovat a tokenizovat jednotky, určené části upraveného pozemku, jako NFT. Minting ohlašuje začátek nové éry pro MegaWorld. Svět, ve kterém se avataři potulují světem, plní úkoly, vydělávají mince a potřebují místo na spaní!

MegaWorld spouští minting Unit NFT - vytvářejte své jednotky v budovách a vydělávejte
Vytvoření vlastní budovy v MegaWorldu

Co jsou jednotky?

Jednotky (Units) v MegaWorldu jsou důležitou součástí budov. Vlastní pozemky mohou mít několik jednotek definovaných stavitelem, z nichž každá může být mintována jako samostatný NFT a prodána nebo pronajata dalším hráčům! Potenciální využití zahrnují domácnosti, firmy, sklady a obchody! Stavitelé mohou dokonce vytvořit více pater! Přizpůsobení však není zdarma.

Tyto jednotky lze použít jako obchody nebo destinace ve hře, ale jejich nejdůležitější funkcí je nadcházející „MegaWorld Express Delivery“. Tato aktualizace bude obsahovat integrovaný systém questů, který mohou hráči dokončit se svými herními avatary. Dokončení těchto questů zase zvýší produkci související budovy. S veškerou touto prací budou avataři postav potřebovat místo k odpočinku a zotavení, čímž se zavádí případ použití jednotek jako bytů.

MegaWorld spouští minting Unit NFT - vytvářejte své jednotky v budovách a vydělávejte
Přizpůsobení pozemku v Mega Worldu

Co je MegaWorld?

MegaWorld  je virtuální město a ekonomická simulace připomínající moderní město s ulicemi, budovami, auty atd. V této hře mohou hráči vlastnit občany, domácí mazlíčky, pozemky a dokonce celé okresy. Základní hra obsahuje hráče, kteří chodí (nebo jezdí) po městě, plní úkoly a vydělávají tokeny MEGA. Hra je Free2Play, i když splnění určitých úkolů může vyžadovat vlastnictví Citizen NFT.

MegaWorld spouští minting Unit NFT - vytvářejte své jednotky v budovách a vydělávejte

Pro ty, kteří chtějí více investovat, vlastnictví pozemku umožňuje hráčům vytvářet různé budovy od domů, přes kanceláře až po továrny. Hráči si dokonce mohou na svém pozemku vytvořit vlastní budovu. Budovy vydělávají různými způsoby, i když také vyžadují údržbu a mohou být zasaženy přírodními katastrofami. Hráči vytvářejí většinu herních předmětů, včetně nových občanů.

Mega World vybudoval komplexní ekonomiku se třemi městy napříč třemi propojenými blockchainy – Ethereum, Tron a Binance Chain.

Chcete-li se dozvědět více o MegaWorld, navštivte jejich  webové stránky.

Nejlepší NFT kolekce a P2E hry za týden 19. – 25. června 2023

Marketa Tesarkova

Napsat komentář