Metaverzum Splinterlands oznamuje aktualizace odměn

3 min read

Play-to-earn (P2E) hra Splinterlands oznámila, že identifikovala chybu ve svém systému odměn, která botům umožňovala hrát téměř zdarma (s pouhým zakoupením knihy kouzel), což ve hře způsobovalo problémy.

Nyní tým oznámil nový systém odměn založený na různých kritériích, aby zabránil botům v práci.

Metaverzum Splinterlands oznamuje lepší systém odměn

Podle týmu budou s aktualizací k dispozici sezónní odměny, které budou používat nový bodový systém, ve kterém se kvóty odměn z každé výhry přičítají k vašim sezónním bodům odměn.

Takže čím více sezónních bodů odměn, tím více truhlic získáte. Každý může za sezónu získat až 150 truhlic.

Kromě toho tým oznámil, že denní questy se výrazně změní. Budou přejmenovány na Daily Focus, budou trvat 24 hodin a umožní hráčům vydělat až 30 truhlic za den.

Stejně jako u současných misí bude Daily Focus obsahovat specifického Splintera. Hráč může shromažďovat body soustředění a získávat truhly. Body jsou založeny na akcích odměn.

Na druhou stranu budou ze hry odstraněny questové lektvary. Každému, komu v inventáři zůstanou lektvary Quest, bude vrácena odpovídající částka DEC.

Spolu s tímto novým systémem odměn přichází také 12 nových karet odměn. A i když o kartách samotných zatím není mnoho informací, ví se, že budou obsahovat novou schopnost: Shield of Reflection.

Shield of Reflection činí kartu imunní vůči všem sekundárním poškozením, včetně Magic Reflect, Thorns, Return Fire a Blast. Podle všeho budou nové karty odměn obsahovat i tři nové legendární karty.

Zatímco vydání kódu je plánováno na 22. května, změny questů, odměny za sezónu atd. se projeví až na začátku příští sezóny 31. května.

Vydělávejte peníze pomocí krypto prohlížečů

Marketa Tesarkova

Napsat komentář