Town Crush May Mayhem s více odměnami

3 min read

Town Crush, projekt podobný Candy Crush společnosti Gala Games pro jejich Gala Chain, oznámil svou akci May Mayhem. May Mayhem je událost, kterou každoročně pořádají a zaznamenala obrovský nárůst odměn pro hráče, kteří v tomto období hrají své hry. Town Crush je jednou z takových her ekosystému Gala, která oznámila exkluzivní květnové odměny pro členy Gala Gold. Mezi události patří soutěž Town star May Mayhem, doporučení pro nové hráče, Spider Tanks, New Town Star NFT a mnoho dalšího.

Výhry a odměny v Town Crush May Mayhem

Aby měl hráč nárok na ceny May Mayhem v Town Crush, musí mít členství Gala Gold. Gala Gold je nabídka celoživotního členství v klubu Gala Games. Členství stojí 50 dolarů a nabízí různé výhody, speciální nabídky a testy hraní při jednorázové investici. Ceny GALA v hodnotě 400 000 dolarů budou rozděleny členům Gala Gold, kteří dokončí všech 12 nových úrovní Town Crush. Své Gala Gold členství můžete získat na oficiálních stránkách Gala .

Town Crush Mayhem Mayhem Details

Nový NFT v Town Star – Egg Storage

Event Town Star Egg Storage probíhá od pondělí 16. května 2022, tedy ve stejnou dobu, kdy začíná Town Crush May Mayhem. Události Town Star a Town Crush May Mayhem budou probíhat souběžně. 

Town Star  je vlajková loď konkurenční farmářské hry založené na blockchainu vyvinuté společností Gala Games. Ve hře bude váš rančer sbírat vejce z kurníků a tato vejce lze umístit do stejného skladu. V této speciální skladovací budově v Town Star můžete uložit až 40 vajec. Ve hře Town Crush získáte dva bonusové Eggsecutionery v každém kole za každé úložiště vajec, které vlastníte, ale totéž neplatí pro Town Star.

Jednoduše řečeno, pokud máte Egg Storage NFT v Town Star, získáte 2 Eggsecutionery, které můžete použít i v Town Crush. Tato nabídka bude platná pouze během akce May Mayhem.

Town Crush Egg Storage NFT Podrobnosti

Co je hra Town Crush?

Town Crush je hra typu match-3 jako Candy Crush, ve které potřebujete sladit předměty, jako je ovoce, plodiny, vybavení a budovy. Čím více levelu uděláte spolu s nízkými otáčkami, tím vyšší body získáte. Hra je zdarma a bude přístupná všem uživatelům Gala. Gala Games mají za cíl otestovat svůj nový blockchain při zatížení, takže tuto hru vydají. Dokončením úrovní můžete získat token TEST, oficiální token Town Crush. Tyto tokeny však nelze vyměňovat ani obchodovat. Tokeny TEST můžete utratit za životy a bomby, které vám umožní dokončit úrovně rychleji. Hra je zdarma a za testování hry nemusíte platit žádné poplatky.

Chcete-li hrát hru, musíte si vytvořit účet Gala a můžete začít hrát Town Crush. Town Crush je součástí projektu GYRI společnosti Gala Game zaměřeného na testování jejich blockchainu a zjišťování chyb.

Krypto burzy s nejnižšími poplatky

Marketa Tesarkova

Napsat komentář