MegaCryptoPolis Evoluce – první fáze ekonomických změn

4 min read

Hráči zatím mohli stavět a upgradovat a vyrábět, ale ve skutečnosti to všechno nemělo moc smysl. To se vše brzy změní, když přejdeme do první fáze toho, co MegaCryptoPolis (MCP3D) nazývá „Evoluce“. Počínaje 24. květnem začala MegaCryptopolis přesouvat svou ekonomiku tak, aby byla v souladu s plány pro větší Mega World.

MEGA trezor
MegaCryptoPolis $MEGA Vault

Hráči staví, upgradují a vyrábí předměty, aby mohli stavět, upgradovat a vyrábět předměty. A jistě, spousta her takto funguje. Ale nedostatek smysluplné a zajímavé hry v MCP3D vedl k docela jednotvárné hře. Počet prázdných parcel svědčí o minimálním zájmu. MegaCryptoPolis (MCP3D) však plánuje v rámci svých příprav na vytvoření virtuálního světa, ve kterém by se dalo chodit a kde by se dalo žít, předělat svou herní ekonomiku. První kroky začínají koncem tohoto měsíce uzavřením $MEGA trezoru.

Po nějakou dobu slouží trezor $MEGA jako způsob výměny komodit napříč řetězci a také poskytuje prostředek pro snadnou výměnu mezi materiály pomocí tokenu $MEGA jako prostředníka. Ale 24. května se Vault nadobro zavírá. Všechny zbývající prostředky v trezoru budou zničeny. To je také v souladu s plánovanou produkcí $MEGA z městských budov a nadcházejícím systémem hledání.

Kromě toho bude z komerčních budov odstraněno přizpůsobení Citizen. To otevírá cestu pro Stage 3 of Evolution, nové modely občanů / avatarů. Stávající občané budou mít své fyzické vlastnosti uzamčeny.

Údržba budov a pojištění

Důležitou součástí každé herní ekonomiky jsou případy použití herních tokenů a zdrojů. Údržba budov a pojištění zajišťují potřebu zdrojů a tokenů MEGA.

Pojištění Megacryptopolis
i ve virtuálním městě stále musíte platit pojištění !

Každá budova bude mít měřič stavu od 0 do 100 a to bude ovlivňovat produkci. Stav začíná na 100 a postupem času klesá. Budovy s výrobním cyklem (energetické, obytné, výrobní a průmyslové) ztrácejí hodnocení stavu pokaždé, když něco vyrobí. Komerční budovy zaznamenávají snížení po každém použití. Mezitím úřady a obecní budovy ztrácejí stav denně! Obnovení úrovní stavu vyžaduje zdroje podle úrovně a typu budovy. Budovy na vyšších úrovních vyžadují k opravě více zdrojů.

Přírodní katastrofy poškozují VŠECHNY budovy v postiženém okrese. Hráči si však mohou zakoupit pojištění, které sníží účinky katastrof. Pojištění má tři formy, požár, povodeň a bouře. Hráči mohou přihlásit své budovy pro jakýkoli typ pojištění, který si vyberou. Náklady na pojištění se platí v $ MEGA tokenech na denní bázi. Obecní budovy vyšší úrovně nabízejí lepší ochranu.

Část těchto prostředků obdrží obecní budovy v dosahu jiné budovy platící pojištění. Městské budovy na oplátku ztrácejí body Condition a Citizen Stamina za počet chráněných budov v jejich okruhu a také denně spotřebovávají vodu a energii. To vytváří poptávku po městských budovách, protože hráči budou chtít být krytí proti katastrofám. A také to vytváří pasivní příjem pro majitele obecních budov ve formě $ MEGA!

Co je MegaCryptoPolis?

MegaCryptoPolis je hra pro více hráčů. Hráči vlastní, staví a vylepšují domy, kanceláře a továrny. Občané potřebují pracovní místa, pracovní místa potřebují zaměstnance, továrny produkují zdroje a vytvářejí propojenou ekonomiku. Tým v současné době buduje metaverzum, doplněné 3D avatary a hráči vlastněnými byty, které lze vyzdobit. Hra používá pro většinu transakcí interní peněženku. MegaCryptoPolis je hratelná ve webovém prohlížeči, desktopu nebo mobilu. Pozemky jsou dostupné v sítích Polygon/Ethereum a Tron.

V současné době přepracovávají svou ekonomiku v projektu nazvaném Evoluce. První fáze začíná koncem května, další fáze by měly začít koncem tohoto roku.

Snímek obrazovky Megacryptopolis
jedna malá část světa Megacryptopolis

Kryptoměny UP a DOWN na Binance – Jak fungují pákové tokeny (BLVT) a jak vydělat peníze?

Marketa Tesarkova

Napsat komentář