Rogue Nation představuje týdenní žebříčky

4 min read

Rogue Nation zavádí týdenní žebříčky, které hráčům dávají příležitost získat ceny hraním hry! Ceny za první týden zahrnují výběr Gen1 Chonkies, sbírku mazlíčků Elemint, kteří mohou hráčům pomoci, když se pustí do dungeonu!

Přestože je Rogue Nation stále ve fázi testování alfa, je připraven představit některé Play-and-Earn funkce! Ty přicházejí ve formě týdenních žebříčků s cenami pro nejlepší hráče a také slosováním o další ceny.

Žebříčky Rogue Nation se resetují každou neděli ve 22:00 UTC. Rogue Nation je zdarma ke hraní a je k dispozici pro mobilní zařízení Android a iOS .

První týdenní akce již probíhá a zahrnuje řadu Chonkies dostupných jako odměny!

Rogue Nation představuje týdenní žebříčky

Co jsou Chonkies?

Rogue Nation představuje týdenní žebříčky

Rogue Nation také vydal nového společníka, známého jako Chonkies. Tito Elemintové dokážou vyvolat elementální štít, který hráči poskytne obranu proti příchozím útokům!

Celková dostupná zásoba pro Gen1 Chonkies je 6 666. Některé z nich již byly předány držitelům různých komunitních cen a vítězům tomboly. Dva tisíce Chonkies bude k dispozici prostřednictvím obchodu ve hře a prostřednictvím budoucích odměn, zatímco 667 je uloženo v záloze v Moonlit Vault. (Poznámka: Pokud jste získali Chonky v rámci airdropu, možná se budete muset podívat do skrytých položek, abyste ho viděli na Opensea).

Hráči mají také šanci vyhrát Chonky prostřednictvím žebříčku týdne. První místo získá legendární Chonky a druhé až desáté epické Chonky. Ti, kteří se umístí na 11. až 100. místě, budou zařazeni do slosování o jednoho z 15 Chonkies. A každý, kdo se umístí mezi 1000 nejlepších, bude součástí dodatečného slosování o dalších 70 Chonkies.

Takže, pokud jste ještě žádný nedostali nebo jen rádi vyhráváte, možná je tento týden ten správný čas, kdy to Rogue Nation vyzkoušet!

Rogue Nation představuje týdenní žebříčky

Co je Rogue Nation?

Rogue Nation je akční RPG, které lze hrát zdarma a bylo vytvořené společností Moonlit Games. Hráči se pouštějí do procedurálně generovaných dungeonů v izometrickém herním světě s cílem na konci porazit velkého bosse. Dokončení mise poskytuje lootboxy s odměnami, které mohou hráči použít k upgradu a přizpůsobení svých postav. Hráči se mohou ujmout dungeonů samostatně nebo se skupinou přátel. Hra bude také obsahovat další režimy, jako je PvP, nájezdy, přežití a dokonce i dungeony vytvořené hráčem.

Ve hře Rogue Nation si hráči mohou upravit své postavy a také předměty, které nosí. Přizpůsobení přichází ve formě výběru schopností, zbraní a domácích mazlíčků. Když se postavy a zbraně používají ve hře, vyvíjejí určité bonusy nebo výhody na základě jejich historie. Tento systém je navržen tak, aby nejen poskytoval další možnosti přizpůsobení, ale aby také učinil každou položku a postavu skutečně jedinečnou a součástí herního světa.

Rogue Nation také hovoří o zahrnutí možností tvůrců pro minting vlastních map jako NFT, které lze prodat nebo pronajmout ostatním!

Rogue Nation byl vytvořen nejprve pro mobily, ale může nabídnout i verzi pro PC. Chcete-li se dozvědět více, navštivte jejich web.

Exodus Wallet recenze 2023

Marketa Tesarkova

Napsat komentář