Gods Unchained zavádí licenční poplatky za transakce na sekundárním trhu

3 min read

Blockchainová hra Gods Unchained založená oznámila nadcházející licenční poplatky pro hráče. Podle týmu budou představeny na trzích jako OpenSea, TokenTrove a Immutable X.

Cílem vývojářů je v budoucnu učinit z licenčních poplatků hlavní zdroj příjmů hry.

Stávající karty v Gods Unchained obdrží v blízké budoucnosti aplikované licenční poplatky. Všechny nové karty již tyto poplatky zahrnují.

Kromě toho bylo rozhodnuto, že 20 % licenčních poplatků půjde do stakovacího poolu $GODS. Prostřednictvím tohoto příspěvku pomůže Gods Unchained vytvořit udržitelný ekosystém, ve kterém lze hrát a vydělávat, takže tokeny mohou být distribuovány aktivním hráčům jako odměny.

V Gods Unchained jsou čtyři typy karet: meteorit, stín, zlato a diamant. Každý z nich bude mít zvláštní licenční poplatky.

Gods Unchained zavádí licenční poplatky za transakce na sekundárním trhu

Gods Unchained

Gods Unchained je free-to-play karetní hra, kde si můžete vyměňovat karty jako NFT.

Hráči mohou nakupovat a prodávat karty prostřednictvím herního tržiště. Také mohou získat nativní herní token $GODS, který funguje jako způsob platby ve hře.

Karty jsou jedinečné a lze je prodat za $GODS. Token $GODS je token ERC-20 používaný k vytváření NFTS a získávání odměn.

Nedávno tým oznámil nový balíček karet s názvem Mortal Judgment, který přinesl přes 190 nových karet, tři nové schopnosti a novou kartu Mythic 1/1.

Mortal Judgment je podle týmu poslední hlavní sada v sérii Champions Rise. Nová sada je přibližně stejně velká jako Divine Order. Tentokrát je však mýtickou kartou Omox. Podle oznámení se na začátku hry Omox umístí na vrchol balíčku obou hráčů. Největším přírůstkem do této sady jsou také tři nové schopnosti: Echo, Empower a Tempt Fate.

Arenum, platforma pro turnaje v mobilních hrách

Roman

Napsat komentář