Hrajte zdarma a vyhrajte Tiger v Spider Tanks

4 min read

Spider Tanks nám přináší nový tankový balíček, známý jako Tiger – s novým tělem, skinem a novou zbraní. V rámci speciální akce má každý, kdo tento týden odehraje alespoň 50 soubojů, šanci vyhrát jeden z těchto nových tanků pro sebe!

Hrajte zdarma a vyhrajte Tiger v Spider Tanks

Spider Tanks představuje nový tankový balíček známý jako Tiger Tank. Balíček je dodáván se zbraní Ripper, tělem tygra a skinem Stripes. A i když je k dispozici pouze jako balíček, kupující si mohou tyto díly libovolně kombinovat. Ripper je speciální projektilová zbraň, u které se výstřely rozdělí na tři samostatné, šířící se projektily, což dláždí cestu pro některé zajímavé strategie.

Prodej těchto tanků Tiger bude zahájen 5. července v poledne. Aby to bylo pro potenciální kupce spravedlivější, zpočátku bude uvolněna pouze polovina nabídky. Druhá polovina bude k dispozici 5. dne ve 20:00 PST.

Balíčky Tiger Tank se dodávají v pěti raritách a pohybují se v ceně od 120 do 5 000 USD. Hráči, kteří si jeden zakoupí s ETH, GALA tokeny nebo kreditní kartou, obdrží 5% slevu.

Hrajte zdarma a vyhrajte Tiger v Spider Tanks
Ceny za Tiger Tank

Na oslavu příchodu tohoto nového tanku pořádá Spider Tanks tento týden od 3. července 2023 11:00 do 10. července 2023 11:00 speciální akci. Každý, kdo během tohoto časového období vyhraje alespoň 50 soubojů, bude zařazen do slosování o jeden z 200 tanků Tiger. A protože Spider Tanks lze hrát zdarma, můžete do toho skočit a začít hrát hned teď!

Hrajte zdarma a vyhrajte Tiger v Spider Tanks

Co je Spider Tanks?

Spider Tanks je eSport, MOBA hra a součást ekosystému Gala Games. Ve Spider Tanks jsou týmy hráčů, kteří řídí sci-fi vozidla tankového typu v týmových bitvách.

Spider Tanks nabízí několik různých herních režimů, jako je Capture the Flag, Team Death Match a Chicken Chase!

Každý tank je dodáván s několika přizpůsobitelnými díly. Nejdůležitějšími částmi jsou tělo a zbraň. Tělo určuje, kolik pancíře má váš tank, jak rychle se pohybuje a jak rychle znovu získává energii, která se používá ke spouštění schopností. Každý tank bude také potřebovat zbraň. Ty přicházejí v mnoha možnostech – od Gatlingovy zbraně přes naváděcí střely až po léčebné věže a další! Váš výběr tanků a zbraní by měl odpovídat vašemu plánovanému hernímu stylu.

Hrajte zdarma a vyhrajte Tiger v Spider Tanks

Kromě toho je mohou hráči také vybavit skiny nebo na ně malovat a vybavit doplňky. Jedná se o kosmetické předměty, ale některé nabízejí i malé bonusy. Pro ty, kteří nevlastní žádné tanky ani díly, Spider Tanks obsahuje půjčovnu. Každý hráč si může před zápasem vybrat dvě schopnosti pro svůj tank. Schopnosti potřebují energii k použití a mají cooldowny, než je lze znovu použít. Schopnosti zahrnují efekty jako Shields, Healing, Slows atd.

Zápasy jsou většinou velmi rychlé. Tanky během hry nezískávají úrovně ani statistiky. Jde o to dosáhnout cílů zápasu pro svůj tým. Hráči během hraní získávají vítězné body, které se na konci dne automaticky převedou na tokeny SILK.

Pro více informací o Spider Tanks si přečtěte našeho průvodce, jak hrát nebo navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář