Spider Tanks recenze a průvodce hrou 2024

Spider Tanks Axie Infinity recenze a průvodce hrou 2023

Spider Tanks je hra PVP vyvinutá oceňovanou nizozemskou společností Gamedia, kde si hráči mohou vybrat z různých těl tanků a zbraní, než se pustí do boje v aréně. Je to volně hratelná hra zaměřená výhradně na tankový boj, vyznačující se osobitou estetikou, zběsilou hratelností a zajímavým systémem upgradů s potenciálem být docela ziskový.

Tato Spider Tanks recenze a průvodce hrou bude obsahuje vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít.

Spider Tanks recenze

Spider Tanks je duchovním dítětem oceňované nizozemské společnosti Gamemedia. Hráči začínají v jejich vlastní garáži, kde si mohou vybrat z různých těl tanků a zbraní, než se pustí do boje na jedné z mnoha úrovní arény Spider Tanks.

Tato hra, kterou je možné hrát zdarma, obsahuje několik aspektů free-to-play pomocí Ethereum Blockchain. Významné zaměření je na shromažďování zdrojů, soutěžení založené na dovednostech a cyklus upgradů řízený hráčem. Tento cyklus se zaměřuje na vzácnost a výhody, kde si hráči mohou koupit plně přenosné zbraně, tanky a těla.

Myšlenka Spider Tanks spočívá v tom, že se rozroste v globální esport, ve kterém si hráči vydělají, kde si hráči mohou vybrat, zda budou soutěžit s cizími lidmi nebo s malou skupinou blízkých přátel.

spider tanks recenze

O Spider Tanks

Spider Tanks je hra vyvinutá Gala Games a Gamedia. Zábavná, zběsilá a strategická hra se skvěle kombinuje s různými mapami a herními styly. Silná složka dovedností v cíli hry a týmové práci přispívá k její poutavé dynamice.

Hráči však musí mít na paměti, že hra je v současné době stále v rané fázi. Mezi hlavní nedostatky hry pat delší než průměrná instalační procedura a může být obtížné získat svůj první tank. Přestože je zdarma, musíte si zakoupit herní aktiva, abyste odemkli pobídky.

Jak Spider Tanks funguje?

Spouštěč Spider Tanks a herní klient jsou k dispozici od Gala Games. Ve Spider Tanks existují několik hlavních typů her, z nichž každá má jedinečný soubor cílů v různých krajinných oblastech. Pokud vyhrajete, budete mít větší šanci získat více odměn.

Battle Matchmaking: V tomto herním režimu existuje několik cílových zápasů, do kterých budete náhodně načteni.

Team Deathmatch: Tradiční PVP deathmatch, kde vyhrává tým s největším počtem zabití.

Capture the Flag: Klasický herní režim zaměřený na objektivní ovládání. Po uplynutí časového úseku vyhrává tým s nejvyšším počtem bodů.

Capture The Chicken: Herní režim, kde najdete po celé mapě kuřata. Cílem týmu je získat co nejvíce kuřat a vrátit je na jejich základnu.

Kill Confirmed: Další snadno pochopitelný herní režim, ve kterém hráč musí nejen zabít soupeře, ale také sbírat vejce, která po něm zbyla z vraku nepřátelských tanků.

Poultry Pusher: V tomto režimu má každý tým obrovské kuře, které se musí dostat na určené místo na mapě.

King of the Hill: V King of the Hill je cílem týmu ovládat a bránit kontrolní bod na mapě, který je náhodně umístěn.

spider tanks recenze

Capture the Flag: Tento režim je celý o zmocnění se vlajky a její ochraně tak dlouho, jak je to možné.

Exibition: Toto je režim, který neovlivňuje hodnocení vaší bitvy Spider Tanks ani má schopnost vydělávat při hraní. Je to hlavně pro vás a vaše přátele, abyste bojovali proti sobě.

Shooting Range (střelnice): Na střelnici si můžete vybavit všechna aktuálně dostupná těla tanků, zbraně, barvy a schopnosti, abyste je mohli procvičovat.

Survival: Jste ochotni otestovat se proti různým nepřátelským NPC a zjistit, jak dlouho vydržíte? Toto je herní režim pro vás!

Navíc je tu tanková garáž, která je možná nejvýznamnějším prvkem hry. Je zde možné nespočet kombinací těl a zbraní. Každá součást obsahuje jedinečné statistiky a herní styly, které mohou zcela změnit hru.

Spider Tanks recenze
Tanková garáž

Jak tedy vydělat peníze? Každá výše uvedená složka je NFT a má tedy skutečnou peněžní hodnotu. Hráči mohou získávat peníze sbíráním, obchodováním a prodejem dílů, které lze získat hraním hry. Spider Tanks je v současnosti nejlepší hra, ve které můžete vydělat.

Spider Tanks NFT

NFT ve Spider Tanks jsou reprezentovány jako „Tank Body“ a „Tank Weapon“. Kombinací těchto dvou lze vytvořit „Hero Tank“. Vítězství v tankových bitvách udělují hráčům „Victory points“, které lze vyměnit za SILK.

Vlastníci map získávají nepatrné procento „Victory points“ udělených vítězům za pořádání zápasů na jejich mapách. Prostřednictvím „Pilotního programu“, „free to play“ (F2P) se hry mohou zúčastnit i hráči, kteří nevlastní tanky. Majitelé tanků a piloti jsou oba kvalifikovaní k získání cen SILK.

Kryptoměna Spider Tanks

SILK, token ERC-20, je použit k podpoře ekonomiky ve hře. Hraní hry, vyhrávání bitev a zlepšování ekologie – to vše přináší SILK. SILK mohou mít hráči ve své virtuální truhle s pokladem nebo jej používat ve hře. Hráči si mohou zakoupit „Arachnium“, zakoupit a upgradovat tanky, vylepšit terén a dělat mnohem více s SILK.

Spider Tanks návod

Každý hráč v Spider Tanks bude bojovat s různými nepřáteli ve svých vybraných a vylepšených bojových vozidlech.

Uživatel může používat stroj tak, jak je, nebo si postavit svůj vlastní, vybrat si správný pojezd, trup a věž. Hráč tanku po jejich výběru a konfiguraci vstoupí do PVP arény, kde si může vybrat z dostupných alternativ pro nasazení v boji. Vítězstvím v těchto bitvách hráči vydělají herní měnu, kterou mohou používat v jejich garáži.

Mezi bitvami budou hráči chodit do své garáže, aby vybavili svůj tank různými součástmi a zbraněmi a vylepšili jej pro budoucí bitvy. Když hráči vylepšují své tanky, mohou je pronajímat ostatním hráčům, prodávat své tanky v obchodě nebo prodávat díly a kusy za měnu.

Spider Tanks recenze a průvodce hrou [current_date format=Y]

Jak nainstalovat Spider Tanks

Jste připraveni hrát Spider Tanks?

Krok 1: Klikněte na Play nyní na stránkách Spidertanks.game nebo Gala Games a budete vyzváni, abyste si vytvořili a registrovali svůj účet Gala Games.

Krok 2: Dále přejděte do svého inventáře a kliknutím na ETH vyžádejte nastavení digitální peněženky.

Krok 3: Zapište si počáteční frázi peněženky a uschovejte ji. Tato počáteční fráze vám pomůže získat přístup k vaší peněžence, výnosům z kryptoměn a NFT ve hře. Svou počáteční frázi s nikým nesdílejte a uschovejte ji na bezpečném místě. Tuto frázi můžete použít k připojení vaší peněženky k MetaMask .

Krok 4: Nyní můžete kliknout na Instalovat, stáhnout a hrát Spider Tanks.

Jak vydělat peníze na Spider Tanks

Každý hráč musí hrát s vlastním tankem. Můžete si buď koupit svůj vlastní, nebo si pronajmout a pilotovat tank od vlastníka. Jako free-to-play hráč můžete vydělávat aktiva ve hře pilotováním pronajatých tanků nebo používáním tanků zdarma. Když free-to-play hráč začne hrát, bude mu přidělen pronajatý tank jako pilotovi.

Chcete-li však začít vydělávat ihned, musíte začít nákupem tanku nebo jeho součástí. Když vlastníte své vlastní tanky, hrajete za kapitána. Tato aktiva založená na NFT lze zakoupit v obchodě na webu Spider Tanks nebo na tržišti NFT OpenSea.

spider tanks návod

Můžete vylepšovat, upgradovat a kupovat další NFT tanky a komponenty. Kromě toho je možnost pronajmout své tanky hráčům, kteří hrají zdarma, pokud chcete vydělávat pasivní příjmy. Vydělávejte herní aktiva a upgrady, poté obchodujte nebo prodávejte svá aktiva na sekundárním trhu OpenSea za kryptoměnu s reálnou hodnotou.

Klady a zápory Spider Tanks

Klady

  • Na rozdíl od mnoha jiných her, ve kterých můžete vydělávat, je Spider Tanks zdarma.
  • Je oblíbená NFT hra, a proto snadno najde protivníky a další hráče.
  • Je to skvělý způsob, jak vydělat legální kryptoměnu, pokud máte čas a PVP mentalitu.

Zápory

  • Získání dobrého tanku, správného nastavení a pravidelného vyhrávání bitev vyžaduje určité znalosti.
  • Vyžaduje složitější registraci, instalaci a nastavení peněženky.

Klady

Na rozdíl od mnoha jiných her, ve kterých můžete vydělávat, je Spider Tanks zdarma.

Mnoho P2E her vyžaduje ke hraní počáteční investici. Tato investice obvykle přichází ve formě nákupu avatara NFT pro hraní ve hře. V závislosti na hře a stavu širšího krypto trhu mohou tyto NFT stát stovky nebo dokonce tisíce dolarů. Mnoho z nejpopulárnějších a nejpropracovanějších kryptoher vyžaduje nákupy předem, jako je tato. Spider Tanks je propracovaný, zábavný titul, který lze hrát zdarma a nabízí NFT pouze jako prostředek k postupu, nikoli k zahájení.

Je oblíbená NFT hra, a proto snadno najde protivníky a další hráče.

Medvědí kryptoměnový trh zdecimoval ceny mincí u mnoha her, ve kterých si můžete vydělat. Hráčská základna mnoha z těchto her byla podobně zasažena. Spider Tanks v současné době hraje mnoho hráčů a chtějí si ji zahrát i v budoucnu. I na horším trhu se jedná o hru, kde budete pravidelně moci najít soupeře, proti kterým budete hrát.

Je to skvělý způsob, jak vydělat kryptoměny, pokud máte čas a PVP mentalitu.

Play-to-Earn hry odměňují hráče kryptoměnami za akce ve hře. Spider Tanks se neliší. Vaše tanky představují NFT, se kterými můžete hrát, upgradovat a případně prodat se ziskem. Vydělávání spousty peněz bude samozřejmě vyžadovat spoustu herního času a ceny NFT pravidelně kolísají. Přesto ti, kteří se zavázali vydělávat nějaké krypto při hraní zábavné hry, to ve Spider Tanks určitě dokážou.

Nevýhody

Získání dobrého tanku, správného nastavení a pravidelného vyhrávání bitev vyžaduje určité znalosti.

Spider Tanks nabízí bohatou a propracovanou hratelnost. Bohužel to také znamená, že křivka učení je strmější, než je tomu u mnoha jiných her, ve kterých si můžete vydělat. Hráči mohou kombinovat těla tanků a zbraně a na různé mapy si bude muset chvíli zvykat. Navíc, protože je možné zakoupit NFT na vysoké úrovni, mnoho dalších hráčů, proti kterým budete čelit, bude mít lepší tanky. Všechny tyto faktory přispívají k období, kdy hráči musí projít, než začnou pravidelně vyhrávat.

Vyžaduje složitější registraci, instalaci a nastavení peněženky.

Některé P2E hry poskytují hráčům příležitost skočit přímo do hry a začít hrát bez stahování instalačních programů a registrace účtů. Mnoho her dokonce umožňuje hraní přímo v prohlížeči a vyžadují účty pouze pro uložení postupu. Spider Tanks je o něco více složitější.

Tipy a triky, jak vyhrát v Spider Tanks

  • Využijte střelnici a naučte se všechny různé pohyby a zbraně.
  • Pomocí režimu survival otestujte své dovednosti poté, co se je naučíte na střelnici.
  • Spojte své schopnosti tak, aby odpovídaly tankům a celkovému hernímu stylu.
  • Naučte se detaily jednotlivých map, abyste je mohli využít ve svůj prospěch.

Závěr

Abychom to zakončili, Spider Tanks je vzrušující NFT hra, která má skvělé jádro. Hra je rychlá, intenzivní a soutěživá. Grafika je jedinečně stylizována Kromě toho mají hráči skvělou příležitost vydělat značné množství peněz pouhým hraním hry.