Heroes of Mavia spouští herní tržiště Ruby Marketplace

4 min read

Vývojáři Heroes of Mavia tento týden spustili své herní tržiště Ruby Marketplace a otevřeli cestu pro obchodování a možnstí mintingu skinů přímo ve hře! A přestože je v současné době toto tržiště dostupné pouze ve hře a jako platbu přijímá pouze tokeny Ruby, tým plánuje vybudovat také webové tržiště.

Heroes of Mavia spouští herní tržiště Ruby Marketplace

Heroes of Mavia uvádí herní tržiště Ruby Marketplace

Tento týden byla na Heroes of Mavia uvedena nová funkce, herní tržiště, které umožňuje hráčům obchodování s NFT a mintovat skiny! Toto herní centrum pro obchodování a minting, známé jako Ruby Marketplace, přináší do hry novou funkci a nový případ použití tokenu Ruby.

Ruby je pouze herní token. Hráči získávají Ruby bojem s ostatními hráči. A nyní mohou utratit své Ruby za exkluzivní skiny na tržišti! Hráči budou muset upgradovat svou budovu ústředí na úroveň 4, než budou moci vstoupit na Ruby Marketplace.

Ruby Marketplace bylo spuštěno s limitovanou edicí 36 různých skinů, jeden pro každou jednotku a typ budovy ve hře. Tyto položky mají barevné schéma „SuperMavian“ a je omezeno pouze na 500 kopií každého z nich. Tyto skiny lze ve hře vybavit a změnit vzhled vašich budov a jednotek.

Heroes of Mavia spouští herní tržiště Ruby Marketplace

Všechny položky legendární úrovně prodávané na Ruby Marketplace jsou NFT na základním blockchainu. Po zakoupení lze položky z Ruby Marketplace obchodovat s ostatními hráči.

Heroes of Mavia spouští herní tržiště Ruby Marketplace

Toto počáteční vydání je k dispozici pouze na mobilních zařízeních a hráči mohou obchodovat pouze pomocí tokenů Ruby. V blízké budoucnosti však bude k dispozici také webová verze, která umožní obchodování s tokeny MAVIA.

Co je Heroes of Mavia?

Heroes of Mavia  je Free-zo-Play, mobilní, základníová, RTS hra. Hráči budují a vylepšují základny a bojují s ostatními hráči o RUBY, hlavní herní měnu. Hra obsahuje upgradovatelné NFT ve formě základen, hrdinů a soch. Základny jsou základní herní složkou a každý hráč je potřebuje, aby mohl hrát. Hrdinové a sochy jsou volitelné, ale obojí poskytuje vašemu týmu značné výhody. Hrdinové pomáhají vaší armádě s útokem a obranou, zatímco sochy zvyšují produkci základny. Kromě toho mohou hráči upgradovat své NFT utrácením tokenů RUBY.

Hra obsahuje také zdroje zlata a ropy. Ty jsou pouze ve hře a používají se pro určitá vylepšení základny. Ropa a zlato jsou produkovány základnami a mohou být také ukradeny ostatním hráčům v raidech. A i když je hlavní zaměření na PvP, Heroes of Mavia nabízí také dlouhou sérii PvE misí, které hráčům pomohou procvičovat si bitvy a shromažďovat další zdroje.

Heroes of Mavia do své hry od samého začátku zařazovali mechaniky z pronájmu. Majitelé základen se mohou rozhodnout pronajmout své základny dalším hráčům za účelem pasivního příjmu. Může se jednat o systém pronájmu s pevnou cenou nebo o „partnerství“. Partnerství fungují jako zabudovaný stipendijní systém. Vlastník základny nechá partnera provozovat a upgradovat svou základnu výměnou za procento z příjmu RUBY.

Hereos of Mavia byla vydána v únoru 2024 a je k dispozici pro zařízení iOS i Android. Chcete-li se o této hře dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář