Sunflower Land oznamuje sezónu 6 s Clash of Factions

3 min read

Vývojářské studio Thought Farm oficiálně oznámilo začátek sezóny 6: Clash of Factions pro jejich blockchainovou farmářskou hru Sunflower Land.

Sunflower Land oznamuje sezónu 6 s Clash of Factions

Sunflower Land: O čem je sezóna 6?

V 6. sezóně, která začala 1. května, mohou hráči slíbit věrnost jedné ze 4 různých frakcí, aby jim pomohli stát se nejvlivnější skupinou v pixelovaném světě tím, že přispějí zdroji a tokeny SFL, aby získali body frakcí a vyšplhali se po žebříčku. Typ zdroje a požadované množství se mění každý den. V průběhu sezóny můžete také získávat svitky za různé činnosti, jako je sklizeň plodin, obchodování v květinářství, dokončování objednávek na dodávky a další. Svitky lze použít k nabízení nových vzácných předmětů v aukcích Hammerin‘ Harry’s Auctions, ale můžete je také použít k nákupu nových wearables a sběratelských předmětů v Stella’s Mega Store.

Sunflower Land oznamuje sezónu 6 s Clash of Factions

I když to není podmínkou, hráčům se doporučuje, aby se volně přidali k jedné ze 4 frakcí, mezi které patří Bumpkins, Goblins, Sunflorians a Nightshades. Získáte tím body frakcí za darování zdrojů a další bonusové body frakcí za doručování svitků. Do budoucna jsou na cestě další funkce pro příslib věrnosti, včetně přístupu k vylepšení XP pro mazlíčka, přístupu do nové oblasti na mapě Kingdom, možnosti získat exkluzivní předměty z obchodu se značkami frakce a další.

Podrobnostmi o exkluzivních výhodách jsou dostupné v oficiálním oznámení.

Emblémy

Hráči Sunflower Land se budou držet frakce, ke které se zavázali, po dobu 8 týdnů. Poté, co první období od 1. května skončí, bude spuštěn Emblem Shop a Emblem Peer to Peer Trading , což hráčům umožní získat část vlastnictví frakcí prostřednictvím Emblems. 14. června budou hráčům rozděleny Emblems na základě počtu bodů frakce, které mají, přičemž každý bod se rovná jednomu Emblemu. To umožní hráčům mít svůj podíl ve frakcích na základě počtu emblémů, které mají, a potenciálně tak získat užitečné bonusy, které představují multiplikátory ovlivňující zvýšení XP a další. 

Sunflower Land Trailer

Sunflower Land je farmářská hra zběžící v síti Polygon. Hráči mohou pěstovat, sklízet a obchodovat s různými zemědělskými produkty v dynamickém a pohlcujícím prostředí. Sunflower Land vyniká používáním nefzaměnitelných tokenů (NFT), které dodávají hře vrstvu jedinečnosti a sběratelství.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář