Guild of Guardians bude spuštěna 15. května s Act 1: The Dread is Here

2 min read

Tolik očekávaná blockchainová hra Guild of Guardians (GoG) bude celosvětově spuštěna 15. května  se svou inaugurační kapitolou Act 1: The Dread is Here. Tím oba týmy v Immutable a Mineloader zvou hráče, aby se k nim připojili na speciální oslavu.

Guild of Guardians bude spuštěna 15. května s Act 1: The Dread is Here

Událost začíná ve 12:30 UTC 15. května na serveru Guild of Guardians Discord. Na hráče čeká exkluzivní premiéra traileru a hluboký ponor do světa Elderym. Fanoušci mohou očekávat pohledy ze zákulisí od kreativních mozků hry. Patří mezi ně Justin Hulog (vedoucí studia Immutable Games), Chris Clay (herní ředitel), Priya Keshap (výkonný producent), Alex Saccardo (kreativní designér), Ella Lowgren (kreativní designér) a Kang Hao (výkonný producent). 

Guild of Guardians bude spuštěna 15. května s Act 1: The Dread is Here

Globální událost také zahrnuje živé setkání Ask Me Anything (AMA) s vývojovým týmem a speciální dárek. Hráči budou mít možnost dozvědět se o cestě vývoje a o tom, co je pro GoG v příštích několika měsících připraveno.

Guild of Guardians je rogue RPG odehrávající se ve světě na pokraji zkázy. Hráči si sestavují svůj tým strážců, aby bojovali s ničivou hrozbou Dread a zároveň získávali epické odměny. Mohou vyměňovat Guardians s ostatními hráči a vylepšovat svůj vybraný tým nebo rozšířit své řady, aby se vypořádali s jakoukoli výzvou.

V rámci události tým slíbil akční večer s cennými poznatky o vývoji hry a budoucích plánech. Nenechte si ujít tuto šanci ponořit se do světa Elderym a oslavit spuštění Guild of Guardians!

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář