Poslední šance pro nákup karet Divine Order do hry Gods Unchained

4 min read

Série všech rozšiřujících balíčků sběratelských karetních her musí jednou skončit. A konečný bod pro Divine Order, třetí sadu karet pro Gods Unchained, se blíží. 19. května 2022 budou balíčky Divine Order odstraněny z oficiálního trhu. Poté budou na prodej pouze balíčky Mortal Judgment. Alespoň do příštího rozšíření!

Poslední šance pro nákup karet Divine Order do hry Gods Unchained

Na nákup balíčků Divine Order zbývá jen pár týdnů . Poté budou jakékoli nákupy karet Divine Order dostupné pouze od prodejců třetích stran na IMX nebo Token Trove. Karty jsou zamčené. Na kartách Divine Order nebudou provedeny žádné další změny. A již byli odstraněni z poolu odměn za víkendové hodnocení.

Ceny se pohybují od 2,49 dolarů za vzácné balení až po 149,99 dolarů za Shiny Legendary pack. A přestože obě předchozí verze, Genesis a Trials of the Gods, nabízely truhly, obchodovatelné NFT, které představovaly skupinu šesti balíčků, zdá se, že tato možnost nebude pro Divine Order dostupná.

Divine Order přinesl řadu nových herních mechanismů – Order, Armor, Frenzied a Blessed. Ty spolu se 190 novými kartami a přepracováním God Powers dostaly hru na novou úroveň. Od té doby Gods Unchained vydali další rozšíření Mortal Judgement, rozšířili seznam Core karet a provedli četné změny stávajících Core karet.

Mortal Judgement, nejnovější rozšíření je však zatím ve fázi balancing. To znamená, že karty pro Mortal Judgment mohou a budou měněny.

Free-to-play a Play-to-earn

žetony BOHŮ

Gods Unchained je jedna z malé třídy her, které lze skutečně zdarma hrát a vydělávat. Začít s Gods Unchained nevyžaduje absolutně žádné náklady. Žádné poplatky za nastavení, žádné převody tokenů, žádné NFT. Vše, co hráč potřebuje, je účet. Poté si stačí stáhnout launcher a začít hrát. Gods Unchained obsahuje výběr bezplatných startovacích karet a několik předem sestavených balíčků, které hráčům pomohou začít.

Jakmile začnou hrát hodnocené zápasy, hráči velmi rychle začnou získávat balíčky základních karet. Pomocí nich můžete vylepšit své balíčky, posouvat se v žebříčku a hrát na víkendovém hodnocení. Nemělo by to trvat dlouho a získáte balíčky Mortal Judgment, z nichž každý obsahuje pět karet, které lze okamžitě prodat na trhu. Hráči mohou také obdržet tokeny GOD jako odměny. Přestože převod tokenů a jejich převod na jinou měnu vyžaduje poplatky, hráči mají také možnost použít své tokeny GODS na tržišti Immutable X k nákupu karet Gods Unchained nebo NFT z jiných projektů.

Kromě toho mohou hráči Gods Unchained také spojit dvě základní karty stejného typu do jedné verze Meteorite, kterou lze prodávat na trzích. Tyto funkce a vstup s nulovými náklady řadí Gods Unchained do velmi malé skupiny blockchainových her, které nabízejí skutečné, play-to-earn hraní.

Poslední šance pro nákup karet Divine Order do hry Gods Unchained

Co je Gods Unchained?

Gods Unchained je volně hratelná sběratelská karetní hra. Gods Unchained, postavený na blockchainu Ethereum, využívá řešení vrstvy 2 Immutable X pro obchodování bez poplatků. Blockchain ukládá veškeré vlastnictví karet. Hráči získávají digitální karty „Core“ hraním hry. Když má hráč dvě identické základní karty, může je vygenerovat do jedné karty. Tato karta je pak obchodovatelná na trhu Immutable X za nulové poplatky.

Gods Unchained obsahuje několik herních mechanismů. Hráči získávají karty tím, že jsou aktivními hráči, a vyhrávají balíčky a tokeny GODS účastí ve víkendových turnajích.

Se třemi sadami karet pod pásem a čtvrtou ve fázi vyvažování má Gods Unchained širokou škálu karet pro různé herní styly. Gods Unchained aktuálně prodává balíčky pro Mortal Judgment. Hráči si mohou kupovat a otevírat balíčky z oficiálních stránek. Sekundární prodeje jsou k dispozici na IMX a Token Trove.

Krypto burzy s nejnižšími poplatky

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *