Eternal Dragons přidává režim PvP Arena

4 min read

Eternal Dragons přidává nový režim Arena, který hráčům umožňuje soutěžit proti sobě v PvP boji. Než zahájí velký PvP turnaj s velkými cenami, stráví trochu času laděním a úpravou svého ELO a systému hodnocení!

Eternal Dragons dělá se svou alfou další krok vpřed a představuje nový režim PvP Arena. V režimu Arena se hráči mohou zapojit do fronty na zápas proti náhodnému soupeři nebo si vytvořit místnost, kde budou hrát se svými přáteli.

Systém ELO byl představen 1. března. Prvních pár kol ligy bude zaměřeno na řešení chyb a vyladění systému. První liga poběží od 1. do 7. března.

Tým Eternal Dragons plánuje uspořádat velký turnaj po dokončení testovacích lig. Přestože o tomto turnaji nemáme žádné podrobnosti, tým slibuje, že o ceny bude stát za to bojovat!

Eternal Dragons je momentálně v alfa testování. Aby se hráči mohli zúčastnit, musí vlastnit Eternal Dragons NFT. Genesis Dragons jsou k dispozici ke koupi na Magic Eden, s aktuální cenou těsně pod 9 SOL (180 USD). Alfa nabízí kromě nové funkce PvP také režim přežití PvE.

Snímek obrazovky ze hry Eternal Dragons

Co je Eternal Dragons

Eternal Dragons  je automatická bitevní hra postavená na blockchainu Solana s draky jako bojovými jednotkami. Díky mnoha různým třídám, schopnostem založeným na pozici a příbuzným prvkům Eternal Dragons jistě nabízí spoustu prostoru pro různé strategie a sestavování týmů. Draci mají základní statistiky životů, elementární síly (magické poškození) a fyzické síly (fyzické poškození).

draci v Eternal Dragons mají navíc řadu dalších atributů, které ovlivňují jejich bojové schopnosti. Nejprve má každý výchozí dovednost. Toto je základní a nejčastěji používaná dovednost tohoto draka. Může to být útok, léčení, buff/debuff nebo dokonce nějaká kombinace. Draci mají také přednostní statistiky, které preferují. Na tom bude záležet, když hráči přidají předměty k jednotkám, protože přiřazení předmětů k hlavním statistikám poskytne lepší bojovou hodnotu. Draci mají také sady dovedností a třídní dovednosti. Skill Set je sbírka schopností. Tyto schopnosti mohou používat pouze draci s odpovídajícími sadami dovedností.

Každá třída Dragon má také určité další třídy, se kterými se ráda spáruje. Tito jsou známí jako „sousední draci“. Sousední draci sdílejí sady dovedností. A budou mít tendenci mít třídní dovednosti a schopnosti, které spolu dobře ladí. Draci také dostávají bonusy ze sdílení příbuznosti se spoluhráči. Každý NFT má přidruženou afinitu, jako je Země, Vzduch nebo Prázdnota.

Při sestavování týmů a hraní hry je tedy určitě třeba hodně zvážit! Eternal Dragons se snaží připojit k řadám her eSports s podporou web3 a poskytování strategické hloubky je důležitou součástí toho, aby to fungovalo.

Chcete-li se dozvědět více o Eternal Dragons, navštivte jejich webovou stránku, sledujte je na Twitteru a připojte se k jejich  Discord

Jak investovat do kryptoměn pomocí fundamentální analýzy

Roman

Napsat komentář