Life Beyond uzavře mincovny pro Founder Key a Jacket Mints

3 min read

Life Beyond oznámili, že 17. března zavřou mincovny pro své Founder Keys a Agent Zero Jackets. Poté už tyto specifické NFT nikdy nebudou prodávat!

Zatímco se Life Beyond připravuje na pokrok se svými plány rozvoje na rok 2023, rozhodli se ukončit ražbu nových bund Founder Keys a Agent Zero. 17. března budou oba prodeje uzavřeny a hráči již nebudou moci razit nové kopie těchto předmětů.

Founder Keys jsou původní NFT a poskytují majitelům řadu výhod. Hráči s Founder Key NFT jsou považováni za herní VIP a získávají přístup k exkluzivním vývojářským chatům, speciálním airdropům, prvnímu přístupu k budoucím mincovnám, pozvánkám na všechny alfa a beta testy a události, bezplatnou bundu Agent Zero Jacket a další! Pokud si myslíte, že budete dlouholetým hráčem Life Beyond, nebo že Life Beyond bude mít nějaký úspěch, pak byste možná měli zvážit, zda si kouopit Founder Key, dokud můžete.

Pokud jde o bundy Agent Zero Jackets, jedná se o nositelná zařízení ve hře, která také poskytují výhody mimo hru, jako jsou stakingové bonusy a prioritní přístup k budoucím eventům a mincovnám.

Bundy stojí 135 USD (USD), splatné v různých kryptoměnách. Founder Keys stojí 149,99 USD se stejným výběrem možností platby. Navíc, když vyrazíte Founder Key, automaticky se vám do peněženky přidá jedna Agent Zero Jacket!

Obě položky si můžete ve skutečnosti vyzvednout za nižší cenu na Open Sea  ale zakoupením Founder Key ze sekundárního trhu bonus nedostanete.

Life Beyond uzavře mincovny pro Founder Key a Jacket Mints
Plán na rok 2023 pro Life Beyond

Co je Life Beyond?

Life Beyond je  free-to-play MMORPG ve stylu FPS s možností hraní a vydělávání s pohledem třetí osoby. Ve hře Life Beyond jsou hráči občany planety Dolos, mimozemského světa kolem vzdálené hvězdy. Během první alfy hráči pracovali na vyčištění a obraně země pro první osadu. V cestě stojí spousta nepřátel, mnoho z nich podobných obřím cizím švábům!

Hráči jdou na samostatné nebo skupinové mise pro zkušenosti a odměny. Ale zároveň pomáhají přispívat k větším cílům komunity, které otevírají nové události a ceny.

Hráči mají na výběr čtyři třídy, z nichž každá má jiný výběr zbraní. Vyzkoušejte je na sólo misích nebo se přihlaste do skupinových misí a získejte větší odměny.

Life Beyond během roku 2022 uspořádal několik akcí pro testování alfa a beta verze. Očekávejte, že v blízké budoucnosti uvidíme další verze alfa a beta. Chcete-li se zúčastnit těchto prvních her, budete potřebovat jeden ze čtyř klíčů,  které jsou všechny dostupné na Open Sea.

Chcete-li se dozvědět více o Life Beyond, navštivte jejich webovou stránku.

Jak investovat do kryptoměn pomocí fundamentální analýzy

Roman

Napsat komentář