Bojujte o výdělek v Champions Ascension Arena

3 min read

Heroldi císaře oznamují nadcházející turnaj v Champions Ascension. V aréně se utká 64 bojovníků, přičemž jeden z nich zvítězí jako velký šampion!

Přihlašování do tohoto turnaje je již otevřeno.

Tým žádá, abyste se přihlásili pouze tehdy, pokud víte, že budete k dispozici pro oba časové úseky. První kolo běží 11. března od 17:00 do 20:00 UTC. Toto kolo obsahuje šest kol turnaje ve švýcarském stylu, přičemž prvních osm soutěžících postoupí do finálového kola. Druhé kolo běží od 17:00 do 20:00 UTC 18. března. Toto bude jediný vyřazovací turnaj, který bude korunovat nejlepšího šampiona zemí!

Vítěz turnaje obdrží Elemental Eternal NFT a další Elemental Eternal bude vylosován mezi všemi účastníky. Hráči mohou sledovat turnajové zápasy a stav na https://challonge.com/ , jakmile budou zveřejněny.

několik Elemental Eternals
několik Elemental Eternals

Arénový boj v Champions Ascension

Pochopení základů arénového boje v Champions Ascension je docela snadné. Ale stát se mistrem vyžaduje trpělivost a praxi. Používání herního ovladače také pomáhá!

Arénový boj v Champions je 3D bitva jedna proti jedné na písku arény. Každý šampion má řadu různých útoků a speciálních schopností podle částí těla a vlastností. Hráči mají také možnosti blokování, uhýbání a nabíjení, což poskytuje spoustu příležitostí pro různé bojové taktiky.

V tuto chvíli si hráči musí vybrat z předem vybrané skupiny hrdinů. Ale v budoucnu budou moci hráči v aréně používat své vlastní individuální šampiony.

Oficiálního průvodce si můžete přečíst zde. Hra také nabízí cvičný režim, který vám umožní zvyknout si na ovládání.

Bojujte o výdělek v Champions Ascension Arena

Pre-alpha zdarma

Ti, kteří vlastní Prime nebo Champion NFT, je mohou použít jako svého avatara ve hře (kromě arény), včetně všech jejich specifických vlastností a vzhledu! Ti, kteří nevlastní NFT, musí použít výchozí, obecný, lidský avatar.

Pre-alfa aktuálně zahrnuje boj v aréně a také několik miniher. Minihry sahají od převážně pasivních závodů krabů přes matoucí a dezorientující závody v opilosti až po sázení a blafování. Boj v aréně je v současné době omezen na konkrétní výběr hrdinů, ale tým šampionů neustále pracoval na přidávání nových šampionů do mixu a také na vyvažování, ladění a opravách chyb.

Champions Ascension pořádá pravidelné pre-alfa ukázky každý čtvrtek, pátek a sobotu. Hráči se mohou zapojit do dvou lekcí ve čtvrtek od 9:00 do 15:00 PST. V pátek a sobotu probíhají Champions tři tréninky – 2:00, 9:00 a 15:00 PST. Všechny tyto relace trvají dvě hodiny.

Herního klienta Champions Ascension si můžete  stáhnout zde.

Roman

Napsat komentář