3 nejlepší blockchainové hry v roce 2022

3 min read

Zatímco trh s kryptoměnami zklamal investory, kteří očekávali vzestupný rok 2022 pro krypto aktiva, herní sektor založený na blockchainu nadále roste. Blockchainové hry vydělávají a pomáhají utvářet nový herní průmysl budoucnosti.

Denně vycházejí nové hry a nové aktualizace. Podle odborníků jsou P2E hry budoucností hraní. V současné době má tento trh hodnotu více než 198,40 miliard dolarů. Navíc se očekává, že do roku 2027 dosáhne více než 339,95 miliard dolarů.

Zatímco hraní samo o sobě je již jedním z nejoblíbenějších koníčků pro všechny věkové kategorie (nejen mladé lidi), je samozřejmé, že možnost vydělávat kryptoměny při provozování svého oblíbeného koníčka může být jen přirozeným vývojem budoucnosti hráčů.

3 nejlepší blockchainové hry v roce 2022, podle odborníků

Axie Infinity

Slavná Axie Infinity je první hrou na seznamu analytiků. Axie Infinity, vytvořená v prosinci 2017, je hra, která se díky svým ziskům stala v roce 2021 senzací. Zároveň je jedním z hlavních hybatelů boomů metaverse a blockchainových her.

Od přechodu Facebooku na Meta na konci roku 2021 mnoho metaverzí a her získává na popularitě a bohatství díky humbuku generovanému těmito zprávami. V tomto případě token SLP dosáhl překvapivého 15 000% nárůstu hodnoty. Nyní se ale téměř vrátil na původní hodnotu. Možná je tedy nejlepší čas otevřít pozici a (nebo) začít hrát.

3 nejlepší blockchainové hry v roce 2022

DeFi Kingdom

Za druhé, analytici citovali DeFi Kingdoms (DFK), které z herního hlediska velmi připomíná staré RPG videohry s postavami jako ve starých Final Fantasy hrách.

„DeFi Kingdoms nejenže umožňuje hráči hrát, ale má také svoji vlastní DEX, která přitahuje nejen fanoušky RPG, ale i vážné investory. Proto by žádný investor do kryptoměn ani hráč neměl tuto hru vynechat.“

3 nejlepší blockchainové hry v roce 2022

Pegaxy

Konečně poslední hrou na seznamu expertů je Pegasus Galaxy, svět, kde jsou koně podobní Pegasům ve futuristickém mytologickém stylu a nazývají se Pega.

Nativní token Pegaxy se nazývá Vigorus (VIS) a lze jej získat různými způsoby, nejen provozováním vašeho Pegase.

„Ačkoli se herní token nazývá VIS, pokud jste pouze investor, měli byste se také podívat na Pegaxy Stone (PGX), token řízení Pegaxy.“

3 nejlepší blockchainové hry v roce 2022

Kryptoměny UP a DOWN na Binance – Jak fungují pákové tokeny (BLVT) a jak vydělat peníze?

Roman

Napsat komentář