Sulake spustí Habbo X, první Habbo Hotel s podporou Web3

4 min read

Habbo X se stane desátým Habbo Hotelem od posledního uvedení Habbo v roce 2012 a server bude obsahovat mechaniku play-to-earn.

Oznámení přichází poté, co společnost Sulake, nedávno získaná společností Azerion, vydala 2 sbírky NFT: Habbo Avatars a Habbo Portraits. Obě kolekce jsou dostupné na OpenSea a držení tokenu dá hráčům další výhody v nadcházejícím Habbo X.

Se zaměřením na NFT, play-to-earn a tokenomiku bude Habbo X odlišným prostorem, kde se komunita Habbo a komunity NFT mohou integrovat, mísit, vlastnit své pokoje a vytvářet své vlastní monetizované play-to-earn hry.

„ Habbo bylo vždy v popředí vytváření virtuálních komunit pro hráče a tvůrce a my se v tom chceme posunout přijetím nových technologií blockchainu,“

Valtteri Karu, generální ředitel společnosti Sulake

Aktiva Habbo X

Sulake spustí Habbo X, první Habbo Hotel s podporou Web3

V novém hotelu Habbo X budou hráči moci hrát zdarma nebo se svými NFT z kolekcí Avatars a Portraits. Dokonce i free-to-play hráči mohou získat NFT.

Sulake spustí Habbo X, první Habbo Hotel s podporou Web3

Free hráči budou začínat se stejným vzhledem. Aby hráči vypadali jinak, budou si muset koupit oblečení, Portraits nebo Avatars. 

Postavy také přijdou s přidruženým prostorem. Prostor samotny je NFT, ktery se dodává v různých velikostech od malých až po XX-large. Habbo Avatar bude dodáván s prostorem, takže NFT má dva NFT v jednom: avatara a místnost. Prodejem avatara se prodá i odpovídající prostor.

Sulake spustí Habbo X, první Habbo Hotel s podporou Web3

Hráči držící NFT Avatars vstoupí do hry se vzhledem svého avatara a držitelé NFT Portrait budou mít pravděpodobně přístup k outfitu ve hře.

V Habbo X mohou stavitelé místností zdarma používat rozsáhlou sbírku Habbo předmětů. Cílem je poskytnout všem majitelům pokojů nábytek a nástroje, aby mohli popustit uzdu své kreativitě

Podle představení na Medium bude nový Habbo Hotel obsahovat exkluzivní web3 doplňky jako Twitter Feeds v chatterboxech, Discord Announcements a mini hry s dárky, které by mohly přilákat další NFT komunity. Habbo si klade za cíl částečně nahradit Discord jako hlavní zdroj zapojení pro web3 komunity.

Habbo X play-to-earn tokenomika

Sulake spustí Habbo X, první Habbo Hotel s podporou Web3

Habbo má v současné době dva tokeny, NFT Credits a NFT Furni Credits. NFT Credits je mimořetězový token. NFT Furni Credits jsou on-chain NFT, které lze použít k prodeji nebo převodu tokenů mimo řetězec.

Sulake spustí Habbo X, první Habbo Hotel s podporou Web3

V Habbo X hráči získají token kompatibilní s ERC-20, který bude směnitelný na hlavních platformách DEX a CEX. Sulake nezmínil název tokenu, ale poskytl určité informace o tom, jak by mohl fungovat.

Hráči budou moci vydělávat hraním miniher vyvinutých týmem nebo jinými hráči, plněním denních úkolů, pronájmem avatarů, cooperací ve hře a vytvářením skvělých místností, které by mohli dále prodávat prostřednictvím plánů.

Plány jsou speciálním druhem aktiv NFT, které nebudou raženy, ale jednoduše předány jinému hráči, který poté postaví místnost podle plánu a vytvoří novou kompozici NFT.

Hráči mohou také vytvářet své vlastní hry a nabízet pobídky ostatním uživatelům Habbo, aby se zapojili do jejich pokoje. To by se mohlo stát ve formě dárků nebo dokonce komplexních herních zážitků vytvořených pomocí kabelového vybavení.

Sulake spustí Habbo X, první Habbo Hotel s podporou Web3

Habbo X je připraveno znovu přivést Habbo do centra pozornosti a dát zakladatelům příležitost přinést do hry skvělé inovace a zábavu.

Jejich nekonečně škálovatelná místnost, jedinečný herní styl a retro vzhled pomohou Habbo X dosáhnout úspěchu, jaký si zaslouží. 

Alfa a beta verze budou dostupné pouze pro držitele NFT, ale v1.0 hry bude vydána všem ostatním, jakmile bude připravena. Můžeme očekávat, že do konce roku uvidíme významný vývoj, vzhledem k tomu, že tým začal budovat na pevných a dlouho existujících základech.

Kryptoměny UP a DOWN na Binance – Jak fungují pákové tokeny (BLVT) a jak vydělat peníze?

Roman

Napsat komentář