Coca Cola draží svůj první NFT na OpenSea

3 min read

Coca Cola vytvořila svůj první NFT na OpenSea. Aukce začíná ve stejný den jako Mezinárodní den přátelství, 30. července.

Coca Cola draží svůj první NFT na OpenSea

Podle zpráv se zdá, že americký nadnárodní nápojový gigant vstoupil do krypto sektoru věnovaného sběratelským tokenům, aka NFT, aby vydražil své první sběratelské předměty. Aukce bude probíhat přesně čtyři dny, počínaje 30. červencem ve 12:01 UTC a končí 2. srpna ve 20:00 UTC. Výtěžek bude věnován společnosti Special Olympics International, partnerovi společnosti Coca Cola již více než 50 let.

V této souvislosti prezident Selman Careaga z Global Coca Cola Trademark řekl:

„Coca-Cola je jednou z nejvíce sběratelských značek na světě a své bohaté dědictví sdílí se spotřebiteli prostřednictvím jednoduchých okamžiků radosti po celá desetiletí. Jsme nadšení, že můžeme sdílet naše první NFT na metaversu, kde se nová přátelství vytvářejí novými způsoby v nových světech, na oslavu Mezinárodního dne přátelství a na podporu našeho dlouholetého přítele a partnera Special Olympics. Každý NFT byl vytvořen na oslavu prvků, které jsou jádrem značky Coca-Cola, reinterpretované pro virtuální svět novými a vzrušujícími způsoby “.

Nové NFT Coca Cola jsou konkrétně inspirovány společnými okamžiky přátelství a byly vytvořeny ve spolupráci s vývojářem Tafi, předním tvůrcem vlastního 3D obsahu pro systémy avatarů a emodži.

Podpis aukce NFT Friendship Box společnosti Coca Cola

Účastníci aukce se mohou ucházet o Coca Cola Friendship Box NFT, reinterpretovanou verzi sběratelského předmětu Coca Cola, a po otevření budou k dispozici další tři NFT nebo jedinečné digitální zboží:

  • Personalizovaná bublinková bunda Coca Cola Wearable.
  • Karta přátelství
  • Překvapení, které bude odhaleno vítězi

Jedná se o futuristickou bundu s bublinkovým osvětlením, speciálně navrženou s jemným kývnutím na nostalgické doručovací uniformy Coca Cola. Lze jej odemknout v jiné verzi a nosit na Decentralandu.

Přátelská karta je designem slavných obchodních karet Coca Coly inspirovaných přátelstvím 40. let.

Aukce NFT věnované charitativním operacím

Mise společnosti Coca Cola je zcela charitativní a chce výtěžek věnovat velkému příteli: Special Olympics International.

Něco podobného navrhl také přímo Jeho Svatost papež František, NFT, které byly draženy na AkoinNFT. Výtěžek aukce byl věnován papežově charitě, Nadaci Scholas Occurrentes.

Mezitím tento týden byla zřízena další aukce NFT, jejíž výtěžek bude věnován ONLUS „Effetto Palla“ z Oristana pro zvířata v oblasti Sardinie zasažená požáry z minulého týdne. Autory charitativní aukce jsou konkrétně kulturní sdružení The AB Factory, společně s Antoniem Marrasem a HACKATAO.

Farmaření Chia – detaily, jak být dlouhodobě efektivní

Roman

Napsat komentář