Cloud mining – Hashnest

2 min read

Co je cloud mining? Výhody a nevýhody virtuální těžby

BitMain Technologies je mateřskou společností firmy hashnest,takže může díky dodávanému vybavení garantovat 99,9% dostupnosti,to v praxi znamená, že smlouvy na těžbu jsou prakticky pořád k dispozici, protože si můžete koupit stroj na těžbu přímo tam a platíte pouze poplatky za údržbu a elektriku. Vzhledem k tomu, že plány začínají od 1 GH / s, existuje možnost, aby si klienti vybrali výši investice, kterou chtějí utratit. Hashnest poskytuje své služby v oblasti cloudové těžby od roku 2014. BitMain Technologies se může pochlubit jedním z největších vývojářů bitcoinových těžařských zařízení na světě, jakož i produkční firmou, kde se aktivně používá čipová technologie ASIC. Soupravy, které se používají při procesu těžby jsou konstruovány přesně zde.

Jejich sídlo je v Pekingu v Číně, ale existují také kanceláře v Amsterdamu, Tel Avivu, Hongkongu, Qingdao, Shenzen a Chengdu. Čínští investoři založili na začátku roku 2013 mateřskou společnost BitMain Technologies, která stojí za Hashnestem.

Návštěvníci jejich webových stránek si mohou prohlédnout spoustu fotografií dobře postavené farmy cloudové těžby ve skladu. Existuje 8 až 10 základen pro těžbu.

Ve výchozím nastavení je každý miner Hashnest směrován na AntPool. Smlouvy jsou na dobu neurčitou.

hashnest
zdroj: hashnest

Kromě BTC se dá těžit mnoho dalších kryptoměn.

HASHNEST

Roman

Napsat komentář