Čeká nás nový nativní token peněženky MetaMask?

2 min read

Populární poskytovatel peněženky MetaMask je zkoumá spuštění tokenu a airdrop.

MetaMask zkoumá případ použití tokenu

Během svého vůbec prvního komunitního hovoru vývojový tým MetaMask diskutoval o potenciálních plánech pro případné vydání tokenu.

Erik Marks, vedoucí softwarový inženýr, uvedl, že projekt je „naprosto otevřený myšlence zavedení krypto tokenu.“ Přidal však také podmínky a uvedl, že tým nechce vytvořit token „který nemá případ použití“.

Od DeFi léta 2020 populární DeFi platformy jako Uniswap a 1Inch zaslaly množství tokenů svým raným příznivcům a dárky s bezplatnými tokeny pro členy komunity byly pro uživatele těchto dApps poměrně lukrativní.

Tento trend vedl ke spekulacím, že MetaMask, jeden z nejdůležitějších nástrojů DeFi, by také zaslal tokeny své komunitě uživatelů. Tým nyní objasnil, že zkoumá token i airdrop, i když nemá žádné bezprostřední plány.

MetaMask je výchozí peněženka pro většinu DeFi aplikací založených na Etheru a má více než pět milionů aktivních uživatelů měsíčně. Kromě poskytování služby peněženky poskytuje MetaMask také swapy, které uživatelům umožňují výměnu tokenů z peněženky.

Kromě předběžného plánu pro vydání tokenu vyvíjí tým MetaMask také nové funkce, které umožňují transakce aktiv napříč různými řetězci a řešeními vrstvy 2.

MetaMask: kompletní návod

Napsat komentář