Coinbase expanduje: Brian Armstrong spustil průzkum zaměřený na identifikaci dalších zemí

2 min read

Generální ředitel společnosti Coinbase, Brian Armstrong, zahájil průzkum na Twitteru, aby shromáždil nápady, jaká bude další nová cílová země pro Coinbase.

Konkrétně chce do expanze společnost Coinbase zapojit země, které jsou již technologicky vyspělé. Nejen to, hledání na sociální síti se zdá být zaměřeno právě na nové kontakty, které mohou urychlit licenční byrokracii. Zde je tweet:

„1 / Do které země by měla Coinbase expandovat?

2 / Chceme spolupracovat s technologicky vyspělými zeměmi, které jsou pro-krypto a mohou se rychle vyvíjet.

3 / Věci, které by pomohly: spojte nás s hlavními činiteli, zeměmi, které nám mohou pomoci rychle vydat licenci a bankovní partnerství a pomozte nám dostat kryptoměny do rukou jejich občanů prostřednictvím propagace a marketingu.

4 / Máte nápady! Kontaktujte nás zde.“

Dokument, který má být vyplněn za účelem předložení nápadů, také požaduje kvalifikaci kontaktu a zda a jak může kontakt pomoci s regulačními licencemi a / nebo partnerstvími s bankami.

Ray Dalio varuje před zákazem Bitcoinu

Brian Armstrong chce expadovat do dalších zemí

Spíše než shromažďování nápadů na nové destinace Coinbase, se zdá, že hlasování je výzvou k partnerství. V každém případě se zdá, že je Coinbase připravena geograficky expandovat do nových teritorií.

V tuto chvíli je Coinbase přítomna ve více než 100 zemích rozesetých po pěti kontinentech. Konkrétně americkou platformu využívá 18 států v Severní Americe a 8 v Jižní Americe. Největší počet je však v Evropě, kde krypto platformu hostí 40 zemí, ve srovnání s 20 asijskými zeměmi. Zatímco v Africe je Coinbase přítomna v 18 státech, na rozdíl od Nového Zélandu v Oceánii.

Minulý měsíc se Coinbase objevila ve zprávách díky své pravděpodobné účasti na nákupech společnosti Tesla. A spojení s firmou Elona Muska by mohlo nalákat nové země, aby se více zapojily do krypto světa prostřednictvím samotné Coinbase.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář