Tether: rezervy USDT potvrzeny

3 min read

Nyní bylo oficiálně potvrzeno, že Tether drží rezervy, díky nimž je USDT „plně krytý“. Potvrzení přišlo od nezávislé pojišťovací společnosti Moore Cayman, která uvádí, že informace ve zprávě o konsolidované rezervě společnosti jsou přesné.

Dohoda uzavřená s úřadem generálního prokurátora v New Yorku týkající se urovnání soudního sporu proti nim vyžadovala, aby nezávislá firma provedla audit, který ověří, že to, co Tether uvádí ve své zprávě o konsolidovaných rezervách. Moore Cayman výslovně prohlašuje, že to, co je uvedeno ve Zprávě o konsolidovaných rezervách Tetheru, je správné, tj. že všechny USDT v oběhu jsou kryté rezervami.

Moore Global, jehož je Moore Cayman součástí, je jednou z největších účetních sítí na světě se sídlem v Londýně s více než třiceti tisíci zaměstnanci. Byla založena v roce 1907 pod názvem Moore, Partridge & Co, zatímco její pobočka Moore Cayman byl založen v roce 2005 a specializuje se na auditorské služby pro společnosti a fondy ve finančním sektoru.

Hester Pierce (SEC): NFT nejsou investiční produkty

Tether, rezervy jsou tam

V současné době je tedy možné říci, že existují důkazy o tom, že všechny USDT v oběhu jsou kryty odpovídajícími rezervami, a protože společnost bude po určitou dobu povinna takové audity předkládat newyorskému generálnímu prokurátorovi, očekává se, že budou pokryty také USDT vydané v blízké budoucnosti.

Hlavní právní zástupce Stuart Hoegner uvedl:

„Tether byl vždy plně kryt a výrok o důkazu, který jsme dnes poskytli, to znovu potvrzuje. Vzhledem k nášemu růst na trhu, chápeme zájem veřejnosti o tuto záležitost a jsme rádi, že můžeme toto osvědčení sdílet jako součást našeho trvalého závazku k transparentnosti.

Od založení Tetheru jsme se věnovali neustálému úsilí o zdokonalování našich informací a komunikace s veřejností. Jako lídr v rostoucím odvětví kryptoměn jsme i nadále odhodláni patřit mezi nejtransparentnější stablecoiny. Toto nejnovější ujištění – a naše odhodlání poskytovat další zprávy – odráží náš závazek“.

Roman

Napsat komentář