Bitcoin Blast recenze: opravdu vyděláváte peníze hraním?

3 min read

Aplikace pro chytré telefony, logická hře Bitcoin Blast, podobná Candy Crush, vám s již 1 milionem stažení pouze pro Android, umožňuje vydělávat hraním Bitcoin. Ale jak to funguje? Tady je recenze.

Jakmile si stáhnete aplikaci, která je k dispozici také pro zařízení iOS, můžete se přihlásit, začít hrát a vydělávat. Přístup je možný přes účet Google, Facebook, e-mail nebo (v případě iPhone) přes Apple.

Bitcoin Blast recenze: opravdu vyděláváte peníze hraním?

Tato hra v zásadě zahrnuje překonávání úrovní a shromažďování bodů, tzv. „Bling points“. Při každé dokončené hře aplikace přinutí hráče zobrazit reklamu, po které může pokračovat ve hře. Bitcoin Blast vám také umožňuje vyměnit nashromážděné bling points za jejich ekvivalent v BTC a umožnit tak hráči získat jeho „výdělek“.

Částka, kterou obdržíte, bude minimální, ale čím více hrajete, tím více vyděláte! Chcete-li převést své body Bling na BTC, musíte si na Coinbase.com vytvořit bezplatně účet.

Ve skutečnosti, abyste mohli vydělat hotovost nebo vybrat BTC z herní aplikace, potřebujete alespoň 12 000 bling bodů, což odpovídá hodnotě, která je 12 satoshi, nebo 0,00000012 BTC.

V níže uvedeném příkladu bylo ověřeno, že ekvivalent 12 000 bodů Bing bodů je 12 satoshi, ale aby bylo možné provést výplatu, jako na následujícím obrázku, bylo nutné je překročit. Jakmile se rozhodnete pro výběr, propojíte svůj účet Coinbase s Bitcoin Blast a vyděláte.

Bitcoin Blast recenze: opravdu vyděláváte peníze hraním?

Jak funguje Binance Liquid Swap, vydělávejte na poskytování likvidity

Bitcoin Blast: Scam nebo příležitost k vydělávání

„Bitcoin Blast: Vydělávejte skutečné Bitcoiny!“. Představuje tento lákavý slogan skutečnou příležitost, nebo se jedná o podvod?

Bitcoin Blast App Review - Legit? (Full Details Revealed)

Nejprve se základní předpoklad týká povinného prohlížení reklam mezi hrami, aby mohli uživatelé pokračovat v hraní. Ve skutečnosti by tato povinná část u bezplatné aplikace, kterou si hráč může zahrát, mohla být tím, jak společnost za BTC Blast generuje příjmy, aby poté mohla platit svým hráčům v kryptoměně.

Mluvíme o společnosti Loaded, skutečné společnosti, která stojí za legitimní aplikací Bitcoin Blast, je vždy připravená převést body svých hráčů na BTC a provést náležité výplaty, aniž by upadla do skandálů. A právě kvůli tomu, že jsou výplaty skutečné platby, jsme daleko podvodu. Kolik však tyto výplaty skutečně představují na základě času stráveného hraním?

Ve skutečnosti jsou výběry BTC z Bitcoin Blast částky definované mnohými jako „směšné“. Mluvíme o satoshi, které neodpovídají ani 1 centu dolaru.

V našem příkladu by ve skutečnosti bylo 12 satoshi k dnešnímu dni ekvivalent 0,0045 USD. Nejen to, výběr trvá od 24 až 48 hodin a na ten „okamžik“ hra odstaví svého hráče od hromadění bodů za hru na právě probíhající úrovni.

V zásadě je pravděpodobné, že s jedním dnem hry budete moci vydělat ekvivalent 0,5 nebo 1 dolaru.

Napsat komentář