Jak hrát a vydělávat s EOS Racing

9 min read

EOS Racing je mezi uživateli Wombatu velmi populární hrou; v tomto příspěvku vám chceme poskytnout více informací o tom, jak začít a jak vydělat EOS pomocí EOS Racing.

Co je EOS Racing?

EOS Racing je závodní hra založená na dovednostech, kde řídíte virtuální auto proti času a snažíte se dosáhnout konce trati co nejrychleji. Složitá část spočívá v tom, že se musíte vyhnout srážkám a předjíždět ostatní vozidla. Konají se zde pravidlené několika denní soutěže se zajímavými price money. Auta můžete vylepšovat a prodávat na herním trhu.

Jak začít?

Hra je přizpůsobena uživatelům hrajícím EOS Racing na Wombatu – takže možná budete chtít získat i Wombat. V systémech Android a iOS přejděte na kartu Wombat a jednoduše otevřete EOS Racing. V prohlížeči Chrome (nebo Brave) klikněte na logo Wombat v rozšířeních pro Chrome, vyberte Games a odtud vyberte EOS Racing.

Po načítací obrazovce budete přesměrováni na přihlášení. Na přihlašovací obrazovce můžete také vybrat jazyk, ale čeština není podporována a svůj uzel EOS. Pro nás hra funguje nejlépe, pokud si vyberete Greymass nebo EOS Nation, ale může se to u vás lišit, v závislosti na vaší poloze. V ideálním případě je to uzel se zeleným nebo žlutým indikátorem připojení:

Jak hrát a vydělávat s EOS Racing

Poté klepněte na tlačítko Login. Jakmile jste ve hře, uvidíte obrazovku, kde si vezmete první auto zdarma, abyste mohli závodit:

Jak hrát a vydělávat s EOS Racing

Herní módy

V EOS Racing existují dva hlavní herní režimy: Match a Competition.

Match (závod)

Nemají žádné vstupní podmínky, kromě toho, že potřebujete alespoň jedno auto. Dokud budete mít první auto zdarma, budete se jej moci vždy zúčastnit. Vždy uvidíte seznam 10 závodů. Jsou proti jednomu virtuálnímu protivníkovi. Cílem je porazit čas tohoto soupeře a pokud to uděláte, můžete získat cenu, kterou je buď palivo (mezi 3 a 30), nebo díl automobilu (všechny úrovně).

Všechny zápasy probíhají na 3 km trati. Můžete se pokusit vyhrát zápas tak často, jak chcete, ale budete také potřebovat lepší auto, pokud chcete dosáhnout času pod 50 sekund. Jakmile vyhrajete zápas a získáte odměnu, nebude k ní možné získat přístup, dokud se neobnoví celý seznam zápasů. Cooldown je 4 hodiny.

Competition (soutěže)

Přechod na Soutěže vám ukáže 4 druhy závodů. Všechny však fungují stejným způsobem – potřebujete trochu paliva, abyste se dostali dovnitř a v závislosti na vašem čase se dostanete do žebříčku. Všechny soutěže probíhají po omezenou dobu (obvykle 48 hodin nebo 72 hodin). Jakmile skončí, výsledky budou zmrazeny a odměny za závody lze sbírat o 24 hodin později.

Soutěže mohou mít omezení, která auta mohou závodit, aby byly zajištěny spravedlivé šance. Před účastí v soutěži si dejte pozor na omezení (např. „do 3. úrovně“). V závislosti na automobilu, který používáte k závodění v soutěžích, budete muset utratit palivo: 15 za závod s vozem 1. úrovně, 30 s vozem 2. úrovně a 60 za závod s vozem 3. úrovně. Případně můžete uplatnit „volné starty“, pokud nějaké máte.

Klepnutím na tlačítko „Reward for race event“ v horní části obrazovky můžete nárokovat odměny za své soutěže, jakmile budou uvolněny. Je důležité vědět, že auta mohou závodit pouze v případě, že vyhrají méně než 24.

Auta

Abyste mohli závodit, potřebujete jedno nebo více aut. Každé auto patří do úrovně (mezi 1–4), což ovlivňuje jejich rychlost i náklady na jejich výrobu nebo upgrade. Auto zdarma, které získáte při rozjezdu, je auto 1. úrovně (což je nejpomalejší), takže pokud chcete získat rychlejší auto vyšší úrovně, máte dva způsoby, jak ho získat:

 • Kupte si jednu na trhu
 • Sestavte auto z dílů

Díly k automobilům

Pokud se rozhodnete sestavit auto z dílů, je důležité vědět, jak obtížné je získat ty, které k tomu potřebujete. Díly můžete získat třemi různými způsoby:

 • Vyhrajte je v závodech (Match)
 • Vyhrajte je v závodech o díly (nejlepší uživatelé vyhrají v každém závodě až 6 kusů)
 • Kupte je na tržišti

V závislosti na úrovni potřebujete k sestavení auta různý počet kusů stejného druhu:

 • 10 kusů pro auto 1. úrovně
 • 30 kusů pro auto 2. úrovně
 • 60 kusů pro auto 3. úrovně
 • 100 kusů pro auto 4. úrovně

Kromě rostoucího množství potřebného k sestavení automobilu existuje také rostoucí počet různých automobilů v závislosti na úrovni (např. 3 různá auta úrovně 1, ale 12 různých vozidel úrovně 3), takže je mnohem obtížnější získat auto úrovně 3 nebo 4 z náhodně vyhraných dílků; možná budete chtít místo toho použít tržiště.

Poznámka: Ve hře je jen velmi málo lidí, kteří dokázali sestavit auto 4. úrovně.

Upgrady

Automobily mají základní maximální rychlost, která závisí na jejich úrovni:

 • Úroveň 1: 150 km / h
 • Úroveň 2: 180 km / h
 • Úroveň 3: 220 km / h
 • Úroveň 4: 270 km / h

Pokud se však rozhodnete upgradovat, můžete zvýšit rychlost svých aut (o hodně!).
Možnost Upgrade najdete pod informacemi o vozidle vašeho vozu:

Jak hrát a vydělávat s EOS Racing

Účinek a cena upgradu závisí také na úrovni vašeho vozu:

 • Úroveň 1: 0,2 EOS na úroveň
 • Úroveň 1: 0,5 EOS na úroveň
 • Úroveň 1: 1 EOS na úroveň
 • Úroveň 1: 2 EOS na úroveň

Maximální rychlost vašeho vozu se zvýší o 20 km / h na úroveň a maximální úroveň každého vozu je 5.
Pokud chcete vylepšit své auto nad úroveň 5, je zde možnost „Upgrade special“. Když utratíte poplatek za obvyklou aktualizaci, můžete rozšířit rychlostní limit svého vozu o náhodnou hodnotu mezi 10 a 35. Máte-li štěstí, vytočíte si vysoké číslo, aniž byste museli opakovat velmi často, ale obvykle má smysl dosáhnout hodnoty alespoň 20 km / h. Při pokusu o upgrade na maximum si proto naplánujte několik pokusů.

Tip: Vylepšujte pouze „nová“ auta, což znamená pouze auta, s nimiž jste dosud nevyhráli. Aktualizace je poměrně drahá (ve srovnání se základními náklady na auto), takže z plně upgradovaného vozu chcete vytěžit maximum.

Demontáž aut (Disassemble)

Můžete rozebrat svá auta; doporučuji to však udělat až poté, co vaše auto dosáhne 24 výher. V závislosti na úrovni a úrovni vašeho vozu dostanete zpět určité množství paliva. To je příjemná funkce, jak se zbavit aut, která již nepotřebujete.

Tržiště

Věci, které si můžete koupit na tržišti od ostatních uživatelů:

 • Auta
 • Díly
 • Palivo
Jak hrát a vydělávat s EOS Racing
Jak hrát a vydělávat s EOS Racing
Jak hrát a vydělávat s EOS Racing

Existuje možnost Store, ve které si můžete koupit konkrétní díly přímo od EOS Racing, ale obvykle jsou poměrně drahé.

Můžete samozřejmě prodávat cokoliv z vašich předmětů také na tržišti. EOS Racing bude účtovat prodejci 30% poplatek při úspěšném prodeji; pamatujte na to při projektování svých příjmů (viz níže).

Všechny transakce na tržišti mají pevnou cenu, takže platíte cenu, kterou vidíte na trhu.

LiteBringer: Návod a tipy

Vydělávejte EOS

Nyní, když znáte všechny herní mechaniky, je čas diskutovat o nejlepších způsobech, jak vydělat trochu EOS pomocí hraní EOS Racing.

Vyhrávejte závody (Matches) a prodávejte palivo a díly

Nejjednodušší způsob, jak si s EOS Racing vydělat EOS, je pravidelně závodit tam, kde můžete reálně vyhrát (mějte na paměti, že s autem 1. úrovně na úrovni 1 nebudete o nic rychlejší než 50 sekund), případně několikrát denně a prodat vše, co v těchto závodech vyhrajete.

Váš příjem zde bude samozřejmě záviset na tržních cenách položek, ale v době psaní tohoto článku se jednotka paliva obvykle prodává mezi 0,0015 a 0,07 EOS, nejlevnější automobily se většinou obchodují kolem 0,001 EOS, ale záleží to na úrovni. Úrovně 4 vám mohou přinést až 24 i více EOS za kus! A díly se pohybují od 0,002 do několika EOS za kus

Pokud nechcete utratit ve hře spoustu peněz, je tato možnost pro vás.

Vyhrajte EOS v soutěžích

Účastí v soutěžích EOS můžete vyhrát mnohem více EOS. Každý týden se koná 9 pravidelných soutěží, z nichž vždy 3 probíhají souběžně (jedna na úrovni 1, druhá na úrovni 2 a třetí na úrovni 3 nebo neomezené) a bude trvat 48 hodin nebo 72 hodin. Vyplacené ceny závisí na počtu účastníků, ale 50 nejlepších účastníků obvykle vyhraje cenu, i když nižší pozice získají mnohem méně než ty nejlepší. Zvláště zajímavé je dostat se do top 10.

Vyhrajete-li obvyklý závod 3. úrovně s prize poolem 10 EOS, budete pravděpodobně mít 3 EOS nebo více, ale konkurence je tvrdá, takže budete potřebovat rychlé auto a dobré závodní schopnosti.

Poznámka: Může být obtížné vygenerovat ze závodů všechno palivo, které potřebujete k účasti v soutěžích, takže doporučuji nakupovat palivo na trhu, když je levné a skladovat.

Roman

Napsat komentář