Binance recenze a návod 2024

24 min read

Binance recenze 2023

V průběhu let se obchod s finančními nástroji a digitálními aktivy ohromně vyvinul. Kromě akcií společností lidé obchodují s drahými kovy, komoditami a indexy. Obchodování s různými nástroji umožnilo lidem vydělávat zisky z mnoha investičních účtů.

V poslední době roste zájem o obchodování s kryptoměnami. Investice do digitálních aktiv pomohla milionům obchodníků vydělat během týdnů obrovské zisky z jednoho zdroje. Ceny špičkových kryptoměn, jako je Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) a Bitcoin Cash (BCH), v posledních letech mnohonásobně vzrostly.

Trh s kryptoměnami je však také vysoce volatilní. Některá kryptoaktiva drasticky klesají a lidé do značné míry přicházejí o peníze. Proto obchodníci s kryptoměnami používají nejlepší obchodní platformy, jako Binance, aby se vypořádali s těmito výzvami a využívali jejich služeb pro přesné a ziskové kryptoinvestice.

Základní informace

Oficiální webové stránky https://www.binance.com/
Hlavní sídlo Malta
Založena v roce 2017
Nativní token BNB
Zalistované kryptoměny 350+ populárních kryptoměn
Obchodní páry 100+ obchodních párů
Podporované fiat měny 19
Minimální vklad Žádný
Poplatky za obchodování 0.1%
Poplatky za výběr Poplatky za výběr jsou dynamické
Zákaznická podpora Online formulář podpory

Podpora živého chatu

Telefonická podpora

Binance Obchodování

Binance je známé jméno v oblasti obchodování s kryptoměnami. Tato platforma byla globálně propagována prostřednictvím běžných reklam, což vedlo k tomu, že do prostředí obchodování s kryptoměnami vstupuje více lidí. Několik dalších kryptoměnových burz nebo platforem však nabízí služby podobné Binance. Obchodník tedy potřebuje ke správnému přijetí komplexní proces kontroly.

Tato recenze Binance se zabývá různými aspekty platformy a poskytuje nezaujatou analýzu jejích funkcí. Pojďme zjistit, jak a proč je burza považována za jednu z celosvětově populárních platforem pro obchodování s kryptoměnami.

Binance recenze 2023

Binance recenze

Stejně jako každá jiná obchodní platforma je Binance společností, která funguje jako kryptoměnová burza pro všechny své mezinárodní uživatele. I když svým zákazníkům nabízí obchodní systémy a služby, Binance je především obchodní burza, která funguje na trzích s kryptoměnami.

Binance byla spuštěna před pár lety, v červenci 2017. Během jednoho roku se  díky svým vysoce efektivním službám a pokročilým obchodním nástrojům stala světovou jedničkou na trhu kryptoměnových burz.

Dnes je známá jako top burza registrující maximální denní objemy obchodů. Burza je vždy na špici v objemu obchodů a nezklame v podpoře svých obchodníků při správě nebo provádění velkoobjemových obchodů. Je také vysoce hodnocena jako důvěryhodná burza.

Binance v červnu 2018 získala kryptopeněženku Trust Wallet. V roce 2019 burza utrpěla rozsáhlé narušení bezpečnosti, kdy bylo nahlášeno odcizení 7 000 BTC (40 milionů dolarů). Společnost zastavila své výběry a dolarové vklady, ale pokračovala ve svých obchodních službách.

V roce 2020 přesunula mateřská společnost svou základnu na Maltu kvůli rostoucím regulačním problémům.

Ve stejném roce Binance také koupila WazirX, největší indickou kryptoměnovou burzu . Binance provozuje svou činnost globálně – Binance Singapore, Binance Indonesia a Binance Jersey atd., a má zastoupení se sídlem v několika dalších evropských zemích, včetně Gibraltaru a Estonska.

Binance NFT

Binance NFT tržiště bylo spuštěno v roce 2021. Zde lidé mohou vytvářet, nakupovat a prodávat NFT. Binance NFT může zahrnovat hudbu, videa, digitální umění, položky reálného světa a domény webových stránek.

Platforma využívá Binance Smart Chain a Ethereum k vytváření NFT, které lze bezpečně uložit do Trust Wallet. Uživatelé mohou tyto tokeny volně přenášet mezi dvěma blockchainy.

Binance recenze 2023

Generátor NFT

Platforma nedávno představila svou nejnovější funkci pro nadšence NFT. S příchodem platforem generujících umění AI, jako jsou DALL-E, Midjourney, Dream by WOMBO a další, přišla příležitost představit Bixel, generátor NFT poháněný umělou inteligencí Binance.

Generátor NFT umožňuje uživatelům Binance vytvářet umění a prodávat je jako NFT prostřednictvím jejich účtů Binance NFT.

Uživatelé mohou zadávat výzvy k vytvoření jedinečného NFT pomocí AI enginu. Uživatelé pak mohou použít obrázek generovaný AI jako NFT v BNB Chainu.

Binance Decentralized Storage – BNB Greenfield

Binance představuje nový úložný systém, který rozšiřuje své pokročilé funkce prostřednictvím své decentralizované sítě. BNB Greenfield je nový decentralizovaný úložný systém Binance, smluvně integrovaný s aplikacemi Web3 a poháněný tokeny BNB.

Úložný systém je postaven v rámci širšího ekosystému BNB Chain, kde uživatelé a decentralizované aplikace (dApps) mohou plně vlastnit svá data a vytvářet a ukládat je, aby vytvořili novou datovou ekonomiku. Uživatelé se mohou:

 • Anonymně přihlásit pomocí kryptografických klíčů (ID).
 • Vytvářet, číst a spouštět data pomocí uživatelsky přívětivého uživatelského rozhraní.
 • Plně vlastnit datová aktiva a kontrolovat uživatele, kteří je mohou využívat, a to jak ručně, tak programově.
 • Využívat úložná data pro ekonomické výhody.

Klíčové vlastnosti Binance

V této řísti si shrneme funkce, které má Binance pro své obchodníky připravené. Pojďme se podívat na to, co Binance nabízí:

 • elektronické peněženky
  • Binance provozuje své operace digitálně. Lze vkládat nebo vybírat skutečné peníze, ale ukládat je do digitální peněženky. Téměř každá přední aplikace eWallet je dostupná na Binance. Trust Wallet je oficiální a decentralizovaná kryptopeněženka Binance.
  • Burza také nabízí svým obchodníkům komplexní výběr nejlepších peněženek, které mohou nejen ukládat jejich bohatství v kryptoměnách nebo fiat měnách, ale také jim pomáhají získávat úroky z jejich dlouhodobých vkladů.
 • Mobilní obchodování
  • Obchodníci s kryptoměnami mohou používat mobilní aplikaci Binance a obchodovat na trhu s kryptoměnami i při cestování. Mobilní aplikace Binance je kompatibilní se všemi mobilními platformami a zařízeními.
  • Uživatelé Androidu najdou mobilní aplikaci Binance na Google Play, zatímco uživatelé iOS si aplikaci mohou stáhnout z Apple App Store. Binance je k dispozici také ve formátech souborů APK pro jiné mobilní platformy, jako je Tizen nebo Windows Mobile.

Binance recenze 2023

 • Obchodní účet
  • Pro uspokojení potřeb každého obchodníka má Binance širokou škálu typů obchodních účtů. Dva hlavní typy účtu Binance zahrnují Basic a Advanced.
  • Účet má možnosti přizpůsobení na základě požadavků uživatele. Pro kvalifikované profesionální, zkušené obchodníky má Binance obchodování s marží, obchodování peer-to-peer (P2P) a obchodní účet OTC.
 • Zákaznická podpora
  • Můžete přímo chatovat nebo telefonovat s týmem podpory Binance a obstarat řešení šitá na míru vašim dotazům. Sekce Learn o obchodním systému Binance vede každého začátečníka během nákupu kryptoměn pomocí vzdělávacích zdrojů.
 • Analytické grafy
  • Obchodování na Binance je zcela interaktivní. Burza využívá Trading View, aby svým uživatelům poskytla přístup k technickým ukazatelům trhu, grafům a grafům, které analyzují trendy na trhu v reálném čase.
  • Tyto interaktivní nástroje pomáhají uživatelům okamžitě najít další obchodní příležitost.

Binance: Další funkce

 • Obchodování s deriváty
  • Kromě kryptoměny lze být součástí různých trhů, zejména s futures na USDT a BNB a produkty s pákovým efektem. Obchodování s těmito deriváty je s Binance mnohem efektivnější.
 • Hloubkový průzkum
  • Pro zvýšení kvalifikace svých uživatelů je Binance zdrojem široké škály výzkumných materiálů na trhu. Uživatelům jsou poskytovány odborné investiční rady, obchodní strategie a obsah pro řešení problémů. Tento obsah průzkumu trhu pomáhá aktivním obchodníkům s denními a maržovými obchodními aktivitami.
  • Jako zdroj analýz na institucionální úrovni a dynamických výzkumných zpráv přináší Binance významný rozdíl ve výsledcích svých obchodníků.
 • Bonusy, odměny a financování
  • Uživatelé Binance nevydělávají pouze ze zisků svých obchodů. Burza odměňuje své vysoce výkonné obchodníky řadou bonusů. Každý uživatel může získat odměny za staking vkladem a vkladem kryptoměn. Binance také pomáhá svým obchodníkům s možnostmi financování prostřednictvím půjčky na kryptoměny .
  • Pokud jde o odměny, Binance nabízí svým uživatelům atraktivní odměny a bonusy za doporučení.
 • Launchpad 
  • S Binance získávají aktivnější obchodníci přístup na trh v každém okamžiku dne. Spuštění nové kryptoměny je nejlepší investiční příležitostí pro drobné obchodníky, kteří jsou aktivní. Binance pořádá tato spuštění a informuje obchodníky.
  • Poskytuje také úvodní whitepapery a specifikuje časové osy pro obchodníky, aby mohli začít stakovat s novými měnami.
 • Vklady a výběry
  • Binance má velmi málo omezení ohledně způsobu platby. Téměř každá platební brána je integrována se zabezpečenou platformou Podporuje také velkoobjemové vklady a výběry obchodníků ve fiat měně a populárních kryptoměnách.
 • Binance Cloud
  • Binance Cloud nabízí infrastrukturu pro výměnu kryptoměn, která partnerům umožňuje soustředit se na jejich obchodní operátory a rozvoj. Cloudová podpora Binance je komplexní řešení, které v současnosti nabízí spotové obchodování, včetně obchodování fiat-to-crypto, crypto-to-crypto a P2P obchodování s fiat měnami. Poplatkový model Binance Cloud se skládá z poplatku za obchodování, ročního poplatku a výnosu z provize.
 • Dárkový poukaz Binance
  • S dárkovou kartou Binance mohou uživatelé vytvářet a posílat svým přátelům přizpůsobitelné bitcoinové dárkové karty. Jediné, co musíte udělat, je koupit dárkovou kartu, zkopírovat kód karty a odeslat kartu na e-mailovou adresu příjemce.
  • Jakmile příjemce obdrží dárkovou kartu Binance, může ji uplatnit zadáním kódu karty. Binance doporučuje, aby příjemce vyplatil krypto karty v okamžiku, kdy je obdrží, aby se vyhnul ztrátám.
 • Binance Live
  • Binance spustila svůj miniprogram Binance Live, nástroj pro živé vysílání Binance. To je zdarma k dispozici v aktuální verzi Binance Apps. Tento nástroj umožňuje uživatelům účastnit se relací živého vysílání Binance.
  • Program Live mini si může vyzkoušet každý. Vše, co musíte udělat, je otevřít mobilní aplikaci Binance a přejít na Binance Live v možnosti Více.
 • Charita Binance
  • Binance Charity Foundation je jedním z prvních transparentních dárcovských a blockchainových charitativních projektů na světě. Binance Charity má za cíl odemknout potenciál blockchainu a pomoci zmírnit globální chudobu, zajistit dobré zdraví planety a bojovat proti nerovnosti.
 • Affiliate program Binance :
  • Uživatelé Binance, kteří se zaregistrují pomocí jedinečného odkazu na doporučení, získají provize z každého obchodu provedeného doporučeními v rámci spotového, futures a obchodování na Binance.
  • Než se budete moci účastnit affiliate programu, musíte se přihlásit pomocí platformy.

Binance recenzev2023

Burza nabízí všechny tyto funkce, a proto je jednou z nejkonkurenceschopnějších obchodních platforem pro moderní zkušené investory. Společnost čas od času pokračuje v upgradu svých nabídek a poskytuje svým obchodníkům pokročilou uživatelskou zkušenost.

Binance karta

Binance karta je více než jen most mezi digitální a fiat měnou. Je to brána k řadě výhod a funkcí navržených tak, aby vylepšily váš kryptografický zážitek. S nízkými transakčními poplatky, vysokými limity výběru a cashback programem, který vás odměňuje v Binance Coinu (BNB), je Binance karta přesvědčivou volbou pro krypto nadšence po celém světě.

Binance recenze a návod [current_date format=Y]

Nejprve vám ukážeme jednu z věcí, která vás na kartě Binance zajímá asi nejvíce – její poplatky. Podívejte se prosím na níže uvedenou tabulku:

Položka Poplatek
Transakční poplatky (platba a výběry z bankomatu) až 0,9 %
První vydání virtuální nebo fyzické karty Žádný
Opětovné vydání fyzické karty 25 EUR
Nečinnost (12 měsíců) Žádný
Uzavření účtu Žádný

Transakční poplatky mohou být vyšší, pokud se uplatňují poplatky třetích stran. Jak vidíte, některé položky jsou zdarma, přičemž transakční poplatek je přijatelný. Kromě toho je objednávka karty zdarma, ale pokud ji chcete znovu vydat, stojí 25 eur.

Pokud jde o denní limity útraty karty, podívejte se prosím níže:

Virtuální karta 870 EUR
Fyzická karta 8 700 EUR
Denní limit bankomatu 290 EUR
Částka za bezkontaktní transakci 50 EUR (v celé Evropě)
Nahromaděné množství bezkontaktních plateb 150 EUR

Výhody a odměny za cashback

Pamatujte, že Binance nabízí cashback doslova za každý nákup, který kartou provedete. Výše cashbacku závisí na úrovni vaší karty a množství BNB coinů, které vložíte do peněženky Binance.

Maximální cashback je 8 % a můžete jej získat na všechny způsobilé nákupy, které byly provedeny vaší kartou Binance. Jak již bylo zmíněno, cashback závisí na výši BNB, kterou držíte, a to se počítá na denní bázi. Karta Binance má 7 úrovní.

Úroveň karty BNB měsíční průměrný zůstatek (min) Odměny BNB za vaše nákupy
1 0 0,1 %
2 1 2 %
3 10 3 %
4 40 4 %
5 100 5 %
6 250 6 %
7 600 8 %

Na základě úrovní karet můžete získat až 8% cashback, pokud je váš zůstatek na BNB v průměru během měsíce 600. Z webu Binance jsem zjistili, že: „ Měsíční průměrný zůstatek BNB znamená průměrný zůstatek BNB ve vašich peněženkách Binance za období 29 dnů před včerejškem.“ 

Binance Trading

Při přezkoumání alternativ obchodování, které burza nabízí, mají její uživatelé přístup ke dvěma typům – Basic a Advanced. Binance umožňuje svým uživatelům držet se primárního obchodního formátu v základním obchodování. V této kategorii si uživatelé nelibují v různých alternativách obchodování.

Pokud jde o Binance Basic, je navržen pouze pro začátečníky v obchodování. Dříve nebo později se mohou aktivní obchodníci méně zajímat o základní obchodní funkce. Pro podrobnější technickou analýzu musí přejít na pokročilou obchodní verzi.

Proč zvolit Basic Binance Trading?

Binance recenze 2023

Základní obchodování na Binance je poměrně snadné se naučit. Je jednoduchý, stejně jako jeho pokročilá verze. Základní pohled na obchodování na globální platformě Binance je přímočarý. Jeho obsluha je ze své podstaty snadná a zobrazuje všechny důležité informace na jediné stránce. Ceny jsou v levém panelu, zatímco grafy jsou zobrazeny uprostřed. Informace o tom, co koupit nebo prodat, a historie trhu jsou zobrazeny na pravé straně.

Advanced Trading – Pokročilé obchodování

V rozhraní Advanced Trading poskytuje Binance grafy a další technické indikátory, které zabírají více místa na stránce. Oproti základní verzi musí být na uživatelském rozhraní této platformy zpracováno více dat. Tato data zahrnují obchodní historii, vývoj trhu a nadcházející události. Pole pro nákup a prodej na této stránce neustále odrážejí změny vyplývající z těchto faktorů.

Binance recenze 2023

Díky svému přímějšímu a jednoduššímu rozhraní má platforma všechny základní obchodní funkce. Binance také nabízí svým obchodníkům kompletní školení. Každý uživatel se může rozhodnout, jakou úroveň maržového obchodování bude sledovat.

Podporované kryptoměny

Binance pokrývá několik kryptoměn, včetně vlastních BNB Coinů, a je navržena tak, aby uživatelům pomáhala s každým aspektem obchodování s kryptoměnami. Kromě Bitcoinu (BTC) a Etherea (ETH) má burza přes 350 kryptoměn. Obchodní páry jsou pravidelně aktualizovány.

Binance recenze 2023

Systém Binance QA

Její platforma má systém zajišťování kvality, který zajišťuje, že každý nový decentralizovaný finanční fiat-to-crypto projekt může být zařazen do seznamu. Bude odstraněn, pokud projekt decentralizovaného financování nesplňuje kvalifikační požadavky Binance.

Binance: OTC obchodní portál 

Binance rcenze 2023

Uživatelé Binance získali přístup k OTC obchodnímu portálu. Spuštění tohoto portálu oznámila Binance v dubnu 2020 a svým uživatelům nabízí mimoburzovní (OTC) trading desk. S OTC obchodním portálem Binance se lze vyhnout riziku „skluzu“ při provádění větších obchodů. Mohou obchodovat s kryptoměnami podle pohybu cen a provádět velké transakce informovaně.

Na OTC obchodním portálu si burza neúčtuje další poplatky za obchodování. Uživatelé získají rychlé vypořádání, když provedou obchod v hodnotě alespoň 10 000 USD. OTC Trading Portal je k dispozici, když uživatelé dokončí ověření a registraci účtu KYC úrovně 2 na webu Binance.

Produkty Binance Lending

Binance nabízí řadu krypto produktů prostřednictvím sekce finance. Tyto půjčky Binance uzamknou určitá aktiva digitálních peněz na určitou dobu. Uživatel může získat úroky a vydělávat měsíčně prostřednictvím Binance. Postupem času se nyní Binance Lending přejmenovala na Binance Loans.

Binance recenze a návod [current_date format=Y]

Futures Trading

Od roku 2019 Binance otevřela své dveře obchodování s futures. Je možné obchodovat s futures a opcemi a rozšířit tak své obchodní portfolio. Při obchodování futures na Binance mohou uživatelé obchodovat s opčním kontraktem na call (nákupní opce) nebo put (prodejní opce) konkrétní finanční aktivum za konkrétní cenu.

Tyto opce poskytují uživatelům výhradní právo vykonávat obchodování s futures aktiva po stanovenou dobu platnosti smlouvy.

Poplatky za obchodování s futures

Poplatky za obchodování pro každou kategorii smlouvy závisí na specifikacích, změnách cen a VIP úrovni uživatele. Za obchodování futures účtuje Binance svým obchodníkům průměrné nízké poplatky za obchodování. Ostatní poplatky na Binance jsou pod průmyslovým průměrem, přičemž standardní poplatek pro příjemce začíná na 0,075 % a standardní poplatek pro tvůrce na 0,025 %. Prostřednictvím registrace lze také ušetřit 10 % svých budoucích poplatků za obchodování.

Binance: Klady a zápory

Zde je rychlý přehled výhod a nedostatků krypto obchodní platformy Binance.

Klady Zápory
Má nejširší nabídku kryptoměn na trhu a komplexní škálu kryptoměnových párů dostupných pro obchodování. Soulad s KYC může být pro některé pozitivní, ale pro obchodníky, kteří hledají anonymitu, to může být problém. Platforma nabízí své služby pouze v souladu s KYC.
Je to snadno použitelná platforma s desítkami výukových programů. Podporuje také uživatele v technické pomoci prostřednictvím svého centra podpory. Pokročilé obchodní platformy od Binance jsou pro nové obchodníky poměrně složité, protože jsou určeny pouze pro profesionální, pokročilé uživatele.
Binance klade velký důraz na bezpečnost svých dat. Technologie Binance blockchain chrání transakční data na každém koncovém bodě transakcí. Demo účet Binance je dostupný pouze v segmentu Binance Futures Trading.
Binance podporuje různé metody pro vklady a výběry prostředků zákazníků.
Lze získat odměny za staking kryptoměn.
Může hladce provádět vysoký objem obchodů a dodávat svým obchodníkům větší likviditu.
Centrum zákaznické podpory provozované odborníky Binance nabízející nepřetržitou telefonickou podporu.

V tomto přehledu Binance má burza více kladů než záporů. Proto je pro obchodníky považována za velmi spolehlivou. Velkým plusem je také kompatibilita aplikací Binance s platformami Binance na zařízeních Android a iOS.

Binance poplatky

V této rencenzi jsme také posoudili náklady, které musí uživatelé nést při obchodování na této platformě. Jako obchodní platforma si Binance neúčtuje variabilní poplatky. Je důležité si uvědomit, že každý obchod provedený mezi uživatelem a Binance je zaznamenán v knize objednávek a za tyto obchody jsou účtovány poplatky za zprostředkování.

Binance nabízí 25% slevu na poplatky za marži a spotové obchodování. Nabídka platí pro uživatele, kteří platí poplatky jako registrovaní VIP uživatelé.

Binance recenze 2023

Binance poskytuje lepší likviditu na trhu. Člověk může těžit z této likvidity tím, že spojí své objednávky s objednávkami tvůrců. Tento model maker-taker povzbuzuje uživatele Binance, aby využili tržní likviditu za malý poplatek. Nízké poplatky jsou dále diskontovány při zvýšení počtu obchodovatelných zákaznických aktiv. 

Poplatky za spotové obchodování

Binance recenze2023

Za spotové obchodování si Binance účtuje paušální poplatek ve výši 0,10 %. V souladu s tím Binance neprofiluje uživatele do kategorií příjemce nebo tvůrce. Investoři mohou preferovat vyzvednutí stávajících objednávek z knihy objednávek a vydělávání peněz z tohoto atraktivního modelu poplatků za obchodování.

Nízké poplatky za spotové obchodování jsou výrazně nižší než poplatky za obchodování účtované jinými konkurenty. Průměr v oboru je kolem 0,25 %, což z Binance dělá velmi dostupnou možnost. Nabízí nižší poplatky za vysoké objemy obchodů a držení Binance Coinů (BNB).

Poplatky za výběr

Tento přehled analyzuje proces výběru, aby zkontroloval jeho dopad na zdroj příjmů obchodníků. Poplatek za výběr účtovaný Binance není pevný. Mohou se lišit od kryptoměny ke kryptoměně na základě objemu obchodování.

Pokud chce uživatel vybrat kryptoměnu jako Binance coin (BNB), je platformě zaplacena minimální částka pro výběr. Poplatky za výběr BTC na Binance jsou průměrné ve srovnání s jejími konkurenty na trhu s kryptoměnami. Kompletní seznam poplatků naleznete ZDE.

Metody vkladu Binance

V prvních letech Binance přijímala vklady pouze ve formě kryptoměn. Dnes Binance přijímá různé digitální měny a způsoby vkladů. Přijímá dolarové vklady a financování ve fiat měně. Dnešní krypto investoři mohou obchodovat na burze Binance prostřednictvím debetních nebo kreditních karet.

Binance recenze 2023

Od roku 2019 přidala Binance četné způsoby vkladu. Kryptoburza navázala partnerství s izraelskou firmou pro platební služby Simplex, která umožňuje mnoha uživatelům Binance nakupovat a prodávat  kryptoměny prostřednictvím VISA a MasterCard. 

Způsoby vkladu Binance prostřednictvím debetní nebo kreditní karty jsou omezeny na země uvedené na sankčních seznamech, včetně Severní Koreje, Iráku, Sýrie, Afghánistánu a Libye.

Simplex účtuje poplatky za vklad ve výši 3,5 % za obchod. Za nákup Bitcoinu za 10 000 USD si Simplex účtuje 350 USD a další paušální poplatek v minimální výši 10 USD.

Způsob platby kreditní kartou

Binance také umožňuje svým uživatelům svázat své kreditní karty a účty s obchodním účtem Binance. To jim pomáhá nakupovat kryptoměny přímo pomocí platební metody kreditní kartou. Ušetříte tak 3,5% poplatek za Simplex..

Zabezpečení Binance

Podle uživatelských recenzí je Binance bezpečná a nejlepší kryptoburza. Jedná se o bezpečnou obchodní platformu, která implementuje komplexní bezpečnostní funkce a služby. Ve srovnání s různými oblíbenými hráči zaměřenými na kryptoměny má Binance pokročilé prostředí ochrany dat nazvané Binance Smart Chain.

Binance 2FA

Dvoufaktorová autentizace prostřednictvím aplikace Google Authenticator nebo sms autentizace se provádí u každého obchodu uskutečněného s Binance. Platforma přidává tuto další vrstvu ochrany, aby zajistila, že obavy o bezpečnost a zabezpečení jejího online obchodního účtu nejsou opodstatněné. Dvoufaktorová autentizace chrání uživatelské jméno a heslo a zajišťuje důvěryhodné informace podle platných zákonů o cenných papírech.

Obchod obsahuje obrovské množství cenných informací. Tyto informace jsou chráněny od adres po jména.

Binance recenze 2023

Skóre zabezpečení Binance

Binance denně zpracovává velké množství vkladů a výběrů hotovosti nebo mincí. Na webových stránkách Binance bylo provedeno nespočet pokusů o hackování. Binance však těmto nekalým praktikách zamezuje a dokonce klidně dočasně pozastavuje svou službu, aby ochránila peníze svých uživatelů.

Binance recenze 2023

Bezpečnostní skóre je pravidelně testováno a webovou stránku provozují správci systému Mozilla a bezpečnostní profesionálové. Bezpečně konfigurují stránky Binance a pomáhají jim dosáhnout bezpečnostního skóre B+ vysoko nad průměrem. Špičkové kryptospolečnosti a kryptoburzy nedosahují úrovní, které Binance nabízí, což z ní činí nejbezpečnější webovou stránku pro obchodování.

Binance vs. Coinbase

Binance konkuruje Coinbase jako své hlavní alternativě. Na internetu byly desítky srovnání „Binance vs. Coinbase“ a vysvětlovaly, která z nich je lepší. Tato recenze pojednává o klíčových rozdílech v těchto dvou kryptoburzách. Pokud jde o služby, které nabízí, Binance poskytuje pokročilou sadu obchodních služeb.

Má složitější obchodní procesy. Coinbase je navržena pro snadné použití a pomáhá novým obchodníkům vstoupit na trh.

Binance nebo CoinBase – co je bezpečnější?

Při porovnání bezpečnosti těchto kryptoplatforem má Binance lepší bezpečnostní funkce než CoinBase. V dřívějších částech recenze byla zmíněna bezpečnostní hodnost Binance, což je B+. CoinBase má na druhé straně rating B-, což je průměrné hodnocení.

Binance recenze 2023

Pokud jde o objemy obchodů, online recenze Binance ukazují, že tato burza je na tom lépe. Coinbase by také mohla být cenově dostupnější. Poplatek za obchod účtovaný Coinbase je vyšší než 0,25 %. Binance má u svých obchodů nastaven paušální poplatek ve výši 0,10 %.

Pro začátečníky je CoinBase vynikající volbou. Ale když se tito začínající obchodníci rozhodnou jít profesionálně a vyvíjet se, potřebují služby poskytované Binance. Je tedy správné, když někdo začne s Coinbase a poté přejde na Binance.  

Obchodování s kryptoměnami pro nové obchodníky je děsivé, drahé a také frustrující. Binance pro ně může být tou správnou burzou, protože je profesionální, snadno použitelná a spolehlivá.

Závěr

Celkově vzato Binance lze považovat za globálního lídra v odvětví kryptoměn, který nabízí prémiovou uživatelskou zkušenost všem obchodníkům. Burza podporuje více než 350 digitálních aktiv.

Obchodníci mohou prozkoumat trh s kryptoměnami do hloubky. Kryptoburza si účtuje nízké poplatky, z čehož mohou mít prospěch noví obchodníci v prvních měsících. Navíc burza dokáže zvládnout vysoké objemy obchodů, provádět velké obchody a poskytovat zlevněné servisní sazby.

Binance si svou globální přítomnost vydobyla uznáním za svou nabídku. Její likvidita je bezkonkurenční a uživatelé získají kompletní ochranu investorů. V celém obchodním procesu je implementována široká škála bezpečnostních protokolů.

Vícevrstvé zabezpečení poskytuje bezpečné obchodní prostředí, které zapůsobí na zkušené obchodníky zvažující přechod od konkurence. Snadný ověřovací proces urychluje nástup začínajících i pokročilých obchodníků. Nedávné zavedení karet Binance Visa Card a Binance Launchpad je dalším přínosem pro obchodníky. Od této chvíle se bude Binance nadále vyvíjet jako ideální platforma pro globální obchodování kryptoměn.

Mohlo by vás zajímat:

Marketa Tesarkova

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *