Kraken recenze 2024

21 min read

Kraken  je populární platforma pro obchodování s kryptoměnami, která nabízí nízké transakční poplatky za nákup a prodej šroké škály tokenů. Kraken podporuje mnoho kryptoměn s 9 miliony registrovaných uživatelů ve 190 zemích. Má čtvrtletní objem obchodů více než 207 miliard USD.

Existuje spousta kryptoměn s vklady od 1 USD pro obchodníky s kryptoměnami. Kraken nabízí další funkce, jako je obchodování s marží a futures, indexy, obchodování OTC, Crypto Watch, NFT tržiště a Kraken Pro.

Základní informace

Oficiální webové stránky https://www.kraken.com/
Hlavní sídlo San Francisco, Kalifornie
Založen 2011
Nativní token Native Utility Token (NUT)
Zalistované kryptoměny 185 kryptoměn, včetně Bitcoinu, 1inch, Ethereum, Avalanche, Bitcoin Cash, Cardano, ChainLink, Dogecoin, EOS, Ethereum, Classic, Litecoin, Polygon, Ripple, Shiba Inu, Terra Classic, Tether USD, Tron, USD Coin a ZCash
Obchodní páry Cash to Crypto
Crypto to Crypto
Cash to Cash
Podporované měny Fiat USD, EUR, CAD, GPY, GBP, CHF, AED, AUD
Minimální vklad Začíná na 1 USD
Poplatky za obchodování Nízké poplatky již od 0 %
Poplatky za výběr Žádné poplatky za výběr
Zákaznická podpora Živý chat, e-mailová podpora, telefonická podpora, časté dotazy, centrum nápovědy

Kraken recenze

Kraken recenze

Kraken je renomovaná kryptoměnová burza, která funguje více než 12 let. Je to solidní možnost s několika výhodami dostupnými pro všechny druhy obchodníků. Je to jedna z největších a nejstarších burz na světě, která je trvalým lídrem z hlediska bezpečnosti a může se pochlubit fyzickou a finanční stabilitou.

Může se také pochlubit vysokou likviditou, což usnadňuje aktivním obchodníkům prodej a nákup kryptoměn za rozumné ceny. Kraken je také známý tím, že nabízí pokročilé možnosti obchodování, jako je obchodování s marží, futures a další. Poskytuje také vysokou páku až 5x, což profesionálním obchodníkům umožňuje získat vyšší zisky.

Na druhou stranu může Kraken výrazně zlepšit zákaznickou podporu a zpřístupnit vzdělávací zdroje. Kraken má také omezený startovací účet, který umožňuje obchodníkům něco dělat až s odesíláním průkazů totožnosti s fotografií a dalších relevantních dokumentů. Je to však také součást toho, co dělá Kraken bezpečnou kryptoměnovou burzou, než umožní obchodníkům využívat pokročilé funkce.

Kraken: Klady a Zápory

Klady Zápory
Jednoduché a přehledné uživatelsky přívětivé rozhraní je vhodné pro začátečníky i zkušené obchodníky. Omezené možnosti platby
Hluboká likvidita a těsné spready. Přijímá omezené množství fiat měn
Podporuje více než 185 kryptoměn.
Nabízí pokročilé obchodní funkce, jako je obchodování s marží, obchodování s futures, indexy a obchodování OTC.
Extrémně nízké transakční poplatky.

Kraken: Přehled společnosti

Společnost Kraken byla založena v roce 2011 a je v popředí technologie blockchain jako jedna z nejvýznamnějších a nejstarších bitcoinových burz na světě. Je známo, že patří mezi nejlepší místa pro nákup a prodej kryptoměn online, a to díky svým vynikajícím službám, platebním možnostem, přísným bezpečnostním opatřením a vynikajícím službám.

Ať už jsou obchodníci začátečníci nebo pokročilí, Kraken je vhodnou volbou. Poskytujr vzdělávací zdroje, stále rostoucího seznamu krypto párů, pokročilé obchodníé nástrojé a pokročilé obchodníé funkcé, které lze využít při diverzifikaci vašich portfolií.

Kraken podporuje instituce poskytováním personalizované správy účtů a OTC burzou. Instituce všech velikostí mohou získat konkurenceschopné ceny a výjimečnou likviditu pro všechny trhy, aby dosáhly svých investičních cílů rychle a s maximální jistotou.

Kraken: Vlastnosti

Burza Kraken je dostupná obchodníkům po celém světě a je jednou z nejbezpečnějších kryptoburz. Její špičková bezpečnostní opatření, nízké transakční poplatky a široká škála dostupných kryptoměn dělají z Krakena jednu z nejlepších kryptoměnových burz na světě.

Začínající obchodníci by si měli uvědomit, že Kraken je ideální platforma, ale přichází s paušálním poplatkem 0,9 % pro stablecoiny a 1,5 % pro ostatní kryptoměny. Platforma Kraken Pro je však vhodnější pro pokročilejší obchodníky, protože má rozumné poplatky a další výhody.

Obchodníci mohou také používat širokou škálu tokenů  pro obchodování s marží. Podle několika recenzí Kraken, mnoho uživatelů zažilo bezproblémové obchodování, jen několik z nich zaznamenalo problémy, které však byly okamžitě vyřešeny.

Kraken recenze 2023

Správa účtu na je většinou samoobslužná a spravuje se buď prostřednictvím mobilní aplikace nebo webu. Ve srovnání s jinými burzami a průmyslovými konkurenty má Kraken o něco nižší cenovou strukturu poplatků, což z něj dělá skvělou volbu pro začátečníky, aby se seznámili s obchodováním s kryptoměnami.

Kraken Pro

Pokročilí krypto obchodníci mohou získat přístup ke spotovým, maržovým a futures obchodům v interaktivním a robustním rozhraní. Díky vysoce přizpůsobitelným modulům mohou obchodníci používat pokročilé rozhraní podle svých požadavků a pohodlí. Obchodníci, kteří jsou neustále zásobováni živými daty o trhu, mohou získat výkon v reálném čase s Kraken Pro.

Uživatelé Kraken Pro mohou s jistotou používat platformu ke strategii a provádění obchodů, kde mohou obchodníci objevovat příležitosti procházením trhů podle kategorií, tříděním podle výher a proher, nových položek a nejvíce obchodovaných. S každým trhem pomáhá Kraken Pro obchodníkům s velkým objemem analyzovat trendy a obchodníky pomocí nástrojů a indikátorů pro vytváření grafů. Obchodníci mohou dokonce sledovat až 4 trhy a porovnávat je všechny najednou.

Kraken recenze 2023

Jeho pokročilé funkce umožňují uživatelům Kraken Pro spravovat své obchody pomocí instrukcí a pokročilých typů příkazů, včetně stop loss, take profit, trigger options a reduction-only a IOC. Uživatelé Kraken Pro mají z čeho vybírat, když je prostor pro obchodování nebo investice s více než 210 krypto aktivy, fiat měnami a stablecoiny.

Vzhledem k tomu, že obchodování s futures je flexibilní, mohou obchodníci vyzkoušet dlouhé a krátké pozice spolu s kapitálovou efektivitou a zapojit se do kryptoprostoru s konkurenčními, nízkými poplatky až do 0,01 %.

Aplikace Kraken Pro je dostupná na zařízeních Android a iOS a nabízí ty nejlepší funkce, které mohou kryptoměnové burzy nabídnout. To zahrnujenásledující:

 • Hluboká likvidita
 • Podpora Kraken: telefonická a chatová podpora
 • Bezpečnostní funkce

Kraken: Bezpečnost

Kraken využívá nejkomplexnější přístupy k ochraně NFT a kryptoměn. Kraken nebyl nikdy hacknut a je uznáván jako bezpečná burza kryptoměn, která chrání vaše digitální aktiva.

Klíčové funkce, které Kraken poskytuje k ochraně zabezpečení platformy pro obchodování s kryptoměnami, NFT a další, jsou následující:

Doklad o rezervách

Kraken sestavil tým předních bezpečnostních profesionálů, aby zajistili veškerou podporu a udrželi bezkonkurenční výkon a výjimečné klientské zkušenosti. S pomocí externího auditora je Proof of Reserves auditován s cílem přinést větší transparentnost a důvěru v kryptoměnová aktiva držená na kryptoburze.

Audit Proof of Reserves je jednoduchý na přístup a ověření zůstatků zajištěných aktivy. Technologicky zdatní obchodníci však mohou využívat nástroje třetích stran a ověřit je na portálu auditora.

Zabezpečení úschovy

Zákazníci Kraken se mohou přihlásit ke svým obchodním účtům a ověřit, že úschova burzy pokrývá všechny tokeny na účtech jejich klientů při auditu. Kraken používá pokročilá řešení hot wallet a cold storage k ochraně klientských finančních prostředků. Krypto infrastruktura je vybudována uvnitř zabezpečených uložišť pod neustálým dohledem poplašných systémů, video monitorů a ozbrojených stráží.

Kraken kromě fyzických bezpečnostních opatření šifruje všechny důležité kontaktní informace na úrovni systému a dat a pravidelně provádí testování zranitelnosti svého systému.

Bezpečnost dat

Všechna citlivá data týkající se obchodních účtů klientů jsou šifrována na úrovni dat a systému. Kromě toho je přístup k těmto údajům přísně sledován a kontrolován platformou Kraken.

Bezpečnostní testování

Profesionální tým odborníků Kraken testuje své systémy prostřednictvím potenciálních vektorů útoku. Vývojáři navíc spouštějí bug bounty programy, aby využili širší komunitu, která otestuje jejich zabezpečení. NFT tržiště Kraken a pokročilá obchodní platforma jsou zabezpečeny řadou bezpečnostních prvků, jako jsou:

 • Dvoufaktorový autentizační protokol
 • Granulární a přizpůsobitelné klíče API
 • SSL šifrovací protokol
 • Globální nastavení časového zámku
 • Nulové vypořádací riziko
 • Neustálé sledování v reálném čase
 • Šifrování citlivých dat
 • Podpora e-mailu s vysokou prioritou a živého chatu je k dispozici 24×7
 • Zašifrovaný a podepsaný e-mail PGP pro bezpečnou komunikaci a mnoho dalších

Kraken Poplatky

Ať už obchodníci začínají na své cestě obchodování s kryptoměnami, nebo jsou ostřílení obchodníci s kryptoměnami, produkty Kraken jsou vysoce dostupné a vyhovují všem potřebám obchodníků za nejkonkurenceschopnější ceny. Při použití možnosti okamžitého nákupu pro konverzi, nákup nebo prodej krypto aktiv musí obchodníci zaplatit malý poplatek.

Sazebník poplatků se může lišit v závislosti na velikosti transakce, zvolených platebních metodách, tržních podmínkách a obchodovaných aktivech.

Tabulka sazebníku poplatků

NFT tržiště účtuje nízký paušální poplatek ve výši 2 % za všechny transakce Kraken NFT. Na platformě se neúčtují žádné poplatky za zalistování, storno poplatky ani poplatky za vklad.

POPLATEK ZA TRANSAKCI KRAKEN VÝDĚLKY TVŮRCŮ POPLATEK ZA ZALISTOVÁNÍ; STORNO POPLATEK; POPLATEK ZA VKLAD POPLATEK ZA VÝBĚR
2% 1. Výše ​​výdělků tvůrců, které lze shromáždit z transakcí NFT, závisí na konkrétní sbírce.

2. Při prodeji NFT bude prodejní cena Prodejce snížena o odpovídající výdělky tvůrců.

0 USD Transakce na ethereu: 0,001 ETH

Transakce na Solana: 0,02 SOL

Za každou transakci na Ethereu a Solaně si však Kraken účtuje 0,001 ETH a 0,02 SOL.

Kraken Pro

Uživatelé Kraken Pro musí vzít na vědomí, že platforma účtuje variabilní poplatky pro tvůrce a příjemce za spotové obchodování s kryptoměnami, stablecoiny, fixované tokeny, forexové měnové páry, marži a obchodování s futures. Zde je rozpis toho, jak se poplatky počítají za 30 dní:

Kraken účtuje variabilní poplatky pro tvůrce a příjemce na základě 30denního objemu obchodování za spotové obchodování s kryptoměnami. Poplatek maker-taker za spotové obchodování s kryptoměnami začíná na 0,16 %, respektive 0,26 %, a při vyšších objemech obchodů jde až na 0 %.

30DENNÍ OBJEM USD POPLATEK MAKER POPLATEK TAKER
0 – 50,000 USD 0.20% 0.20%
50,001 – 100,000 USD 0.16% 0.16%
100,001 – 250,000 USD 0.12% 0.12%
250,001 – 500,000 USD 0.08% 0.08%
500,001 – 1,000,000 USD 0.08% 0.18%
1,000,001 – 2,500,000 USD 0.06% 0.16%
2,500,001 – 5,000,000 USD 0.04% 0.14%
5,000,001 – 10,000,000 USD 0.02% 0.12%
10,000,000+ USD 0.00% 0.10%

U stablecoinů, forexových měnových párů a fixovaných tokenů je poplatek maker-taker 0,2 % a při vyšších objemech obchodů jde až na 0 %.

30DENNÍ OBJEM USD POPLATEK MAKER POPLATEK TAKER
0 – 50,000 USD 0.20% 0.20%
50,001 – 100,000 USD 0.16% 0.16%
100,001 – 250,000 USD 0.12% 0.12%
250,001 – 500,000 USD 0.08% 0.08%
500,001 – 1,000,000 USD 0.04% 0.04%
1,000,001+ USD 0.00% 0.00%

Poplatky rollover a otevření se účtují za obchodování s marží na různých aktivech kryptoměn a fiat měnách.

POPLATKY OTEVŘENÍ POPLATKY ROLLOVER
DOGE (Dogecoin) 0.02% 0,02 % za 4 hodiny
ETC (Ethereum Classic) 0.02% 0,02 % za 4 hodiny
ETH (Ethereum) 0.02% 0,02 % za 4 hodiny
USD (americký dolar) 0.015% 0,015 % za 4 hodiny
USDC (USD Coin) 0.02% 0,02 % za 4 hodiny
USDT (Tether) 0.02% 0,02 % za 4 hodiny
BAT (Basic Atention Token) 0.02% 0,02 % za 4 hodiny
BCH (Bitcoin Cash) 0.02% 0,02 % za 4 hodiny
BTC (Bitcoin) 0.01% 0,01 % za 4 hodiny
CAD (kanadský dolar) 0.015% 0,015 % za 4 hodiny
EUR (EURO) 0.015% 0,015 % za 4 hodiny
GBP (britská libra) 0.015% 0,015 % za 4 hodiny

U futures obchodů začíná poplatek maker-taker na 0,02 % na 0,05 %, a jde až na 0 % a 0,01 % při vyšších objemech obchodů.

30DENNÍ OBJEM USD POPLATKY MAKER POPLATKY TAKER
0 – 100,000 USD 0.0200% 0.0500%
100,001 – 1,000,000 USD 0.0150% 0.0400%
1,000,001 – 5,000,000 USD 0.0125% 0.0300%
5,000,001 – 10,000,000 USD 0.0100% 0.0250%
10,000,001 – 20,000,000 USD 0.0075% 0.0200%
20,000,001 – 50,000,000 USD 0.0050% 0.0150%
50,000,001 – 100,000,000 USD 0.0025% 0.0125%
100,000,001 + USD 0.0000% 0.0100

Objemy obchodů na spotových trzích, stablecoiny a knihy objednávek forexových párů nepřinášejí žádné slevy na futures a naopak.

Kraken: Možnosti vkladů

Burza se zaměřuje na nabízení nejnižších cen a nepřeberného množství možností financování fiat měnanii možností digitálního financování, které posílí investice a obchody s kryptoměnami. Ať už obchodníci provádějí spotové obchody nebo plánují opakované nákupy, flexibilní a rychlé platební možnosti Kraken usnadňují nákup a prodej krypto aktiv z kterékoli části světa. Obchodníci na Krakenu mohou financovat své účty třemi způsoby:

S tradičními nebo fiat měnami

 • Všichni noví i zkušení krypto investoři mohou využít možnosti financování ve fiat měně, aby získali co nejplynulejší obchodní zkušenost v několika krocích. Obchodníci mohou financovat své účty pomocí amerických dolarů (USD), kanadských dolarů (CAD), evropských eur (EUR), japonských jenů (JPY), libry šterlinků (GBP), švýcarského franku (CHF), australských dolarů (AUD) a dirhamu Spojených arabských emirátů (AED).
 • Doba zpracování a poplatky za vklad pro fiat měny se značně liší v závislosti na měně, kterou si obchodníci vyberou. Proto je nezbytné zkontrolovat oficiální web před připojením k platformě.

S digitálními aktivy

 • Obchodníci, kteří vlastní kryptoměny a další digitální aktiva podporovaná na kryptoměnové burze Kraken, je mohou použít k financování svých účtů. Všechny vklady jsou okamžitě připsány na obchodní účet.
 • Díky pohodlnému a rychlému ověřovacímu procesu umožňuje Kraken snadné vklady krypto prostředků, aby se obchodníci mohli soustředit na obchodní aktivity.

S platební kartou

 • Kraken umožňuje obchodníkům okamžitě nakupovat kryptoměny pomocí jejich digitálních peněženek, bankovních převodů nebo použít kreditní nebo debetní kary pro okamžitý nákup kryptoměn.
 • Obchodníci se mohou podívat na poplatky za debetní a kreditní karty na stránce podpory společnosti Kraken.

Kraken také nabízí možnosti firemního financování pro obchodníky na podnikové úrovni, jako jsou mezinárodní bankovní převody. Obchodníci mohou obchodovat s fiat měnami a kryptoměnami bezpečně a rychle pomocí širokého výběru možností financování z jakékoli části světa.

Kraken: Likvidita

Kraken zajišťuje hlubokou likviditu a nabízí provádění obchodů za rozumné ceny s úzkými spready na jeden pip. Likvidita Krakenu je jednou z nejlepších v oboru z následujících důvodů:

 • Vysoký objem obchodů pro všechny kryptoměny zalistované na Krakenu.
 • Relativně nízké poplatky motivují tvůrce k otevření dalších obchodních pozic.
 • Různé možnosti financování uspokojí širokou škálu obchodníků.
 • Aktivnější krypto investoři.

Kraken recenze 2023

Pokud jde o likviditu BTC na burze Kraken, velmi záleží na tvůrcích trhu. Kraken je jednou z největších krypto burz podle objemu obchodů, což znamená více tvůrců trhu, což má za následek vyšší likviditu a nižší poplatky pro tvůrce. U společnosti Kraken mohou obchodníci získat jedny z nejnižších poplatků pro tvůrce od 0,16 % až po 0 %.

Kraken: Maržové obchodování

Obchodníci na burze Kraken mohou své obchodní zkušenosti doplnit o obchodování s marží, které nabízí až 5násobný pákový efekt. Obchodníci mají přístup ke všem požadovaným nástrojům, které potřebují na Krakenu pro spotové obchodování s marží, jako např.

 • Pákový efekt až 5x:  Využijte marže snadno a rychle k shortování nebo longování s až 5x pákovým efektem na více než 100 trzích.
 • Stabilní rollover poplatek:  Díky pravidelným poplatkům za převedení obchodních pozic mohou obchodníci přesně předvídat a vypočítat obchodní náklady.
 • Profesionální obchodní rozhraní: Díky nejintuitivnější platformě a pokročilým možnostem obchodních příkazů je správa obchodních pozic na Krakenu snadná.
 • Vysoké limity marží: Způsobilí obchodníci mají přístup k povolenkám na marži v milionech dolarů.
 • Komplexní pokrytí: Obchodníci mohou řídit svou expozici vůči řadě kryptoměnových aktiv, protože pro obchodování s marží jsou k dispozici tisíce krypto spotových trhů.

Kraken: Indexy

Burza poskytuje přístup k nejaktuálnějším cenovým údajům v reálném čase, shromážděným druhým, s kryptoindexy provozovanými CF Benchmarks. Obchodování s indexy zajišťuje spolehlivé zúčtovací ceny, které představují konsenzuální hodnotu všech aktiv, protože obchodování s indexy zpracovává agregovaná data z několika předních kryptoměnových burz.

Kraken zajišťuje integritu indexu a trhu poskytováním cenových indexů pro hlavní kryptoměny, jako je Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, prostřednictvím robustních metod, které zajišťují integritu a použitelnost v reálném světě.

Kraken nabízí dva pohledy na trh (indexy a spotové obchodování), které poskytují lepší přehled, přesný za sekundu. Indexy a spotové obchodní kurzy jsou sestavovány z údajů knihy objednávek předních burz s kryptoměnami, což poskytuje okamžitou a komplexní cenu souhrnné poptávky po konkrétní kryptoměně. To také umožňuje obchodníkům rozšiřovat svá portfolia a řídit rizika s minimální možností manipulace.

Futures Obchodování

Kraken Futures je oblíbená obchodní možnost nabízející mnoho produktů na robustní, vysoce výkonné obchodní platformě s nízkou latencí. Kraken Futures poskytují řadu možností zajištění s vynikající flexibilitou, kterou obchodníci vyžadují při otevírání nových obchodních pozic nebo udržování stávajících.

Funkce Futures platformy také obsahuje digitální peněženku Futures s více zajištěním, která obchodníkům umožňuje používat různé typy zajištění ke správě svých obchodních pozic, aniž by museli přesouvat své prostředky. Obchodování futures na burze Kraken stojí za zmínku z následujících důvodů:

 • Obchodování s futures na Krakenu nabízí pákový efekt, který obchodníkům umožňuje zesílit svou kupní a prodejní sílu.
 • Nová funkce režimu marží poskytuje další flexibilitu při řízení rizik a umožní obchodníkům obchodovat s kryptoměnami pomocí izolovaných marží k omezení poklesu u každého kontraktu.
 • Obchodníci mohou získat další expozici většímu počtu párů fiat-to-crypto pomocí své multi-kolaterální peněženky Futures, která nabízí deset různých možností zajištění.
 • Těžaři BTC mohou zajistit volatilitu pomocí funkce futures na burze a chránit své zisky z těžby bez ohledu na to, jak se pohybují základní obchodní trhy.

Kraken: OTC Desk

Co je Kraken OTC Desk?

OTC na Krakenu nabízí vysoce kvalitní služby, které obchodníkům umožňují provádět jejich příkazy s vysokou likviditou a těsnějšími spready, a více personalizované a soukromé služby pro jednotlivce s vysokým čistým jměním a institucionální klienty, kteří potřebují zadávat velké objednávky. OTC burya Kraken nabízí služby vypořádání a provádění obchodů, které jsou bezpečné, diskrétní a vysoce konkurenceschopné.

Funkce Kraken OTC

Mezi funkce Kraken OTC patří:

 • Hluboká likvidita minimalizující skluz při provádění obchodů.
 • Prvotřídní zákaznický servis může obchodníkům kdykoli pomoci prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonické podpory.
 • Automatizovaný systém RFQ (požadavek na nabídku) poskytuje živé kódy a okamžitě provádí obchody prostřednictvím účtu Kraken.
 • Služba 1–1, která předčí všechna očekávání a buduje silné vztahy.
 • Globální přístup po celý rok pro všechny zkušené obchodníky.
 • Flexibilita vypořádání umožňuje obchodníkům vypořádat obchody do 24 hodin pomocí účtu Kraken, bankovního účtu a externí kryptoměnové peněženky.

Jak funguje OTC

Kraken OTC obchodování funguje tím nejpřímějším způsobem:

 • Zaregistrujte se pro OTC obchodování:  Kontaktujte zákaznický servis Kraken a dokončete proces onboardingu.
 • Obchodujte přes chat nebo obchodujte AutoRFQ prostřednictvím OTC portálu: Obchodníci se mohou bezpečně spojit s obchodním oddělením a sdílet své dotazy týkající se preferovaných obchodů. Po potvrzení vám OTC poskytne pokyny. Obchodníci si také mohou vyžádat automatickou cenovou nabídku k uskutečnění obchodů během několika sekund, aniž by vyžadovali jakoukoli účast obchodního oddělení.
 • Dokončení obchodu: Jakmile obchodní oddělení obdrží prostředky z bankovního účtu obchodníka, podporovaná aktiva budou odeslána na adresu digitální peněženky spolu s potvrzovacím e-mailem na registrované ID e-mailu.

Správa účtu

Pro začínající a pokročilé obchodníky nabízí Kraken exkluzivní další vrstvy pro okamžitou, hyper-personalizovanou podporu prostřednictvím programu správy účtu Kraken. S obchodováním na další úrovni obchodníci vyžadují obchodní službu další úrovně.

velmi aktivní obchodníci získají osobního správce účtu jako hlavní kontaktní bod, který bude vyřizovat všechny požadavky a dotazy a zajisťují, aby se obchodníci mohli bez problémů soustředit na své obchodování.

Vzhledem k tomu, že Kraken je globální obchodní platforma s mnoha klienty po celém světě, každý vyžaduje jedinečné preference a potřeby. Zástupce účtu Kraken lze oslovit prostřednictvím čtyř komunikačních kanálů: telefon, prioritní podpora tiketů, e-mail, zasílání zpráv a textové aplikace.

Cryptowatch

Cryptowatch je unikátní funkce na Krakenu, která umožňuje obchodníkům obchodovat s kryptoměnami na několika kryptoburzách z jedné platformy. Zjednodušuje jim to mít přehled o různých kryptotrzích a provádět ziskové obchody za příznivých tržních podmínek.

Obchodníci mohou jedním pohledem sledovat své portfolio a 2000 kryptotrhů na několika burzách. Mohou také dostávat upozornění na objem a cenu, aby v případě potřeby využili nejlepší příležitost.

Analýza kryptotrhů s rozsáhlou knihovnou datových vizualizací pro tok objednávek, objem, cenu a další jsou s Cryptowatch dostupnější. Obsahuje přizpůsobené indikátory a barvy pro zobrazení pohybu tím nejlepším možným způsobem. Všechny obchody prostřednictvím více kryptoburz jsou úhledně prezentovány v portfoliu a grafu okamžitě, takže obchodníci jsou vždy informováni o Krakenu.

Zákaznická podpora 24/7

Kraken má několik odborníků na plný úvazek a profesionálů specializovaných na financování a zapojení klientů a krypto specialistů vyškolených k poskytování služeb u všech produktů Kraken. Tým odborníků je rozmístěn v různých částech světa, hovoří plynně několika jazyky, okamžitě reaguje pomocí přizpůsobených řešení a funguje denně po celý rok, dokonce i o velkých svátcích.

Kraken recenze 2023

Podpora Kraken poskytuje bezkonkurenční spokojenost zákazníků prostřednictvím živého chatu 24/7 a poskytuje efektivní a rychlé řešení všem zákazníkům. Problémy, jejichž vyřešení na různých obchodních platformách může trvat týdny, jsou obvykle vyřešeny do 24 hodin.

Zákazníci mohou také kontaktovat tým podpory prostřednictvím spolehlivé a pohotové e-mailové podpory. S vynikající dobou odezvy a mírou spokojenosti má Kraken obohacující centrum podpory plné podrobných průvodců a článků, které obchodníkům pomáhají nezávisle řešit jejich problémy.

Kraken recenze: Závěr

Za zmínku stojí nízké poplatky za obchodování a množnosti Kraken Pro, sazby za obchodování na futures trhu. Bohužel to není nejlepší kryptoměnová burza pro navigaci ve srovnání s jinými kryptoburzami. Celkově je to však vynikající volba pro investování a obchodování kryptoměn.

Obchodníci musí rozumět rizikům a nejistotám spojeným s obchodováním na kryptoměnovém trhu a podniknout všechny nezbytné kroky k zabezpečení svých obchodních účtů pomocí dvoufaktorové autentizace. Se správnými investičními rozhodnutími a správnými bezpečnostními prvky by obchodníci měli mít pozitivní obchodní zkušenosti na kryptoburze Kraken.

Krypto burzy s nejnižšími poplatky 2023

Marketa Tesarkova

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář