Společnost Binance nemá povolení k činnosti ve Velké Británii

2 min read

Ve svém včerejším prohlášení Úřad pro finanční etiku (FCA) uvedl, že burza kryptoměn „nemá povolení ve Velké Británii provádět žádnou regulovanou činnost“.

Regulovaná aktivita se pravděpodobně týká obchodování s maržemi a deriváty, které společnost Binance nabízí britským zákazníkům navzdory lednovému zákazu FCA.

Binance nemá povolení k činnosti ve Velké Británii

V prohlášení Financial Conduct Authority také uvedl, že Binance musí také přestat inzerovat britským zákazníkům a shromažďovat údaje o svých britských zákaznících. A do středy musí společnost Binance na svých webových stránkách a na kanálech sociálních sití zveřejnit toto:

„BINANCE MARKETS LIMITED NEMÁ POVOLENÍ PRO PROVÁDĚNÍ JAKÉKOLI REGULOVANÉ ČINNOSTI VE VELKÉ BRITÁNII.“

Binance nemá globální sídlo. Ve Velké Británii je založena jako Binance Markets Limited, ale nezaregistrovala se u FCA. Krypto společnosti, které nejsou registrovány u FCA a chtějí stále sloužit britským zákazníkům, od loňského ledna musely požádat o registraci a musí registraci dokončit do příštího března.

Více než 90% těchto společností své žádosti stáhlo, protože nesplňují požadavky FCA proti praní peněz – včetně Binance Markets Limited, která svou žádost stáhla 17. května.

Před dvěma dny také japonská agentura pro finanční služby varovala zákazníky společnosti Binance, že burza se u regulačního orgánu nezaregistrovala. Minulé léto prohlásila malajská komise pro cenné papíry Binance za nezákonnou, ale společnost tam nadále působí.

Jak těžit Ravencoin

Napsat komentář