Auta z filmu Šílený Max se draží za BTC, přivezou vám ho až domů

3 min read

Lloyds Classic Car Auctions, největší australská aukční a oceňovací společnost, uspořádala akci, která dá lidem příležitost koupit si některá ze slavných aut vyrobených pro natáčení filmu Šílený Max: Zběsilá cesta z roku 2015, v hlavních rolích s Tomem Hardym a Charlize Theron.

Automobily z filmu Šílený Max

Film, který režíroval George Miller, se také proslavil některými z nejokázalejších motorizovaných kaskadérských sekvencí, jaké kdy byly natočeny. Pro tyto scény byly připraveny veterány a upraveny na válečné stroje ve stylu steampunku, které nemají v historii filmu obdoby.

Vozidla, včetně automobilů různých velikostí a nákladních automobilů, budou obsahovat fungující motor a všechny volitelné doplňky nastaveného designu, ale zbraně namontované pro filmování budou samozřejmě odstraněny.

Auta z filmu Šílený Max se draží za BTC


Celkem je v aukci 13 vozidel od masivního cisternového vozu War Rig až po upravené kupé Ford Falcon XB z roku 1973 s názvem Razor Cola a hot rodovou verzi kupé Chevrolet z roku 1932.

Aukce proběhne online 25. a 26. září od 10 do 19 hodin (AEST) na oficiálních webových stránkách společnosti Lloyds a bude zcela tajná, což znamená, že zájemci nebudou vědět, kolik dalších potenciálních kupujících je ochotno zaplatit.

Kromě toho je důležité zdůraznit, že žádná z položek neuvádí minimální cenu, a jelikož se jedná o tajné nabídky, aukce se stává druhem výběrového řízení, ve kterém zájemci nabízejí přesné a nezměnitelné částky. Poněkud krutá metoda, která se určitě inspiruje logikou filmové série Šílený Max.

Nabídka zahrnuje daň ze zboží a služeb. Uchazeč navíc neplatí žádné registrační poplatky, přičemž doprava je zaručena po celém světě.

Nadšení fanoušci filmu nebo investoři, kteří mají zájem, mohou platit v jakékoli národní měně i v jakékoli virtuální měně, od australských dolarů po jeny, Bitcoin nebo jiné altcoiny, jako je Ether, až po stablecoiny.

Prodej bude probíhat během akce „Grand CARmata“, kde bude také vydražena sbírka vozidel Holden ltd.

Použití blockchainu

Společnost, aby ukázala, že drží krok s technologiemi a inovacemi, začala do svých operací integrovat blockchainové systémy a ve spolupráci s Blockstars Technology vytvořila exkluzivní kolekci NFT zobrazujících klasický Ford Falcon GTHO Phase III z roku 1971 v různé barvy.

Aukce, která se skládá celkem z 50 NFT, začala 10. září a skončí s výše zmíněnou akcí „Grand CARmata“.

Lee Hames, provozní ředitel společnosti Lloyds Auctions, řekl:

„Toto je světová novinka pro aukční dům, který nabízí veřejnosti ověřená klasická auta, a jsme velmi nadšeni, že můžeme převzít vedení v této trendové technologii, kterou Blockstars Technology vytvořila pro Lloyds“.

Přestane být těžba Bitcoinu v budoucnu zisková?

Napsat komentář