Známá popová zpěvačka Katy Perry uvádí na trh svůj NFT

4 min read

Hvězda populární hudby Katy Perry oznámila uvedení svých NFT ve spolupráci s Theta Network.

Umělkyně také získá menšinový podíl ve společnosti Theta Labs spolu s agenturou Creative Artists Agency (CAA), která se stala jedním z validátorů Theta.

Theta Labs pracuje na síti Theta Network, distribuční síti založené na blockchainu a THETA.tv, decentralizované platformě pro živé vysílání. Společnost také nedávno spustila trh ThetaDrop NFT ve spolupráci s World Poker Tour s cílem revoluce v odvětví digitálních sběratelských předmětů.

NFT od Katy Perry

První digitální sběratelské předměty Katy Perry budou mít co do činění s její rezidencí „Play“ umístěnou v úplně novém hotelu Resorts World v Las Vegas a budou k dispozici od prosince 2021. Předběžná registrace je již dnes k dispozici na Katy.ThetaDrop.com.

Známá popová zpěvačka Katy Perry uvádí na trh svůj NFT

Katy uvedla:

„Jsem nadšená, že v letošním roce uvedu na trh svůj první NFT se sítí Theta Network. Toto je nová, jedinečná příležitost spojit se s mými fanoušky po celém světě, i když se mnou v Las Vegas nejsou. Nemůžu se dočkat, až se s týmem Theta ponořím do všech vzrušujících a nezapomenutelných kreativních kousků, takže moji fanoušci mohou vlastnit zvláštní okamžik mého pobytu, který je jak digitální sběratelskou, tak i IRL zkušeností“.

Toto je vůbec první rezidence v Las Vegas, která nabízí exkluzivní NFT připomínající události, což z nich dělá jedinečné sběratelské předměty pro fanoušky Katy Perry.

Katy Perry je globální superhvězda populární hudby s více než 50 miliardami streamů a více než 48 miliony prodaných alb. Počet shlédnutí jejích videoklipů „Roar“ a „Dark Horse“ nedávno překonal tři miliardy, což z Katy učinilo první umělkyni, která dosáhla tohoto milníku. Kromě toho její výkon na Super Bowl 2015 byl nejlépe hodnoceným výkonem v historii akce.

Theta Network NFT marketplace, ThetaDrop, je založen na nativním blockchainu, který se liší od ostatních platforem, protože byl speciálně vytvořen pro média a zábavu. Náklady na vytvoření NFT a transakční poplatky jsou velmi nízké a transakční časy jsou stokrát rychlejší než u Etherea.

Plánuje se také spuštění upgradu protokolu na verzi 3.0 mainnetu Theta a v budoucnu budou uzly podporovat také decentralizované úložiště NFT, takže nemusí záviset na žádné centralizované platformě.

Spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Theta Labs Mitch Liu řekl:

„Spuštění Theta Mainnet 3.0 a práce s globální ikonou, jako je Katy Perry, znamená důležitý inflexní bod v historii Theta Network a velký krok k celosvětovému přijetí blockchainu Theta. S pomocí CAA a manažerského týmu Katy stanovujeme směr adopce k milionům hudebních a mediálních fanoušků po celém světě.“

Katy Perry není jediná zpěvačka, která se rozhodla vstoupit do světa nezaměnitelných tokenů. Eminem, Snoop Dogg, Jay Z a Mick Jagger z Rolling Stones, abychom jmenovali alespoň některá z největší jmen na seznamu hudebníků zapojených do světa NFT.

DC Comics uvádí Batman NFT kolekci. Varuje tvůrce, že nikdo jiný nemůže udělat totéž

Marketa Tesarkova

Napsat komentář