Hrajte a vydělávejte zdarma s The Seventh Seal

5 min read

Seznam bezplatných her, které můžete hrát a vydělávat, se s nejnovější verzí hry The Seventh Seal neustále rozrůstá. Poté, co chvíli běžela na testovací síti WAX, tým Seventh Seal nedávno přesunul svůj kód do mainnetu WAX. Hráči mohou získávat tokeny hraním, a to jak proti ostatním hráčům, tak proti AI.

The Seventh Seal

The Seventh Seal je tahová strategická hra, takže nečekejte, že zápasy budou rychlé. Jednotky vojáků jsou všechny stejné, takže je to hra čísel, umístění a opotřebení. I s funkcí, která hráčům umožňuje vzájemně se vazalizovat, očekávejte, že hra pro jednoho hráče bude trvat nejkratší dobu 20–30 minut. Ale naštěstí to systém odměn bere v úvahu a větší mapy nabízejí větší množství ESSENCE jako odměny.

Hráči mají možnost hrát náhodné mapy nebo mapy vytvořené hráčem. Na konci každého zápasu se kořist rozdělí mezi vítězného hráče, jejich vazaly, tvůrce map, vývojáře a staking pool. Vítězná obrazovka odvádí velmi pěknou práci a ukáže vám podrobnosti.

Systém, jako je tento, samozřejmě otevírá cestu pro win-trading, roboty a další podobná zneužívání, zvláště pokud má ESSENCE na trzích významnou hodnotu. Doufejme, že tým tyto problémy naplánoval a má detekční nástroje, které jim zabrání ovlivnit hru. Ale i když ESSENCE sama o sobě není cenná, poskytuje příležitosti k nákupu speciálních předmětů v připravovaném herním obchodě. To zahrnuje předměty, jako jsou mince GG (používané pro zápasy pro více hráčů), nové dlaždice map a balíčky kouzelných karet pro přidání jednotek mága.

Všechny tokenz jsou ve hře, dokud je nestahnete do peněženky. Na výběr v tuto chvíli potřebujete 200. Také funkce Kartografie (tvorba map) je v současnosti omezena na malou skupinu hráčů.

Obrazovka vítězství Sedmé pečeti

Plány do budoucna

Ačkoli je The Seventh Seal v současnosti poměrně základní strategickou hrou, Legacy Games plánuje přidat nové funkce, z nichž každá nabízí další vrstvu strategického plánování. Na prvním místě jsou hrdinové, věže a kouzla! Prvními hrdinskými jednotkami ve hře budou mágové. Mágové používají manu z vašich pozemků k sesílání kouzel z balíčku karet kouzel. Tato kouzla mohou být útoky, debuffy, buffy, efekty země, léčení, vyvolávání a další! To jistě dodá hře nový rozměr!

Sedmá pečeť starověká věž
jaká tajemství se skrývají uvnitř?

Věže jsou součástí připravovaného výběru nových mapových dlaždic. Patří mezi ně Věže starověkých mágů, i když zatím nevíme, jaký vliv může mít věž. Víme, že budou představeny dva nové zdroje, dřevo a kámen. Stavitelé postaví lesníky na nové dlaždice Grove, aby těžili dřevo. Budete moci stavět lomy na dlaždicích Rocky Crag a těžit kámeny. Tyto zdroje budou použity v budoucích doplňcích, což hráčům umožní stavět věci, jako jsou věže, zdi a mosty.

Počínaje 19. květnem 2022 vydá The Seventh Seal každý týden speciální propagační dlaždici, která povede k jejich druhému prodeji pozemků 7. července 2022. První propagační deska bude Věž starověkých mágů. Poté se každý týden začne prodávat nová propagační deska.

Co je The Seventh Seal?

The Seventh Seal  je synchronní tahová strategická hra postavená na blockchainu WAX. Premisa hry je docela základní, ale stále umožňuje mnoho strategických možností. Hráči vlastní stavitele a vojáky. Stavitelé mohou stavět farmy, sbírat tokeny, kácet lesy a vytvářet vesnice (pokud jsou dostatečně daleko od ostatních vesnic). Vojáci bojují a také mohou sbírat tokeny a kácet. Hra obsahuje hexovou mapu s různými terény, některé neprůchodné. Díky synchronním obratům může plánování vašich pohybů vyžadovat pečlivé promyšlení.

The Seventh Seal umožňuje hráčům vytvářet vlastní mapy pomocí dlaždicových NFT. Tyto dlaždice představují různé typy terénu a jsou v různých raritách. Vzácnější dlaždice mají hodnotu více many a celkový počet many za mapu určuje, kolik ESSENCE se vyplatí při jejím hraní. Hra podporuje režimy pro jednoho hráče i pro více hráčů. Hráči získávají tokeny na základě hodnoty many mapy. Zajímavým doplňkem je, že tvůrce map také obdrží tokeny poté, co se na jejich mapě odehraje zápas! To povzbuzuje tvůrce map, aby vytvářeli zábavné, znovu hratelné mapy. A odměňuje tvůrce za vytváření obsahu pro hru! 

GoodDollar recenze – sbírejte každý den krypto zdarma

Marketa Tesarkova

Napsat komentář