GoodDollar recenze – sbírejte každý den krypto zdarma

3 min read

GoodDollar je finančním ekosystémem, který lidem poskytuje příjem ve formě jejich vlastní kryptoměny „G$“. A co je nejlepší zalistování na burzy teprve přijde.

GoodDollar recenze

GoodDollar je nezisková organizace, která tvrdí, že poskytuje škálovatelný a udržitelný model, který zajistí příjem. Základní příjem je myšlenka poskytovat opakující se hotovostní platbu přímo lidem.

GoodDollar má jiný přístup a představuje určitý fond v G$, který je rovnoměrně rozdělen všem uživatelům. Nové G$ jsou vydávány denně a uživatelé si mohou své G$ nárokovat každých 24 hodin.

GoodDollar založil a vytvořil v roce 2018 podnikatel Yoni Assia. Je zakladatelem a CEO společnosti eToro. Opravdu oceňuji transparentnost, která je podle mého názoru v neregulovaném a „stinném“ kryptosvětě poměrně vzácná. Podívejte se na domovskou stránku GoodDollars a uvidíte celý tým.

GoodDollar recenze - sbírejte každý den krypto zdarma

Jak to funguje

GoodDollar investuje do decentralizovaných finančních protokolů generující výnosy. Tyto prostředky se používají k vytváření krypto-aktiva krytého těmito rezervami (G$), které se používá pro výplaty výnosů a je denně distribuováno jako digitální základní příjem uživatelům.

GoodDollar návod

Zatím neexistuje žádná aplikace pro peněženku ke stažení. Ani pro desktop nebo mobil, což by se nás v tuto chvíli nemělo týkat. Na domovské stránce GoodDollar je sekce, která říká, že aplikace pro Android i iOS budou brzy k dispozici. Takže zatím musíme zůstat u webové aplikace, která funguje velmi dobře.

Abyste mohli zdarma získat G$, musíte se zaregistrovat. Pokud použijete tento odkaz, získáte 50 G$ zdarma. Jedná se o snadný proces, pokud tak učiníte pouze pomocí přihlašovacích údajů Google nebo Facebook. Registrace je možná i přes email.

gooddollar návod

Jakmile se zaregistrujete, budete si moci nárokovat své denní G$ stisknutím tlačítka „Claim“ v aplikaci. Každých 24 hodin je vyčleněn určitý počet G$, které mají být rozděleny jako základní příjem. Tento součet G$ se rovnoměrně rozdělí mezi všechny aktivní uživatele v systému, kteří se přihlásí a nárokují každých 24 hodin. Jakékoli nevyzvednuté G$ jsou přesunuty do fondu k distribuci následující den.

G$ v současné době není zalistován na burzách, ale bude k dispozici v budoucnu.

Závěr

Zkuste to. Projekt se zdá být legitimní, a to i podle TrustPilot. Je to bezriziková příležitost získat nějaké peníze navíc. Neztratíte nic kromě pár sekund každý den, abyste získali G$. Palec nahoru!

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *