Vydělávejte Bitcoiny v Everseed Beta

4 min read

V Everseed přichází nová éra, protože jejich nejnovější beta verze představuje úplně první P2E mechaniku v této hře na obranu věží s rostlinnou tématikou! Hráči nyní mohou vydělávat denní výplaty V BTC pouze účastí v denní výzvě!

Nejnovější beta verze přináší hráčům Everseed první možnost hraní a výdělku! Každý den se mohou hráči pokusit o denní hlídku (Daily Patrol) a pokusit se získat co nejvyšší skóre. Odměny jsou rozděleny mezi všechny účastníky, přičemž nejlepší hráči získávají nejvíce. Každý má jeden volný pokus v Daily Patrol a má také možnost utratit Glint (měnu ve hře) nebo sledovat reklamy na další pokusy. Daily Patrol a prize pool se resetují každý den.

Odměny se vyplácejí v Bitcoinech a musí být vybírány pomocí peněženky ZBD , která je kompatibilní s Lightning Network.

Vydělávejte Bitcoiny v Everseed Beta

Chcete-li hrát v této beta verzi, musíte buď vlastnit Ranger nebo Sprout NFT, nebo získat kód pozvánky od jiného hráče (pokud kód potřebujete, zeptejte se na jejich Discordu). Tato fáze beta je bohužel určena pro zařízení Android. Ačkoli tým říká, že webová verze hry by měla být brzy k dispozici a mobilní verze pro iOS později v tomto roce.

Kromě denních odměn získávají hráči také hvězdy . Hvězdy se hromadí během sezón (které trvají několik týdnů) a na konci sezóny odměňují hráče speciálními odznaky úspěchů.

Everseed pokračuje v rozšiřování své hry s každým patchem a přináší nám nová vylepšení uživatelského rozhraní, nové typy terénu, nové rostliny, nová monstra a další! Pokud jste tedy nějakou dobu nehráli, může hra vypadat trochu jinak. Ale základy jsou stále stejné. Porazte Blight a získat odměny!

Beta verzi si můžete stáhnout na https://everseed.com/download

Co je Everseed?

Vydělávejte Bitcoiny v Everseed Beta

Everseed je hra o objevování světa a boji proti Blight. Vše vede k zápasu ve stylu tower defense, kde hráč používá bojové rostliny, které vlastní, jako obranu proti tvorům z Blight!

Everseed nabízí o něco více strategie než většina tower defense her. Blight nemají stanovené cesty, kterými se řídí. Místo toho se k vaší základně vydají nejkratší cestou, kterou mohou. Hráči mají volbu, kam umístit své rostliny (věže), i když na některých terénech nelze stavět a terén je také třeba nejprve očistit od Blightu. Ale tento otevřenější stavební koncept umožňuje hráčům vytvořit si vlastní, přizpůsobenou rukavici zkázy pro útočné vlny!

Vydělávejte Bitcoiny v Everseed Beta

Hráči mají omezenou energii, takže volba mezi umístěním nových rostlin, odhalením skrytého terénu a zaléváním (vyrovnání rostlin) vyžaduje určité přemýšlení a plánování. A protože zavlažování je oblastí efektivity, může být také důležité najít způsoby, jak seskupit rostliny pro maximální efektivitu. Rostliny lze také v průběhu kola upgradovat o nové schopnosti nebo zvýšení statistik.

Hráči si také vybírají společníka, který jim pomůže v bitvě. Společníci se mohou před začátkem kola volně pohybovat, blokovat a každý má svůj jedinečný útok a speciální schopnosti.

Chcete-li se o Eversed dozvědět více, navštivte jejich  webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář