Gala Games rozšiřuje nabídku produktů o Travala Bookings a Gytrace Explorer

2 min read

Gala Games mění způsob, jakým přemýšlíme o kryptoměnách a jejich praktickém využití, zejména v cestovním sektoru. Díky nejnovější spolupráci s Travalou a komunitou vyvinutým Gytrace rozšiřuje Gala případ použití svého tokenu $GALA.

Gala Games: Cestujete po světě s $GALA

Travala, přední online cestovní rezervační platforma, nyní přijímá $GALA, což uživatelům umožňuje rezervovat více než 3 miliony cestovních produktů po celém světě. Tato integrace představuje klíčový milník nejen pro Gala, ale také pro širší přijetí kryptoměny.

Platforma Travala podporuje rezervace pro více než 2,2 milionu hotelů a ubytování, díky čemuž je cestování pro cestovatele znalé kryptoměn hračkou. Pomocí $GALA mohou držitelé snadno platit za lety, hotely a další, aniž by se museli obtěžovat přeměnou kryptoměn na fiat měnu.

Gytrace: Nové okno do GalaChainu

Spuštění Gytrace.com nabízí komunitě Gala komplexního průzkumníka pro Gala Smart Chain. Tato platforma demonstruje sílu komunitně řízených projektů a také étos transparentnosti ve Web3.

Gytrace umožňuje uživatelům ponořit se do operací GalaChainu a nabízí podrobné vhledy do transakcí a blokových aktivit. Funkce jako uživatelský panel, předvolby světlého nebo tmavého režimu a průzkumník bloků a transakcí dělají z Gytrace neocenitelný nástroj pro uživatele Gala.

Jak integrace $GALA na Travala, tak vytvoření Gytrace demonstrují odhodlání Gala Games rozšířit užitečnost svého tokenu a podpořit transparentnější používání technologie blockchain. Tato vylepšení nejen prospívají komunitě Gala, ale také dláždí cestu pro větší přijetí kryptoměn. 

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *