Velryba přesunula 6 bilionů SHIB do neznámé peněženky, snad Elon Musk?

3 min read

Shiba Inu (SHIB) má za sebou velmi zajímavých několik týdnů. Jeho první nárůst během této doby přišel z jeho oficiálního zalistování na Coinbase. To byla předzvěst nárůstu, ke kterému došlo před několika dny.

Cena SHIB vzrostla za den o více než 50%. A další den o dalších neuvěřitelných 242,9%. V době psaní článku cena ještě stoupla a aktuálně se pohybuje na úrovni 0,00002567 dolarů.

6 bilionů SHIB

V tomto období došlo k velmi zajímavé transakci. Podle WhaleStats můžeme určit nákup obrovského množství SHIB. Abych byl přesný, převod činil 6 178 758 122 122 73372 SHIB. K tomuto převodu došlo těsně před nedávným růstem. Při bližším zkoumání můžeme díky Etherscanu sledovat prostředky dále.

6 bilionů+ SHIB bylo znovu převedeno. Prostředky byly přesunuty ještě několikrát, dokud se neusadily v další neznámé peněžence. Kryptokomunita je velmi zvědavá na velrybu, která ve zlaté hodině přesunula 6 bilionů SHIB.

Nelze se nezamyslet nad tím, kdo by to mohl/a být a i když může jít o jakoukoli osob v komunitě, stále je třeba vzít v úvahu významnou osobnost v oboru, velkého fanouška meme tokenů – Elona Muska.

Není žádným tajemstvím, že Elon Musk věří v kryptoměny a je ještě zjevnější, že má velkou náklonnost k meme tokenům, zejména Dogecoinu (DOGE). Bylo by tedy možné, že by také projevil zájem o SHIB?

Stejně jako Dogecoin, Shiba Inu má také velkou a velmi aktivní komunitu. Investory, jako je Mark Cuban, může být prozatím preferován token DOGE, ale to se může vždy změnit. Ostatně SHIB si přezdívá „zabiják Dogecoinu“.

Slavný polibek Madonny a Britney na prodej jako NFT

Roman

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář