Top 5 NFT her, které budou potenciálně spuštěny v beta verzi v lednu 2024

6 min read

Hledáte nějaké kryptohry, které si budete moci pravděpodobně zahrát již první měsíc roku? Pak už nehledejte, protože těchto top 5 NFT her bude potenciálně spuštěno letos v lednu 2024 v beta verzi, buď úplně poprvé, nebo jako nová verze.

Storm Warfare Storm Warfare

Storm Warfare je bezplatná sběratelská karetní hra zasazená do 2. světové války. Provádíte intenzivní karetní akce 1v1 na různých bojištích jako jedna z dostupných frakcí, z nichž každá se liší herním stylem, pro který se hodí, a tak nabízí vlastní sadu karet, které můžete použít k porážce soupeře. Vytvoříte si balíček 30 karet a pustíte se do misí s použitím speciálních typů karet, karet hrdinů a event karet, abyste zvrátili vývoj ve svůj prospěch.

Tato blockchainová TCG hra byla minulý měsíc k dispozici v otevřené beta verzi, po které krátce následoval turnaj s cenami v hodnotě 40 000 USD. Tato verze však byla k dispozici po omezenou dobu. Naštěstí bychom se tento měsíc měli hry dočkat zpět v otevřené beta verzi, jelikož tým uvádí, že tentokrát hra vyjde na mainstreamové herní platformy, Steam a Epic Games Store.

Zdá se, že v době psaní tohoto článku nejsou k dispozici žádné konkrétní podrobnosti, takže zda bude mezi těmito dvěma beta verzemi významný rozdíl, není prozatím skutečně známo. Možná budeme moci začít používat nedávno představené NFT Dynamic Commander.

Illuvium

Illuvium 

Mezi top 5 NFT her v našem výběru nesmí chybět Illuvium, což je jeden z nejznámějších blockchainových herních vesmírů v sektoru Web3. Skládá se z hry se sbíráním a šlechtěním tvorů v otevřeném světě s názvem Overworld, PvP autobattler známý jako Arena a tvůrce měst pro mobily a počítače: Illuvium Zero. 

Studio nedávno zveřejnilo aktualizaci roadmapy pro rok 2024, ve kterém odhalilo, že plánují vydat beta 4 Arena a Overworld v 1. V oznámení spoluzakladatel Illuvium Kieran Warwick také zmínil cíl týmu vydat Illuvium Open Public Beta v 1. čtvrtletí, ale to se může posunout do druhého čtvrtletí, aby bylo možné vše řádně otestovat a poskytnout kvalitní zážitek. Možná bychom mohli tento měsíc vidět jednu, některé nebo všechny tyto beta verze? 

Illuvium Beta 3 představuje Arenu PvP

Gabby World

Gabby World je autonomní svět zcela generovaný AI, ve kterém vychováváte roztomilé stvoření jménem Gabby, což je také postava vytvořená umělou inteligencí, kterou používáte jako svého avatara. Přicházejí v 16 různých jedinečných typech osobností a lze je mintovat zdarma. 

Gabby World 

Ve svém každoročním rekapitulačním článku vývojáři také odhalili různé ambiciózní plány v roce 2024. Mezi nimi je i spuštění Beta v2, což je prý velký upgrade oproti první verzi. Hráči se mohou těšit na „dungeon pro více uživatelů“, kde budou dobrodružné příběhy obsahovat více pohlcující „interakci na základě textu a obrázků“, kde budete rozhodovat o tom, co bude vaše AI postava dělat dál, zatímco budete házet kostkami, abyste viděli. jestli se ta akce naplní. To znamená, že tato beta kombinuje mechaniku podobnou D&D (Dungeons and Dragons) s konceptem blockchainového titulu z roku 2018, Fomo3D.

Konkrétní datum vydání této nové beta verze nebylo uvedeno, tým plánuje spustit ji někdy během prvního čtvrtletí roku. 

Sailwars 

Sailwars je námořní 4X strategická hra, ve které hráči budují své království a vydávají se na velká dobrodružství v obrovském světě s pirátskou tematikou inspirovaném Pánem prstenů a Písní ledu a ohně. Vyberte si jednu z 8 různých frakcí a ponořte se do různých questů nebo se zapojte do pozemních a námořních PvE a PvP bitev.

Sailwars 

Minulý měsíc vývojáři oznámili, že strategický titul Web3 projde tento měsíc betatestem pouze pro zvané, který začíná 15. ledna. V tomto testovacím období, které má trvat 2 týdny, budou k dispozici různé základní funkce hry. Chcete-li být pozváni, musíte se do 10. ledna učinit několik různých úkonů.

https://twitter.com/sailwars/status/1739561305349267866?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1739561305349267866%7Ctwgr%5E10c0e6857e24525e5bfc788c37542143b5f5f424%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fplaytoearn.net%2Fnews%2Ftop-5-nft-games-potentially-launching-in-beta-in-january-2024

Axie Infinity: Homeland 

Axie Infinity: Homeland 

Náš seznam top 5 NFT her zakončíme Axie Infinity: Homeland, což je velmi očekávaná pozemková herní část nejznámější herní Web3 franšízy. Budete vytvářet svou vlastní vesnici Axie, můžete je poslat, aby sbírali suroviny a vyráběli předměty, zatímco budete na svém vlastním pozemku budovat roztomilou 3D domovinu. 

Uživatel X @GuillotineNFT sdílel koncem minulého roku zprávu Discord od člena týmu Sky Mavis, ve které vývojář odhaluje, že beta verze tohoto Web3 titulu má vyjít koncem letošního ledna. Abychom se připravili na toto spuštění, začne údržba alfa verze kolem 10. ledna a zdá se, že oficiální informace týkající se tohoto spuštění budou skutečně poskytnuty během tohoto týdne.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář