Další tokeny zdarma, nyní za hraní božkého simulátoru Apeiron

4 min read

Apeiron, simulace boha se složitým systémem vlastnictví a interakcí NFT, otevřela své Battle Demo a dala každému šanci hru vyzkoušet a potenciálně si zahrát a získat tokeny ANIMA!

Web3 gaming letos tvrdě jede s uvedením tokenů, zapojením komunity a airdropy! Další hrou, do které se můžete zapojit, je Apeiron, „simulace boha“, která nedávno migrovala do sítě Ronin.

Hráči mohou získávat body, které určí podíl na airdropu, různými způsoby. To sahá od sociálních interakcí přes bitvy, vlastnictví Planet a Apostle NFT až po umístění na vrcholu řady různých žebříčků! Níže uvedená infografika poskytuje přehled celé věci, ale možná si budete chtít přečíst oficiální příspěvek na blogu, kde najdete všechny podrobnosti.

Další tokeny zdarma, nyní za hraní božkého simulátoru Apeiron

Jakmile airdrop začne, tokeny ANIMA budou přiděleny ve výši 1 % za den. Hráči však budou muset stále hrát a plnit různé úkoly a questy, aby odemkli své tokeny.

Kromě toho mohou hráči získat denní odměny za check-in ve Stardust jako součást oslav nedávné migrace hry na blockchain Ronin. Ve Stardust si hráči mohou zakoupit tokeny RON,  mintovací pasy na Apostle NFT a různé další herní předměty.

Abyste se ujistili, že získáte odměny, budete si muset vytvořit účet, propojit svou peněženku Ronin, e-mail a přihlásit se do hry pomocí stejných ověřovacích údajů. Můžete také připojit svůj účet Discord. Jakmile je váš účet nastaven, je čas podívat se na ukázku bitvy!

Další tokeny zdarma, nyní za hraní božkého simulátoru Apeiron

Apeiron Battle Demo

Současná hratelná hra je známá jako Battle Demo. V této hře se hráči pouštějí do taktických bitev v dungeonu v reálném čase s partou postav. Hráči mohou pohybovat svou hlavní postavou, ale Apoštolové fungují většinou samostatně. Hráči však mají v ruce karty představující různé speciální schopnosti, které má jejich tým k dispozici. Pomocí many (z manové lišty, která se během boje doplňuje), hráči hrají svými kartami, aby spustili schopnosti, z nichž mnohé lze zacílit na konkrétní přátele nebo nepřátele.

V každém levelu dema budou hráče procházet řadou místností. V některých musí hráči porazit skupinu nepřátel, v jiných mohou být k dispozici speciální akce nebo místa k odpočinku. Bitvy přicházejí s různou obtížností, přičemž některé obsahují několik vln nepřátel. Po cestě hráči získávají drahokamy, rekrutují nové apoštoly a nacházejí a vylepšují artefakty.

Co je Apeiron?

Další tokeny zdarma, nyní za hraní božkého simulátoru Apeiron

Aperion je boží simulační hra, inspirovaná klasikami jako Populous a Black and White. Hráči budou ovládat svět ‚doods‘, pomáhat jejich civilizaci růst nebo trestat nevěřící za nedostatek úcty k vašemu bohu! Možná dokonce obojí!

Navíc to bude taktická bitevní hra, která nabídne jak PvE dungeony, tak PvP soutěže.

Vytváření a správa planet je klíčovou součástí herní ekonomiky a umožňuje hráčům řídit produkci a hodnotu nově vytvořených planet. Ekosystém Apeiron navíc zahrnuje hvězdné NFT. Hvězdy mají řadu orbitálních drah, do kterých mohou hráči vsadit své planety. To umožňuje planetám získat bonusy od své mateřské hvězdy, které lze také upgradovat a získat tak ještě více bonusů! Nepoužité orbitální dráhy lze dokonce pronajmout dalším hráčům. Pak máte apoštoly, postavy typu šampionů s různými dovednostmi, které lze někdy nft, aby vytvořili NFT vytvářející planety!

Apeiron má poměrně složitou ekonomiku NFT. Tým zveřejnil oficiálního průvodce v září 2023, kterého si můžete přečíst zde. Chcete-li se o Apeiron dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář